App Store Google Play

Замість метро в Донецьку будуватимуть дорогу в Росію

07.04.2010 13:34
Нова донецька влада відмовиться від будівництва метро пріоритетним на користь створення нової швидкісної дороги до кордонів Ростовської області.

Наприкінці березня новий губернатор області Анатолій Близнюк заявив, що проект будівництва метро в Донецьку не по кишені регіональній владі і запропонував відмовитися від будівництва метрополітену в місті - як мінімум, до кращих часів.

На думку губернатора, продовжувати будівництво метро в місті можна лише за умови, що гроші на компенсацію проїзду щорічно будуть закладатися в бюджеті, а спеціальним законом буде встановлена відповідальність за невиконання цієї норми.

При цьому, донецький губернатор висловив припущення, що реальна вартість проїзду в донецькому метро може скласти 4-6 грн. за умови фактичної відсутності строку окупності.

Відмова від будівництва метро дозволить заощадити 6 млрд. грн. бюджетних, які донецький губернатор пропонує спрямувати на будівництво дорожніх розв'язок у Донецьку.

Значно вигідніше за метро, на думку нової влади, побудувати швидкісну трасу від Донецька до Ростовської області в районі пропускного пункту Успенка. Попередня вартість одного кілометру нової траси, що складатиметься з 12 смуг, становить 40 мільйонів гривень за кілометр. Загальна довжина нової дороги становитиме 21 кілометр, що на 30 кілометрів менше діючої траси, яка проходить через Макіївку. Крім того, необхідно капітально відремонтувати і трасу на ділянці Донецьк-Моспіне-Кутейникове-Успенка.

Близнюк впевнений, що саме ця магістраль стане в нагоді з огляду на майбутнє Євро-2012 та Олімпіаду в Сочі-2014.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...