App Store Google Play

Будівництво найбільшого єврейського центру наближається до завершення

16.04.2010 19:09
Бетонні роботи на зведенні найбільшого у світі єврейського центру "Менора" у Дніпропетровську наближаються до завершення. Повністю завершено обидві п'ятиповерхові вежі комплексу і десятиповерхова з боку вулиці Шолом-Алейхема. Будівництво іншої десятиповерхової вежі, з боку вулиці Демьяна Бідного, ведеться зараз на восьмому поверсі.

Як повідомляє сайт єврейської общини, завершується зведення двох п'ятнадцятиповерхових веж - будівельники закінчують останні, технічні поверхи. Перекритий шістнадцятий поверх на найвищій, кутовій, двадцятиповерховій вежі. Слід зазначити, що вежі називаються "п'яти", "десяти", "п'ятнадцяти" і "двадцятиповерховими" по кількості функціональних поверхів, але у кожної з них, окрім цих поверхів, є ще і два технічних. Згори на кожній вежі монтується світильник особливої конструкції, який буде найважливішим елементом у світловому рішенні величного комплексу "Менора".

Активно ведуться роботи і на будівництві "Менора-хол", завершено перекриття головного залу комплексу і будівельні роботи вже ведуться на четвертому поверсі.

Як запевнив куратор будівництва Віктор Леонов, на початок червня усі бетонні роботи, і на будівництві центру "Менора", і на "Менора-хол" будуть завершені повністю.

Зараз проводяться також роботи по зведенню внутрішніх перегородок і комунікацій будівлі. Для забезпечення потреб величезного комплексу завершується зведення будівлі трансформаторної електропідстанції. Після того, як будуть завершені бетонні роботи і прокладені технічні комунікації, настане черга скління і утеплення будівлі, його гідроізоляції, почнеться прокладення електричних мереж і телекомунікацій. Очікується, що повністю усі будівельні і внутрішні роботи завершать до свята Рош А Шана 5772 року (єврейський Новий рік) - орієнтовно вересень-жовтень 2011 року.

Нагадаємо, ідея створення центру "Менора" належить бізнесмену, президенту дніпропетровської єврейської общини Геннадію Боголюбову і ще одному відомому українському бізнесменові Ігорю Коломойському, який також є президентом Об'єднаної єврейської общини України і членом опікунської ради Дніпропетровської єврейської общини. Вони ж здійснюють фінансування реалізації проекту.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...