App Store Google Play

Вілкул обіцяє допомогти інвесторам розвивати аеропорт

14.04.2010 18:04

14 квітня Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду з керівництвом ВАТ Авіаційна компанія "Дніпроавіа" щодо розвитку аеропорту Дніпропетровськ. На зустрічі представники авіакомпанії доповіли про свої плани по реконструкції, були обговорені найбільш важливі та проблемні питання, стосовно перспектив розвитку аеропорту.

За словами Олександра Вілкула, програмою Президента України передбачена реалізація інфраструктурних проектів, а реконструкція аеропорту Дніпропетровськ належить саме до цієї категорії і є ключовим проектом для нашої області.

Авіакомпанія "Дніпроавіа" запланувала до 2012 року виконати цілий комплекс робіт: будівництво нової штучної злітно-посадкової смуги, проведення реконструкції стернових доріжок та існуючого перону, будівництво нового міжнародного пасажирського терміналу та ангару для проведення технічного обслуговування і ремонту літаків, реконструкцію об'єктів інфраструктури і інженерного забезпечення - котельної, інженерних мереж тощо. Загальна сума інвестицій, передбачають в ОДА, перевищить 1 мільярд гривень.

- Ці інвестиції є вкрай важливими для області: це і зарплата працівників будівельних організацій, і додаткові робочі місця, причому з достатньо високим рівнем оплати, також це збільшення надходження податків до бюджету всіх рівнів, - переконаний губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул.

Не менш важливим є також і те, що реконструкція безсумнівно збільшить інвестиційну привабливість регіону. Керівництво області висловило готовність в рамках діючого законодавства і в межах своїх повноважень допомагати інвесторам у вирішені проблемних питань та у подоланні перешкод, що стоятимуть на заваді реалізації проекту розвитку аеропорту.

- Але ми чітко слідкуватимемо за виконанням з боку АК «Дніпроавіа» взятих на себе зобов'язань, - наголосив Вілкул, - Адже дніпропетровський аеропорт - це повітряні ворота нашого регіону.

Наразі вже виконані роботи з облаштування котлованів під будівництво ангару для проведення технічного обслуговування і ремонту повітряних судів та нового міжнародного пасажирського терміналу з пропускною спроможністю понад 1000 пасажирів на годину, що майже вдвічі перевищує сьогоднішню.

Крім того, здійснюються підготовчі роботи для будівництва нової штучної злітно-посадкової смуги, розміром 3200x60 метрів. Це дасть аеропорту можливість приймати повітряні судна класу Boeing - 767, 747, 777. Відтак, географія польотів з Дніпропетровського регіону значно розшириться, адже ці літаки є далекомагістральними.

Як відомо, саме аеропорт став найголовнішою проблемою у виборі міст-претендентів з боку України, які прийматимуть матчі фінального турніру чемпіонату Євро-2012 з футболу.  Ніхто не зміг дати гарантій, що аеропорт буде готовий вчасно. Попередник Олександра вілкула Віктор Бондар неодноразово заявляв про необхідність реконструкції льотовища та обіцяв підтримку тим, хто візьметься за цю нелегку справу. Втім, далі слів за кілкьа років справа не просунулась.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...