App Store Google Play

Дніпропетровці крадуть дерева

20.04.2010 17:12
У Дніпропетровську більше не висаджуватимуть тополі та акації. Про це розповів директор комунального підприємства "Міськзеленбуд" Юрій Дементьєв на сьогоднішній виїзній прес-конференції.

Замість тополь та акації на алеях міста з'являться липи, платани, клени та хвойні дерева і кущі.

Нарешті міська влада визнала, що тополі завдають мешканцям чимало незручностей: це і алергійні реакції, що виникають у городян дедалі частіше, і докучливий пух, що літає містом упродовж кількох місяців. Рік тому пан Дементьєв скаржився на те, що екологічна інспекція не дає дозволу на спилювання дерев.

Втім, з висадкою молодих дерев також існує проблема. І полягає вона не стільки у відсутності бюджету, скільки у ставленні до нових зелених насаджень самих дніпропетровців. За словами директора Міськзеленбуду, варто комунальникам висадити кілька молодих дерев, як наступного дня більшості з них або не дорахуються, або знайдуть понівеченими і покаліченими.

Хазяйновиті дніпропетровці викопують деревця аби відвезти їх собі на дачі та присадибні ділянки, а ті ж з них, які по молодше - банально виламують свіжо висаджені рослини, розважаючись у такий спосіб після вжитого алкоголю.

Зокрема, останніми днями представники неадекватної дніпропетровської молоді заламали декілька молодих кленів та платанів, котрі були висаджені буквально напередодні.

Відтак, єдиним виходом комунальники вбачають висадку вже більш-менш дорослих дерев заввишки 3-7 метрів: їх легко на плечах не винесеш, та й зламати вже більш проблематично. Єдина проблема - вартість таких рослин, які завозяться переважно з-за кордону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....