App Store Google Play

"Південмаш" вироблятиме трактори для Куби

10.04.2010 15:24

Дніпропетровський "Південмаш" і Міністерство сільського господарства Куби домовилися створити спільне українсько-кубинське підприємство.

Воно вироблятиме трактори та запасні частини для Куби, а також постачатиме їх на ринки країн Центральної Америки та Карибського басейну, повідомляє Радіо "Свобода".

На Кубі вже визначили два підприємства, на виробничих потужностях яких планують ремонтувати, модернізувати та складати трактори різних модифікацій виробництва Південного машинобудівного заводу.

Міністерство сільського господарства Куби заявило, що країна зацікавлена у відновленні прямих поставок запчастин до тракторів марки "Південмаш", екскаваторного обладнання марки "БОРЕКС", тракторних шин, сівалок, плугів та оприскувачів.

Аналітики кажуть, що просування української сільгосптехніки на Кубі допоможе закріпленню позицій України в латиноамериканському регіоні.

Нагадаємо, що Державне підприємство "Південний машинобудівний завод" - одне з найбільших підприємств України з виробництва ракетно-космічної техніки.

Було створене як секретне підприємство для виробництва озброєнь у радянські часи.

Після закінчення "холодної війни" освоїло виробництво "мирної" техніки: тролейбусів, трамваїв, тракторів, вітроенергетичних установок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...