App Store Google Play

23 всиновили, 82 - покинули

09.04.2010 10:37

З початку року у Дніпропетровську всиновлено лише 23 дитини, а без батьківського піклування за цей же період залишилось 82 маленьких дніпропетровця.

Загалом на  обліку в управлінні-службі у справах дітей міськради налічується 2 тисячі 159 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

21 дитину цьогоріч всиновили громадяни України, в іноземній родині виховуватимуться двоє дітлахів.  Ще 39 дітей фахівці служби влаштувати під опіку: одну дитину у прийомну сім'ю,  решту- до державних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В 2007 році у Дніпропетровську було всиновлено 142 дитини,  у 2008 -  97, а торік названих батьків знайшли понад 320 малюків! Загалом в 2009 році в Україні були усиновлені близько двох тисяч дітей-сиріт, що в 15 разів більше, ніж 5 років тому.

Нагадаємо, що Віктор Ющенко оголосив 2008 рік роком підтримки національного усиновлення. Державна підтримка родин, що всиновили дитину, передбачає наявність пільг, а також соціальних виплат на отримання та виховання дитини, допомогу спеціалістів, а також консультаційну підтримку.

10 березня Верховна Рада прийняла закон щодо встановлення прийомним батькам соціальних гарантій. Законом поширюються на прийомних батьків, які взяли в свою сім'ю на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально-трудові гарантії, передбачені законодавством про працю для працівників, які виховують дітей без матері, і встановлені такі ж додаткові відпустки, як і для працівників, які мають дітей.

Чи вдасться Віктору Януковичу зберегти позитивні надбання свого попередника - зробимо висновок вже наприкінці року, коли порівняємо кількість всиновлених та залишених без догляду дітлахів в 2010 та у 2009 роках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....