App Store Google Play

"Південмаш" вироблятиме трактори для Куби

10.04.2010 15:24

Дніпропетровський "Південмаш" і Міністерство сільського господарства Куби домовилися створити спільне українсько-кубинське підприємство.

Воно вироблятиме трактори та запасні частини для Куби, а також постачатиме їх на ринки країн Центральної Америки та Карибського басейну, повідомляє Радіо "Свобода".

На Кубі вже визначили два підприємства, на виробничих потужностях яких планують ремонтувати, модернізувати та складати трактори різних модифікацій виробництва Південного машинобудівного заводу.

Міністерство сільського господарства Куби заявило, що країна зацікавлена у відновленні прямих поставок запчастин до тракторів марки "Південмаш", екскаваторного обладнання марки "БОРЕКС", тракторних шин, сівалок, плугів та оприскувачів.

Аналітики кажуть, що просування української сільгосптехніки на Кубі допоможе закріпленню позицій України в латиноамериканському регіоні.

Нагадаємо, що Державне підприємство "Південний машинобудівний завод" - одне з найбільших підприємств України з виробництва ракетно-космічної техніки.

Було створене як секретне підприємство для виробництва озброєнь у радянські часи.

Після закінчення "холодної війни" освоїло виробництво "мирної" техніки: тролейбусів, трамваїв, тракторів, вітроенергетичних установок.



Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...