App Store Google Play

Портновці розколюють БЮТ?

09.04.2010 14:41

Народний депутат Володимир Пилипенко (БЮТ) вважає аморальним перебування його колеги Сергія Соболєва на посаді прем'єр-міністра опозиційного уряду.

Пилипенко вважає, що Соболєву слід було здати депутатський мандат ще до президентських виборів, одразу після відставки Віктора Пинзеника з Уряду Юлії Тимошенко.

«Соболєв обирався до парламенту від ПРП, лідер якої Віктор Пинзеник вирішив, що робота в уряді Тимошенко є неприйнятною для нього  через непрофесійний держбюджет на 2009 рік. Пинзеник демонстративно пішов у відставку. Враховуючи таку позицію свого партійного лідера, Соболєв повинен був взяти її за приклад і піти за Пинзеником ще у лютому минулого року» - цитує Пилипенка його прес-служба.

Як відомо, Віктор Пинзеник пішов у відставку з посади Міністра фінансів 12 лютого 2009 року.

 «На жаль, в Україні домінують політичні рішення над професійними рішеннями. І коли таким політичним рішенням став бюджет на 2009 рік, я опинився перед вибором: або відмовитися від посади, або відмовитися від професійних поглядів. Я обрав перший варіант"» - наголосив тоді Пинзеник.

Соболєв обирався до парламенту від партії "Реформи і Порядок", очолюваної тоді Пинзеником.

Як відомо, депутат Пилипенко належить до так званої "групи Портнова" у БЮТ. До неї також входять депутати Святослав Олійник і Валерій Писаренко.

Нещодавно Портнов склав з себе депутатські повноваження і перейшов на роботу у секретаріат президента.

В інтерв'ю "Українській правді" він також заявив, що близькі до нього депутати - Олійник, Пилипенко і Писаренко - "ще задовго до президентських виборів зробили для себе висновок, що це їхнє останнє політичне життя в БЮТ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...