App Store Google Play

Портновці розколюють БЮТ?

09.04.2010 14:41

Народний депутат Володимир Пилипенко (БЮТ) вважає аморальним перебування його колеги Сергія Соболєва на посаді прем'єр-міністра опозиційного уряду.

Пилипенко вважає, що Соболєву слід було здати депутатський мандат ще до президентських виборів, одразу після відставки Віктора Пинзеника з Уряду Юлії Тимошенко.

«Соболєв обирався до парламенту від ПРП, лідер якої Віктор Пинзеник вирішив, що робота в уряді Тимошенко є неприйнятною для нього  через непрофесійний держбюджет на 2009 рік. Пинзеник демонстративно пішов у відставку. Враховуючи таку позицію свого партійного лідера, Соболєв повинен був взяти її за приклад і піти за Пинзеником ще у лютому минулого року» - цитує Пилипенка його прес-служба.

Як відомо, Віктор Пинзеник пішов у відставку з посади Міністра фінансів 12 лютого 2009 року.

 «На жаль, в Україні домінують політичні рішення над професійними рішеннями. І коли таким політичним рішенням став бюджет на 2009 рік, я опинився перед вибором: або відмовитися від посади, або відмовитися від професійних поглядів. Я обрав перший варіант"» - наголосив тоді Пинзеник.

Соболєв обирався до парламенту від партії "Реформи і Порядок", очолюваної тоді Пинзеником.

Як відомо, депутат Пилипенко належить до так званої "групи Портнова" у БЮТ. До неї також входять депутати Святослав Олійник і Валерій Писаренко.

Нещодавно Портнов склав з себе депутатські повноваження і перейшов на роботу у секретаріат президента.

В інтерв'ю "Українській правді" він також заявив, що близькі до нього депутати - Олійник, Пилипенко і Писаренко - "ще задовго до президентських виборів зробили для себе висновок, що це їхнє останнє політичне життя в БЮТ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...