App Store Google Play

У Дніпропетровську – орендний бум

06.04.2010 10:12
Міська рада Дніпропетровська, а точніше її управління комунальної власності, з настанням весни просто шаленими темпами почало проводити аукціони й конкурси. Щоправда, приміщення, що знаходяться у комунальній власності потенційним користувачам не продають - покупців немає. Натомість продають право їх оренди.

На початку березня управління комунальної власності переглянуло стартові розміри ставки орендної плати  і оголосило перший конкурс на 23 березня.

За його результатами своїх орендарів знайшли чотири ділянки з тих шести, що були виставлені:

 • нежитлові приміщення загальною площею 28,1 кв.м., 1-й поверх по вул. Чичеріна, 108;
 • частина нежитлового приміщення загальною площею 1,5 кв.м., цоколь по вул. Космічна, 17;
 • вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 25,48 кв.м., 1-й поверх по вул. Бардіна, 1;
 • будівля контрольно-пропускного пункту загальною площею 27,1 кв.м, 1-й поверх по вул. Орловська, 24-А

Ще дві адреси перекочували до так званого списку об'єктів комунальної власності, що не користуються попитом і будуть здані (у разі якщо знайдуться бажаючі) вже за нижчою орендною ставкою.

30 березня пройшов вже другий конкурс, в ході якого кожен бажаючий міг узяти в оренду один з п'яти об'єктів. Власне, один - цокольне приміщення по просп. Гагаріна, 169, літ.А-9 загальною площею 145,9 кв.м - якраз і був узятий. Решта чотири - чекатимуть наступних конкурсів.

Об'єкти, право оренди яких так нікого й не зацікавило, виставляються на конкурс повторно, доповнюючись новими умовами. Наприклад, нежитлові приміщення загальною площею 530,53 кв.м (1-й поверх загальною площею 292,33 кв.м - та підвальне приміщення загальною площею 238,2 кв.м.), розташовані по проспекту Гагаріна, 74а, вартість яких оцінена у 2 096798 гривень, отримали зниження орендної ставки до 3%. Тепер стартова орендна плата конкурсу становитиме 5341,59 гривень. Об'єкт виставлений на конкурс вже 19 квітня, управління комунальної власності приймає пропозиції щодо його оренди до 13 квітня.

Втім, впевненості, що на нього знайдеться замовник, не надто багато. Річ у тім, що оренда передбачає зобов'язання чи не повного переобладнання примішення, пов'язаного з облаштуванням двох санвузлів, холодильної кімнати та внутрішніх сходів за рахунок коштів орендаря.

На ту ж дату будуть готові знайти своїх нових власників наступні приміщення:

 • нежитлові приміщення загальною площею 44,60 кв.м., цоколь по вул. 20-річчя Перемоги, 8
 • нежитлове приміщення загальною площею 102,1 кв.м., підвал по пров. Урицького, 11;
 • нежитлове приміщення загальною площею 3,0 кв.м., 1-й поверх по вул. Шевченка, 6а.

Ще сім об'єктів виставляються на конкурс орендарів до 23 квітня з пібиттям підсумків 27-го. Серед них:

 • нежитлове приміщення загальною площею 44,4 кв.м., 1-й поверх по вул.Щербини, 13;
 • нежитлове приміщення загальною площею 23,4 кв.м., 1-й поверх по вул. Осіння, 9б;
 •  нежитлове приміщення загальною площею 72,2 кв.м., 1-й поверх по вул. Янтарна, 79, корп.7;
 • нежитлове приміщення загальною площею 21,5 кв.м., 1-й поверх по вул. Запасна, 5;
 • нежитлове вбудоване приміщення (допоміжне) загальною площею 49,9 кв.м., підвал будинку по вул. Богдана Хмельницького, 17;
 • вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 29,1 кв.м., 1-й поверх службового приміщення Клінічного об'єднання швидкої медичної допомоги, вул. Свердлова, 65;
 •  нежитлове приміщення (допоміжне) загальною площею 35,2 кв.м., 1-й поверх по вул. Янтарна, 40 (І під'їзд).

Оскільки для перших чотирьох адрес конкурс буде за так званою пільговою ставкою - орендна плата та сума застави встановлені на рівні 1 грн. - можна здогадатися, що претендентами на них є бюджетні організації та установи, які утримуються за рахунок міського бюджету та бюджетів районів у місті.

А от останні три об'єкти мають мінімальну ціну, і немаленьку як для лівого берега й далеко не "червоної лінії". Підвал на Богдана Хмельницького обійдеться навому орендареві у мінімум 861,65 грн. на місяць, кімната з 1 віконцем в старому корпусі лікарні Швидкої допомоги - 420 грн. на місяць, а прибудова до підїзду на Янтарній - у цілих 1620 грн. на місяць.

До уваги зацікавлених осіб пропонуємо повний перелік об'єктів, що заплановані міською радою Дніпропетровська для продажу права оренди (скачати).

Також доступний перелік об'єктів комунальної власності, що не користуються попитом (скачати). Всі ці об'єкти хоча б раз виставлялися на конкурс, втім поки що нікого з потенційних орендарів не зацікавили.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...