App Store Google Play

Портновці розколюють БЮТ?

09.04.2010 14:41

Народний депутат Володимир Пилипенко (БЮТ) вважає аморальним перебування його колеги Сергія Соболєва на посаді прем'єр-міністра опозиційного уряду.

Пилипенко вважає, що Соболєву слід було здати депутатський мандат ще до президентських виборів, одразу після відставки Віктора Пинзеника з Уряду Юлії Тимошенко.

«Соболєв обирався до парламенту від ПРП, лідер якої Віктор Пинзеник вирішив, що робота в уряді Тимошенко є неприйнятною для нього  через непрофесійний держбюджет на 2009 рік. Пинзеник демонстративно пішов у відставку. Враховуючи таку позицію свого партійного лідера, Соболєв повинен був взяти її за приклад і піти за Пинзеником ще у лютому минулого року» - цитує Пилипенка його прес-служба.

Як відомо, Віктор Пинзеник пішов у відставку з посади Міністра фінансів 12 лютого 2009 року.

 «На жаль, в Україні домінують політичні рішення над професійними рішеннями. І коли таким політичним рішенням став бюджет на 2009 рік, я опинився перед вибором: або відмовитися від посади, або відмовитися від професійних поглядів. Я обрав перший варіант"» - наголосив тоді Пинзеник.

Соболєв обирався до парламенту від партії "Реформи і Порядок", очолюваної тоді Пинзеником.

Як відомо, депутат Пилипенко належить до так званої "групи Портнова" у БЮТ. До неї також входять депутати Святослав Олійник і Валерій Писаренко.

Нещодавно Портнов склав з себе депутатські повноваження і перейшов на роботу у секретаріат президента.

В інтерв'ю "Українській правді" він також заявив, що близькі до нього депутати - Олійник, Пилипенко і Писаренко - "ще задовго до президентських виборів зробили для себе висновок, що це їхнє останнє політичне життя в БЮТ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...