App Store Google Play

Бульдозером по дитячому майданчику

16.04.2010 10:52
Як це зазвичай трапляється, зранку в дворі будинку №25, що по вулиці Шолохова, до дитячого майданчика з'їхалася тяжка "бронетехніка". Загуркотіли дизелі, викинув стрілу потужний кран, забігали працівники... Мешканці будинку повизирали з вікон і не повірили власним очам - комунальні працівники почали викорчовувати та різати на металобрухт дитячий майданчик!

Здивування, а потім і обурення мешканців Фрунзенського легко пояснити, адже цей дитячий майданчик виховав не одне покоління з вулиці Шолохова. До того ж він є унікальним, відмінним від своїх аналогів у інших районах, та й зроблений свого часу був якісно й надійно з металевих конструкцій на бетонних фундаментах.

У мешканців будинку закралася було підозра, що знову прийшли "наймити" Загіда Краснова, який вже поклав був око на "занедбаний" дитячий майданчик, заявивши, що краще на цьому місці буде торговельний комплекс чи автопарковка.

Байдужих до розвитку й відпочинку своїх дітей та онуків у будинку виявилося мало, тож вже за півгодини на дитячому майданчику утворився незапланований мітинг, в ході якого ініціативні мешканці вимагали від комунальних робітників відповіді на просте питання: хто і навіщо їх прислав?

Як з'ясувалось, всі роботи виконуються за вказівкою та під патронажем депутата міської ради Дніпропетровська від Партії Регіонів Ірини Георгіївни Зайцевої, яка з метою "покращення умов для відпочинку громадян" вирішила витратити частину своїх "депутатських" коштів (а насправді - наших з вами податків) на втілення поблизу власного будинку "проекту оновлення та модернізації дитячого майданчика".

У розпорядника робіт навіть знайшлася тека з паперами, які визначали даний захід не просто законним, а й "невідкладно-необхідним"! Зокрема, Розпорядження міського Голови ще від 7 листопада минулого року за номером 1136-а, а також протокол громадських слухань. Останній вразив мешканців двору особливою ницістю, адже ані про оголошення слухань, ані тим пак їх результати ніхто в будинку №25 не чув. Тим не менш, дивним чином з'явилося мало не дві сотні підписів під рішенням зборів, яким наголошується термінова необхідність "снести ветхие сооружения, опасные для эксплуатации".

Останнє формулювання вкрай обурило мешканців Фрунзенського, адже ті конструкції, що були демонтовані, пам'ятають ще нинішніх батьків та мали всі шанси пережити й саму Ірину Георгіївну, принаймні, її депутатство. А от сумний досвід "оболагораживания" території Фрунзенського засвідчує, що нові гойдалки й каруселі, встановлені Іриною Зайцевою торік, вже не працюють, адже зроблені з металу вкрай низктої якості й розраховані на дітей до 6 років.

Обурені та незадоволені мешканці зупинили справжній вандалізм міських комунальників, та, утворивши ініціативну групу, склали листа на ім'я мера Івана Куліченка, у якому дали оцінку діям пані Зайцевої, а також запевнили, що вони абсолютно не проти оновлення та модернізації майданчиків, гойдалок та інших корисних споруд для своїх дітей. Однак, на думку мешканців Фрунзенського, подібні дії не мають виконуватися шляхом знищення існуючих майданчиків та атракціонів та заміною їх на мало якісні подоби.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ з місця подійHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...