App Store Google Play

Будівництво найбільшого єврейського центру наближається до завершення

16.04.2010 19:09
Бетонні роботи на зведенні найбільшого у світі єврейського центру "Менора" у Дніпропетровську наближаються до завершення. Повністю завершено обидві п'ятиповерхові вежі комплексу і десятиповерхова з боку вулиці Шолом-Алейхема. Будівництво іншої десятиповерхової вежі, з боку вулиці Демьяна Бідного, ведеться зараз на восьмому поверсі.

Як повідомляє сайт єврейської общини, завершується зведення двох п'ятнадцятиповерхових веж - будівельники закінчують останні, технічні поверхи. Перекритий шістнадцятий поверх на найвищій, кутовій, двадцятиповерховій вежі. Слід зазначити, що вежі називаються "п'яти", "десяти", "п'ятнадцяти" і "двадцятиповерховими" по кількості функціональних поверхів, але у кожної з них, окрім цих поверхів, є ще і два технічних. Згори на кожній вежі монтується світильник особливої конструкції, який буде найважливішим елементом у світловому рішенні величного комплексу "Менора".

Активно ведуться роботи і на будівництві "Менора-хол", завершено перекриття головного залу комплексу і будівельні роботи вже ведуться на четвертому поверсі.

Як запевнив куратор будівництва Віктор Леонов, на початок червня усі бетонні роботи, і на будівництві центру "Менора", і на "Менора-хол" будуть завершені повністю.

Зараз проводяться також роботи по зведенню внутрішніх перегородок і комунікацій будівлі. Для забезпечення потреб величезного комплексу завершується зведення будівлі трансформаторної електропідстанції. Після того, як будуть завершені бетонні роботи і прокладені технічні комунікації, настане черга скління і утеплення будівлі, його гідроізоляції, почнеться прокладення електричних мереж і телекомунікацій. Очікується, що повністю усі будівельні і внутрішні роботи завершать до свята Рош А Шана 5772 року (єврейський Новий рік) - орієнтовно вересень-жовтень 2011 року.

Нагадаємо, ідея створення центру "Менора" належить бізнесмену, президенту дніпропетровської єврейської общини Геннадію Боголюбову і ще одному відомому українському бізнесменові Ігорю Коломойському, який також є президентом Об'єднаної єврейської общини України і членом опікунської ради Дніпропетровської єврейської общини. Вони ж здійснюють фінансування реалізації проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...