App Store Google Play

"Південмаш" вироблятиме трактори для Куби

10.04.2010 15:24

Дніпропетровський "Південмаш" і Міністерство сільського господарства Куби домовилися створити спільне українсько-кубинське підприємство.

Воно вироблятиме трактори та запасні частини для Куби, а також постачатиме їх на ринки країн Центральної Америки та Карибського басейну, повідомляє Радіо "Свобода".

На Кубі вже визначили два підприємства, на виробничих потужностях яких планують ремонтувати, модернізувати та складати трактори різних модифікацій виробництва Південного машинобудівного заводу.

Міністерство сільського господарства Куби заявило, що країна зацікавлена у відновленні прямих поставок запчастин до тракторів марки "Південмаш", екскаваторного обладнання марки "БОРЕКС", тракторних шин, сівалок, плугів та оприскувачів.

Аналітики кажуть, що просування української сільгосптехніки на Кубі допоможе закріпленню позицій України в латиноамериканському регіоні.

Нагадаємо, що Державне підприємство "Південний машинобудівний завод" - одне з найбільших підприємств України з виробництва ракетно-космічної техніки.

Було створене як секретне підприємство для виробництва озброєнь у радянські часи.

Після закінчення "холодної війни" освоїло виробництво "мирної" техніки: тролейбусів, трамваїв, тракторів, вітроенергетичних установок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...