App Store Google Play

Дніпропетровці крадуть дерева

20.04.2010 17:12
У Дніпропетровську більше не висаджуватимуть тополі та акації. Про це розповів директор комунального підприємства "Міськзеленбуд" Юрій Дементьєв на сьогоднішній виїзній прес-конференції.

Замість тополь та акації на алеях міста з'являться липи, платани, клени та хвойні дерева і кущі.

Нарешті міська влада визнала, що тополі завдають мешканцям чимало незручностей: це і алергійні реакції, що виникають у городян дедалі частіше, і докучливий пух, що літає містом упродовж кількох місяців. Рік тому пан Дементьєв скаржився на те, що екологічна інспекція не дає дозволу на спилювання дерев.

Втім, з висадкою молодих дерев також існує проблема. І полягає вона не стільки у відсутності бюджету, скільки у ставленні до нових зелених насаджень самих дніпропетровців. За словами директора Міськзеленбуду, варто комунальникам висадити кілька молодих дерев, як наступного дня більшості з них або не дорахуються, або знайдуть понівеченими і покаліченими.

Хазяйновиті дніпропетровці викопують деревця аби відвезти їх собі на дачі та присадибні ділянки, а ті ж з них, які по молодше - банально виламують свіжо висаджені рослини, розважаючись у такий спосіб після вжитого алкоголю.

Зокрема, останніми днями представники неадекватної дніпропетровської молоді заламали декілька молодих кленів та платанів, котрі були висаджені буквально напередодні.

Відтак, єдиним виходом комунальники вбачають висадку вже більш-менш дорослих дерев заввишки 3-7 метрів: їх легко на плечах не винесеш, та й зламати вже більш проблематично. Єдина проблема - вартість таких рослин, які завозяться переважно з-за кордону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...