App Store Google Play

Замість метро в Донецьку будуватимуть дорогу в Росію

07.04.2010 13:34
Нова донецька влада відмовиться від будівництва метро пріоритетним на користь створення нової швидкісної дороги до кордонів Ростовської області.

Наприкінці березня новий губернатор області Анатолій Близнюк заявив, що проект будівництва метро в Донецьку не по кишені регіональній владі і запропонував відмовитися від будівництва метрополітену в місті - як мінімум, до кращих часів.

На думку губернатора, продовжувати будівництво метро в місті можна лише за умови, що гроші на компенсацію проїзду щорічно будуть закладатися в бюджеті, а спеціальним законом буде встановлена відповідальність за невиконання цієї норми.

При цьому, донецький губернатор висловив припущення, що реальна вартість проїзду в донецькому метро може скласти 4-6 грн. за умови фактичної відсутності строку окупності.

Відмова від будівництва метро дозволить заощадити 6 млрд. грн. бюджетних, які донецький губернатор пропонує спрямувати на будівництво дорожніх розв'язок у Донецьку.

Значно вигідніше за метро, на думку нової влади, побудувати швидкісну трасу від Донецька до Ростовської області в районі пропускного пункту Успенка. Попередня вартість одного кілометру нової траси, що складатиметься з 12 смуг, становить 40 мільйонів гривень за кілометр. Загальна довжина нової дороги становитиме 21 кілометр, що на 30 кілометрів менше діючої траси, яка проходить через Макіївку. Крім того, необхідно капітально відремонтувати і трасу на ділянці Донецьк-Моспіне-Кутейникове-Успенка.

Близнюк впевнений, що саме ця магістраль стане в нагоді з огляду на майбутнє Євро-2012 та Олімпіаду в Сочі-2014.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...