App Store Google Play

Міська влада випустить облігації, на які відремонтують дороги

15.04.2010 18:27
Міська влада Дніпропетровська шукає шляхи вирішення проблеми незадовільного стану доріг у місті. Зрозуміло, що на це потрібні чималі кошти. Отримати їх планують від реалізації облігацій. Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції мер міста Іван Куліченко, наразі ведуться переговори з «Ощадбанком» щодо випуску облігацій на суму 70 млн. грн.

За словами міського голови, до Дніпропетровська вже приїздила робоча урядова група
за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова. В пропозиціях, прийнятих членами групи після огляду доріг, винесені питання південної об'їздної дороги та з'їздів з Кайдацького мосту, адже їхня відсутність суттєво вплинула на загальний стан доріг у місті.

Як зазначив Іван Куліченко, цьогорічний бюджет міста не буде бюджетом «проїдання». Всі можливості бюджету, в тому числі й кредитні і випуск цінних паперів (на суму 70 млн. грн.) будуть сконцентровані на виконанні капітального ремонту доріг Дніпропетровська.

На думку політолога Віктора Пащенка, подібні дії міської влади виглядають виправданими як з точки зору громади міста, так і з точки зору місцевої влади. Стан міських доріг виправдовує, в очах громадськості, будь-які дії, які спрямовані на залучення коштів для їх ремонту, адже терпіти далі те, що унас називається дорогами просто не можливо. Наразі це першочергова проблема, виправлення якої очікують усі, і яка впливає на стан усього міського господарства.

З іншого боку, на думку Пащенка, для мера та загалом міської влади це питання також важливе, оскільки в переддень виборів, які все одно рано чи пізно відбудуться, це питання не просто іміджеве, від нього залежить загальна оцінка ефективності влади. Тому можна не сумніватися, що залучення коштів таким чином, за допомогою таких механізмів, буде подаватися і сприймматися, як цілком виправдане.

"Викликають питання умови залучення коштів, які чомусь, з невідомих причин, поки що не озвучуються. Взагалі, на відміну від декларативної та іміджевої діяльнсті про вартість заходів міської влади інформації мало. Хотілося б побачити більше відкритості в діях міської влади", - резюмував політолог.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...