App Store Google Play

Дніпропетровці крадуть дерева

20.04.2010 17:12
У Дніпропетровську більше не висаджуватимуть тополі та акації. Про це розповів директор комунального підприємства "Міськзеленбуд" Юрій Дементьєв на сьогоднішній виїзній прес-конференції.

Замість тополь та акації на алеях міста з'являться липи, платани, клени та хвойні дерева і кущі.

Нарешті міська влада визнала, що тополі завдають мешканцям чимало незручностей: це і алергійні реакції, що виникають у городян дедалі частіше, і докучливий пух, що літає містом упродовж кількох місяців. Рік тому пан Дементьєв скаржився на те, що екологічна інспекція не дає дозволу на спилювання дерев.

Втім, з висадкою молодих дерев також існує проблема. І полягає вона не стільки у відсутності бюджету, скільки у ставленні до нових зелених насаджень самих дніпропетровців. За словами директора Міськзеленбуду, варто комунальникам висадити кілька молодих дерев, як наступного дня більшості з них або не дорахуються, або знайдуть понівеченими і покаліченими.

Хазяйновиті дніпропетровці викопують деревця аби відвезти їх собі на дачі та присадибні ділянки, а ті ж з них, які по молодше - банально виламують свіжо висаджені рослини, розважаючись у такий спосіб після вжитого алкоголю.

Зокрема, останніми днями представники неадекватної дніпропетровської молоді заламали декілька молодих кленів та платанів, котрі були висаджені буквально напередодні.

Відтак, єдиним виходом комунальники вбачають висадку вже більш-менш дорослих дерев заввишки 3-7 метрів: їх легко на плечах не винесеш, та й зламати вже більш проблематично. Єдина проблема - вартість таких рослин, які завозяться переважно з-за кордону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...