App Store Google Play

Вілкул обіцяє допомогти інвесторам розвивати аеропорт

14.04.2010 18:04

14 квітня Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду з керівництвом ВАТ Авіаційна компанія "Дніпроавіа" щодо розвитку аеропорту Дніпропетровськ. На зустрічі представники авіакомпанії доповіли про свої плани по реконструкції, були обговорені найбільш важливі та проблемні питання, стосовно перспектив розвитку аеропорту.

За словами Олександра Вілкула, програмою Президента України передбачена реалізація інфраструктурних проектів, а реконструкція аеропорту Дніпропетровськ належить саме до цієї категорії і є ключовим проектом для нашої області.

Авіакомпанія "Дніпроавіа" запланувала до 2012 року виконати цілий комплекс робіт: будівництво нової штучної злітно-посадкової смуги, проведення реконструкції стернових доріжок та існуючого перону, будівництво нового міжнародного пасажирського терміналу та ангару для проведення технічного обслуговування і ремонту літаків, реконструкцію об'єктів інфраструктури і інженерного забезпечення - котельної, інженерних мереж тощо. Загальна сума інвестицій, передбачають в ОДА, перевищить 1 мільярд гривень.

- Ці інвестиції є вкрай важливими для області: це і зарплата працівників будівельних організацій, і додаткові робочі місця, причому з достатньо високим рівнем оплати, також це збільшення надходження податків до бюджету всіх рівнів, - переконаний губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул.

Не менш важливим є також і те, що реконструкція безсумнівно збільшить інвестиційну привабливість регіону. Керівництво області висловило готовність в рамках діючого законодавства і в межах своїх повноважень допомагати інвесторам у вирішені проблемних питань та у подоланні перешкод, що стоятимуть на заваді реалізації проекту розвитку аеропорту.

- Але ми чітко слідкуватимемо за виконанням з боку АК «Дніпроавіа» взятих на себе зобов'язань, - наголосив Вілкул, - Адже дніпропетровський аеропорт - це повітряні ворота нашого регіону.

Наразі вже виконані роботи з облаштування котлованів під будівництво ангару для проведення технічного обслуговування і ремонту повітряних судів та нового міжнародного пасажирського терміналу з пропускною спроможністю понад 1000 пасажирів на годину, що майже вдвічі перевищує сьогоднішню.

Крім того, здійснюються підготовчі роботи для будівництва нової штучної злітно-посадкової смуги, розміром 3200x60 метрів. Це дасть аеропорту можливість приймати повітряні судна класу Boeing - 767, 747, 777. Відтак, географія польотів з Дніпропетровського регіону значно розшириться, адже ці літаки є далекомагістральними.

Як відомо, саме аеропорт став найголовнішою проблемою у виборі міст-претендентів з боку України, які прийматимуть матчі фінального турніру чемпіонату Євро-2012 з футболу.  Ніхто не зміг дати гарантій, що аеропорт буде готовий вчасно. Попередник Олександра вілкула Віктор Бондар неодноразово заявляв про необхідність реконструкції льотовища та обіцяв підтримку тим, хто візьметься за цю нелегку справу. Втім, далі слів за кілкьа років справа не просунулась.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...