App Store Google Play

23 всиновили, 82 - покинули

09.04.2010 10:37

З початку року у Дніпропетровську всиновлено лише 23 дитини, а без батьківського піклування за цей же період залишилось 82 маленьких дніпропетровця.

Загалом на  обліку в управлінні-службі у справах дітей міськради налічується 2 тисячі 159 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

21 дитину цьогоріч всиновили громадяни України, в іноземній родині виховуватимуться двоє дітлахів.  Ще 39 дітей фахівці служби влаштувати під опіку: одну дитину у прийомну сім'ю,  решту- до державних закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В 2007 році у Дніпропетровську було всиновлено 142 дитини,  у 2008 -  97, а торік названих батьків знайшли понад 320 малюків! Загалом в 2009 році в Україні були усиновлені близько двох тисяч дітей-сиріт, що в 15 разів більше, ніж 5 років тому.

Нагадаємо, що Віктор Ющенко оголосив 2008 рік роком підтримки національного усиновлення. Державна підтримка родин, що всиновили дитину, передбачає наявність пільг, а також соціальних виплат на отримання та виховання дитини, допомогу спеціалістів, а також консультаційну підтримку.

10 березня Верховна Рада прийняла закон щодо встановлення прийомним батькам соціальних гарантій. Законом поширюються на прийомних батьків, які взяли в свою сім'ю на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально-трудові гарантії, передбачені законодавством про працю для працівників, які виховують дітей без матері, і встановлені такі ж додаткові відпустки, як і для працівників, які мають дітей.

Чи вдасться Віктору Януковичу зберегти позитивні надбання свого попередника - зробимо висновок вже наприкінці року, коли порівняємо кількість всиновлених та залишених без догляду дітлахів в 2010 та у 2009 роках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...