App Store Google Play

Розпочати будівництво ж/м "Парус-3" заважають депутати

12.04.2010 19:44
Депутати Дніпропетровської міськради створюють штучні перепони на шляху реалізації проекту будівництва житлового масиву "Парус-3". Про це технічний керівник проекту, співзасновник ТОВ «Парус - 3А» Леопольд Табурянський заявив в інтерв'ю інформагентству "Придніпров'я".

За словами Леопольда Табурянського, у квітні виповнилося три роки з початку підготовки документації для реалізації проекту будівництва нового житлового масиву "Парус-3".

"Основною перепоною, як це не парадоксально, виявилися депутати міської ради, у процесі підготовки документації ми пройшли п'ять засідань виконкому та п'ять сесій, депутатські комісії нерегулярно збираються, нерегулярно підписують документи для підготовки до виконкомів та сесій, не приходять на засідання, і це тягнеться місяцями й роками", - заявив Леопольд Табурянський.

За його словами, одні депутати не підписують необхідні документи, бо не з'являються на засідання комісій, інші - через те, що не до кінця розібралися у ситуації або взагалі не мають бажання цим займатися.

"Є й депутати, які стали на такий шлях - "А що ми будемо з цього мати?". І це "А що ми будемо з цього мати?" тягнеться вже без малого два роки, були різні пропозиції - "відкати" у сотні тисяч доларів, взяти у співзасновники організації, які займаються вирішенням питань документації", - заявив Леопольд Табурянський.

За словами технічного керівника, наприкінці минулого року, через бездіяльність депутатів, котрі несвоєчасно ухвалили рішення, проект "Парус-3" не отримав обіцяного французами фінансування у 50 мільйонів євро.

"Ми вже витратили понад три мільйони доларів на проектно-вишукувальні роботи і сьогодні знову стоїмо перед цією самою проблемою - збирання підписів, умовляння депутатів", - зазначив Леопольд Табурянський.

Утім, якщо квітнева сесія міськради дасть дозвіл на проведення інвестиційного конкурсу, проект рушить далі - відбудеться інвестиційний конкурс, засідання виконкому та сесії, після чого розпочнеться підготовка документів для отримання землі для будівництва першої черги.

"У Німеччині це займає від чотирьох до шести місяців, у нас же пройшло 36 місяців і кінця-краю цьому немає", - каже Леопольд Табурянський.

Довідка: Відповідно до генерального плану розвитку Дніпропетровська, "Парус-3" буде розташовано за житловим масивом "Парус-2", на території житлового масиву "Діївка-1", де наразі знаходяться приватні садиби.

Територією району будуть проходити два канали шириною 31 м з проточною дніпровською водою, причому частина будинків буде оточена водою з усіх боків.

Загальна площа житла у новому масиві дорівнюватиме 1 мільйону 520 тисячам квадратних метрів, житлова - 1 мільйону 274 тисячі квадратних метрів, площа нового району перевищить 100 гектарів.

Проектом передбачено зведення будинків у 7 - 25 поверхів, всі будинки будуть обладнані підземними паркінгами та котельнями.

Також передбачено створення всієї соціальної інфраструктури: дитячих садків, шкіл, поліклінік, магазинів, спортивних споруд, зелених зон тощо.

Вартість проекту, без запланованого у генплані Дніпропетровська будівництва станції метро "Парус-3", дорівнює 3,95 млрд. у.о. Термін реалізації 8 - 12 років.

Проект розроблений Київським інститутом «Діпромісто», Дніпропетровським проектним інститутом «Дніпродіпроводгосп» і архітектурною майстернею В.С. Славинського. Реалізацією проекту займається ТОВ «Парус - 3А».Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...