App Store Google Play

У Дніпропетровську – орендний бум

06.04.2010 10:12
Міська рада Дніпропетровська, а точніше її управління комунальної власності, з настанням весни просто шаленими темпами почало проводити аукціони й конкурси. Щоправда, приміщення, що знаходяться у комунальній власності потенційним користувачам не продають - покупців немає. Натомість продають право їх оренди.

На початку березня управління комунальної власності переглянуло стартові розміри ставки орендної плати  і оголосило перший конкурс на 23 березня.

За його результатами своїх орендарів знайшли чотири ділянки з тих шести, що були виставлені:

 • нежитлові приміщення загальною площею 28,1 кв.м., 1-й поверх по вул. Чичеріна, 108;
 • частина нежитлового приміщення загальною площею 1,5 кв.м., цоколь по вул. Космічна, 17;
 • вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 25,48 кв.м., 1-й поверх по вул. Бардіна, 1;
 • будівля контрольно-пропускного пункту загальною площею 27,1 кв.м, 1-й поверх по вул. Орловська, 24-А

Ще дві адреси перекочували до так званого списку об'єктів комунальної власності, що не користуються попитом і будуть здані (у разі якщо знайдуться бажаючі) вже за нижчою орендною ставкою.

30 березня пройшов вже другий конкурс, в ході якого кожен бажаючий міг узяти в оренду один з п'яти об'єктів. Власне, один - цокольне приміщення по просп. Гагаріна, 169, літ.А-9 загальною площею 145,9 кв.м - якраз і був узятий. Решта чотири - чекатимуть наступних конкурсів.

Об'єкти, право оренди яких так нікого й не зацікавило, виставляються на конкурс повторно, доповнюючись новими умовами. Наприклад, нежитлові приміщення загальною площею 530,53 кв.м (1-й поверх загальною площею 292,33 кв.м - та підвальне приміщення загальною площею 238,2 кв.м.), розташовані по проспекту Гагаріна, 74а, вартість яких оцінена у 2 096798 гривень, отримали зниження орендної ставки до 3%. Тепер стартова орендна плата конкурсу становитиме 5341,59 гривень. Об'єкт виставлений на конкурс вже 19 квітня, управління комунальної власності приймає пропозиції щодо його оренди до 13 квітня.

Втім, впевненості, що на нього знайдеться замовник, не надто багато. Річ у тім, що оренда передбачає зобов'язання чи не повного переобладнання примішення, пов'язаного з облаштуванням двох санвузлів, холодильної кімнати та внутрішніх сходів за рахунок коштів орендаря.

На ту ж дату будуть готові знайти своїх нових власників наступні приміщення:

 • нежитлові приміщення загальною площею 44,60 кв.м., цоколь по вул. 20-річчя Перемоги, 8
 • нежитлове приміщення загальною площею 102,1 кв.м., підвал по пров. Урицького, 11;
 • нежитлове приміщення загальною площею 3,0 кв.м., 1-й поверх по вул. Шевченка, 6а.

Ще сім об'єктів виставляються на конкурс орендарів до 23 квітня з пібиттям підсумків 27-го. Серед них:

 • нежитлове приміщення загальною площею 44,4 кв.м., 1-й поверх по вул.Щербини, 13;
 • нежитлове приміщення загальною площею 23,4 кв.м., 1-й поверх по вул. Осіння, 9б;
 •  нежитлове приміщення загальною площею 72,2 кв.м., 1-й поверх по вул. Янтарна, 79, корп.7;
 • нежитлове приміщення загальною площею 21,5 кв.м., 1-й поверх по вул. Запасна, 5;
 • нежитлове вбудоване приміщення (допоміжне) загальною площею 49,9 кв.м., підвал будинку по вул. Богдана Хмельницького, 17;
 • вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 29,1 кв.м., 1-й поверх службового приміщення Клінічного об'єднання швидкої медичної допомоги, вул. Свердлова, 65;
 •  нежитлове приміщення (допоміжне) загальною площею 35,2 кв.м., 1-й поверх по вул. Янтарна, 40 (І під'їзд).

Оскільки для перших чотирьох адрес конкурс буде за так званою пільговою ставкою - орендна плата та сума застави встановлені на рівні 1 грн. - можна здогадатися, що претендентами на них є бюджетні організації та установи, які утримуються за рахунок міського бюджету та бюджетів районів у місті.

А от останні три об'єкти мають мінімальну ціну, і немаленьку як для лівого берега й далеко не "червоної лінії". Підвал на Богдана Хмельницького обійдеться навому орендареві у мінімум 861,65 грн. на місяць, кімната з 1 віконцем в старому корпусі лікарні Швидкої допомоги - 420 грн. на місяць, а прибудова до підїзду на Янтарній - у цілих 1620 грн. на місяць.

До уваги зацікавлених осіб пропонуємо повний перелік об'єктів, що заплановані міською радою Дніпропетровська для продажу права оренди (скачати).

Також доступний перелік об'єктів комунальної власності, що не користуються попитом (скачати). Всі ці об'єкти хоча б раз виставлялися на конкурс, втім поки що нікого з потенційних орендарів не зацікавили.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...