App Store Google Play

Міська влада випустить облігації, на які відремонтують дороги

15.04.2010 18:27
Міська влада Дніпропетровська шукає шляхи вирішення проблеми незадовільного стану доріг у місті. Зрозуміло, що на це потрібні чималі кошти. Отримати їх планують від реалізації облігацій. Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції мер міста Іван Куліченко, наразі ведуться переговори з «Ощадбанком» щодо випуску облігацій на суму 70 млн. грн.

За словами міського голови, до Дніпропетровська вже приїздила робоча урядова група
за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова. В пропозиціях, прийнятих членами групи після огляду доріг, винесені питання південної об'їздної дороги та з'їздів з Кайдацького мосту, адже їхня відсутність суттєво вплинула на загальний стан доріг у місті.

Як зазначив Іван Куліченко, цьогорічний бюджет міста не буде бюджетом «проїдання». Всі можливості бюджету, в тому числі й кредитні і випуск цінних паперів (на суму 70 млн. грн.) будуть сконцентровані на виконанні капітального ремонту доріг Дніпропетровська.

На думку політолога Віктора Пащенка, подібні дії міської влади виглядають виправданими як з точки зору громади міста, так і з точки зору місцевої влади. Стан міських доріг виправдовує, в очах громадськості, будь-які дії, які спрямовані на залучення коштів для їх ремонту, адже терпіти далі те, що унас називається дорогами просто не можливо. Наразі це першочергова проблема, виправлення якої очікують усі, і яка впливає на стан усього міського господарства.

З іншого боку, на думку Пащенка, для мера та загалом міської влади це питання також важливе, оскільки в переддень виборів, які все одно рано чи пізно відбудуться, це питання не просто іміджеве, від нього залежить загальна оцінка ефективності влади. Тому можна не сумніватися, що залучення коштів таким чином, за допомогою таких механізмів, буде подаватися і сприймматися, як цілком виправдане.

"Викликають питання умови залучення коштів, які чомусь, з невідомих причин, поки що не озвучуються. Взагалі, на відміну від декларативної та іміджевої діяльнсті про вартість заходів міської влади інформації мало. Хотілося б побачити більше відкритості в діях міської влади", - резюмував політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...