App Store Google Play

Вілкул обіцяє допомогти інвесторам розвивати аеропорт

14.04.2010 18:04

14 квітня Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду з керівництвом ВАТ Авіаційна компанія "Дніпроавіа" щодо розвитку аеропорту Дніпропетровськ. На зустрічі представники авіакомпанії доповіли про свої плани по реконструкції, були обговорені найбільш важливі та проблемні питання, стосовно перспектив розвитку аеропорту.

За словами Олександра Вілкула, програмою Президента України передбачена реалізація інфраструктурних проектів, а реконструкція аеропорту Дніпропетровськ належить саме до цієї категорії і є ключовим проектом для нашої області.

Авіакомпанія "Дніпроавіа" запланувала до 2012 року виконати цілий комплекс робіт: будівництво нової штучної злітно-посадкової смуги, проведення реконструкції стернових доріжок та існуючого перону, будівництво нового міжнародного пасажирського терміналу та ангару для проведення технічного обслуговування і ремонту літаків, реконструкцію об'єктів інфраструктури і інженерного забезпечення - котельної, інженерних мереж тощо. Загальна сума інвестицій, передбачають в ОДА, перевищить 1 мільярд гривень.

- Ці інвестиції є вкрай важливими для області: це і зарплата працівників будівельних організацій, і додаткові робочі місця, причому з достатньо високим рівнем оплати, також це збільшення надходження податків до бюджету всіх рівнів, - переконаний губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул.

Не менш важливим є також і те, що реконструкція безсумнівно збільшить інвестиційну привабливість регіону. Керівництво області висловило готовність в рамках діючого законодавства і в межах своїх повноважень допомагати інвесторам у вирішені проблемних питань та у подоланні перешкод, що стоятимуть на заваді реалізації проекту розвитку аеропорту.

- Але ми чітко слідкуватимемо за виконанням з боку АК «Дніпроавіа» взятих на себе зобов'язань, - наголосив Вілкул, - Адже дніпропетровський аеропорт - це повітряні ворота нашого регіону.

Наразі вже виконані роботи з облаштування котлованів під будівництво ангару для проведення технічного обслуговування і ремонту повітряних судів та нового міжнародного пасажирського терміналу з пропускною спроможністю понад 1000 пасажирів на годину, що майже вдвічі перевищує сьогоднішню.

Крім того, здійснюються підготовчі роботи для будівництва нової штучної злітно-посадкової смуги, розміром 3200x60 метрів. Це дасть аеропорту можливість приймати повітряні судна класу Boeing - 767, 747, 777. Відтак, географія польотів з Дніпропетровського регіону значно розшириться, адже ці літаки є далекомагістральними.

Як відомо, саме аеропорт став найголовнішою проблемою у виборі міст-претендентів з боку України, які прийматимуть матчі фінального турніру чемпіонату Євро-2012 з футболу.  Ніхто не зміг дати гарантій, що аеропорт буде готовий вчасно. Попередник Олександра вілкула Віктор Бондар неодноразово заявляв про необхідність реконструкції льотовища та обіцяв підтримку тим, хто візьметься за цю нелегку справу. Втім, далі слів за кілкьа років справа не просунулась.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...