App Store Google Play

Міська влада випустить облігації, на які відремонтують дороги

15.04.2010 18:27
Міська влада Дніпропетровська шукає шляхи вирішення проблеми незадовільного стану доріг у місті. Зрозуміло, що на це потрібні чималі кошти. Отримати їх планують від реалізації облігацій. Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції мер міста Іван Куліченко, наразі ведуться переговори з «Ощадбанком» щодо випуску облігацій на суму 70 млн. грн.

За словами міського голови, до Дніпропетровська вже приїздила робоча урядова група
за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова. В пропозиціях, прийнятих членами групи після огляду доріг, винесені питання південної об'їздної дороги та з'їздів з Кайдацького мосту, адже їхня відсутність суттєво вплинула на загальний стан доріг у місті.

Як зазначив Іван Куліченко, цьогорічний бюджет міста не буде бюджетом «проїдання». Всі можливості бюджету, в тому числі й кредитні і випуск цінних паперів (на суму 70 млн. грн.) будуть сконцентровані на виконанні капітального ремонту доріг Дніпропетровська.

На думку політолога Віктора Пащенка, подібні дії міської влади виглядають виправданими як з точки зору громади міста, так і з точки зору місцевої влади. Стан міських доріг виправдовує, в очах громадськості, будь-які дії, які спрямовані на залучення коштів для їх ремонту, адже терпіти далі те, що унас називається дорогами просто не можливо. Наразі це першочергова проблема, виправлення якої очікують усі, і яка впливає на стан усього міського господарства.

З іншого боку, на думку Пащенка, для мера та загалом міської влади це питання також важливе, оскільки в переддень виборів, які все одно рано чи пізно відбудуться, це питання не просто іміджеве, від нього залежить загальна оцінка ефективності влади. Тому можна не сумніватися, що залучення коштів таким чином, за допомогою таких механізмів, буде подаватися і сприймматися, як цілком виправдане.

"Викликають питання умови залучення коштів, які чомусь, з невідомих причин, поки що не озвучуються. Взагалі, на відміну від декларативної та іміджевої діяльнсті про вартість заходів міської влади інформації мало. Хотілося б побачити більше відкритості в діях міської влади", - резюмував політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...