App Store Google Play

Будівництво найбільшого єврейського центру наближається до завершення

16.04.2010 19:09
Бетонні роботи на зведенні найбільшого у світі єврейського центру "Менора" у Дніпропетровську наближаються до завершення. Повністю завершено обидві п'ятиповерхові вежі комплексу і десятиповерхова з боку вулиці Шолом-Алейхема. Будівництво іншої десятиповерхової вежі, з боку вулиці Демьяна Бідного, ведеться зараз на восьмому поверсі.

Як повідомляє сайт єврейської общини, завершується зведення двох п'ятнадцятиповерхових веж - будівельники закінчують останні, технічні поверхи. Перекритий шістнадцятий поверх на найвищій, кутовій, двадцятиповерховій вежі. Слід зазначити, що вежі називаються "п'яти", "десяти", "п'ятнадцяти" і "двадцятиповерховими" по кількості функціональних поверхів, але у кожної з них, окрім цих поверхів, є ще і два технічних. Згори на кожній вежі монтується світильник особливої конструкції, який буде найважливішим елементом у світловому рішенні величного комплексу "Менора".

Активно ведуться роботи і на будівництві "Менора-хол", завершено перекриття головного залу комплексу і будівельні роботи вже ведуться на четвертому поверсі.

Як запевнив куратор будівництва Віктор Леонов, на початок червня усі бетонні роботи, і на будівництві центру "Менора", і на "Менора-хол" будуть завершені повністю.

Зараз проводяться також роботи по зведенню внутрішніх перегородок і комунікацій будівлі. Для забезпечення потреб величезного комплексу завершується зведення будівлі трансформаторної електропідстанції. Після того, як будуть завершені бетонні роботи і прокладені технічні комунікації, настане черга скління і утеплення будівлі, його гідроізоляції, почнеться прокладення електричних мереж і телекомунікацій. Очікується, що повністю усі будівельні і внутрішні роботи завершать до свята Рош А Шана 5772 року (єврейський Новий рік) - орієнтовно вересень-жовтень 2011 року.

Нагадаємо, ідея створення центру "Менора" належить бізнесмену, президенту дніпропетровської єврейської общини Геннадію Боголюбову і ще одному відомому українському бізнесменові Ігорю Коломойському, який також є президентом Об'єднаної єврейської общини України і членом опікунської ради Дніпропетровської єврейської общини. Вони ж здійснюють фінансування реалізації проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...