App Store Google Play

"Південмаш" вироблятиме трактори для Куби

10.04.2010 15:24

Дніпропетровський "Південмаш" і Міністерство сільського господарства Куби домовилися створити спільне українсько-кубинське підприємство.

Воно вироблятиме трактори та запасні частини для Куби, а також постачатиме їх на ринки країн Центральної Америки та Карибського басейну, повідомляє Радіо "Свобода".

На Кубі вже визначили два підприємства, на виробничих потужностях яких планують ремонтувати, модернізувати та складати трактори різних модифікацій виробництва Південного машинобудівного заводу.

Міністерство сільського господарства Куби заявило, що країна зацікавлена у відновленні прямих поставок запчастин до тракторів марки "Південмаш", екскаваторного обладнання марки "БОРЕКС", тракторних шин, сівалок, плугів та оприскувачів.

Аналітики кажуть, що просування української сільгосптехніки на Кубі допоможе закріпленню позицій України в латиноамериканському регіоні.

Нагадаємо, що Державне підприємство "Південний машинобудівний завод" - одне з найбільших підприємств України з виробництва ракетно-космічної техніки.

Було створене як секретне підприємство для виробництва озброєнь у радянські часи.

Після закінчення "холодної війни" освоїло виробництво "мирної" техніки: тролейбусів, трамваїв, тракторів, вітроенергетичних установок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...