App Store Google Play

Замість метро в Донецьку будуватимуть дорогу в Росію

07.04.2010 13:34
Нова донецька влада відмовиться від будівництва метро пріоритетним на користь створення нової швидкісної дороги до кордонів Ростовської області.

Наприкінці березня новий губернатор області Анатолій Близнюк заявив, що проект будівництва метро в Донецьку не по кишені регіональній владі і запропонував відмовитися від будівництва метрополітену в місті - як мінімум, до кращих часів.

На думку губернатора, продовжувати будівництво метро в місті можна лише за умови, що гроші на компенсацію проїзду щорічно будуть закладатися в бюджеті, а спеціальним законом буде встановлена відповідальність за невиконання цієї норми.

При цьому, донецький губернатор висловив припущення, що реальна вартість проїзду в донецькому метро може скласти 4-6 грн. за умови фактичної відсутності строку окупності.

Відмова від будівництва метро дозволить заощадити 6 млрд. грн. бюджетних, які донецький губернатор пропонує спрямувати на будівництво дорожніх розв'язок у Донецьку.

Значно вигідніше за метро, на думку нової влади, побудувати швидкісну трасу від Донецька до Ростовської області в районі пропускного пункту Успенка. Попередня вартість одного кілометру нової траси, що складатиметься з 12 смуг, становить 40 мільйонів гривень за кілометр. Загальна довжина нової дороги становитиме 21 кілометр, що на 30 кілометрів менше діючої траси, яка проходить через Макіївку. Крім того, необхідно капітально відремонтувати і трасу на ділянці Донецьк-Моспіне-Кутейникове-Успенка.

Близнюк впевнений, що саме ця магістраль стане в нагоді з огляду на майбутнє Євро-2012 та Олімпіаду в Сочі-2014.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...