App Store Google Play

Замість метро в Донецьку будуватимуть дорогу в Росію

07.04.2010 13:34
Нова донецька влада відмовиться від будівництва метро пріоритетним на користь створення нової швидкісної дороги до кордонів Ростовської області.

Наприкінці березня новий губернатор області Анатолій Близнюк заявив, що проект будівництва метро в Донецьку не по кишені регіональній владі і запропонував відмовитися від будівництва метрополітену в місті - як мінімум, до кращих часів.

На думку губернатора, продовжувати будівництво метро в місті можна лише за умови, що гроші на компенсацію проїзду щорічно будуть закладатися в бюджеті, а спеціальним законом буде встановлена відповідальність за невиконання цієї норми.

При цьому, донецький губернатор висловив припущення, що реальна вартість проїзду в донецькому метро може скласти 4-6 грн. за умови фактичної відсутності строку окупності.

Відмова від будівництва метро дозволить заощадити 6 млрд. грн. бюджетних, які донецький губернатор пропонує спрямувати на будівництво дорожніх розв'язок у Донецьку.

Значно вигідніше за метро, на думку нової влади, побудувати швидкісну трасу від Донецька до Ростовської області в районі пропускного пункту Успенка. Попередня вартість одного кілометру нової траси, що складатиметься з 12 смуг, становить 40 мільйонів гривень за кілометр. Загальна довжина нової дороги становитиме 21 кілометр, що на 30 кілометрів менше діючої траси, яка проходить через Макіївку. Крім того, необхідно капітально відремонтувати і трасу на ділянці Донецьк-Моспіне-Кутейникове-Успенка.

Близнюк впевнений, що саме ця магістраль стане в нагоді з огляду на майбутнє Євро-2012 та Олімпіаду в Сочі-2014.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...