App Store Google Play

Дніпропетровські ділки вперше чесно стали продавати мітинги

05.04.2010 11:25
У Дніпропетровську вперше в Україні з'явилося офіційне агентство мітингів. Воно пропонує акції протесту чи підтримки на будь-який смак - від 10 людей до кількох тисяч. На бажання замовника, можуть зібрати натовп іноземців, професорів чи балерин. Серед замовників - політичні партії, підприємства і навіть приватні особи, повідомляє ТСН.

Ідеї - головне, за що готовий платити замовник, кажуть керівники агентства. Вони розробляють сценарій, пишуть гасла та підбирають кандидатури людей, що якнайкраще їх утілять. Наприклад, за спецзамовленням, на мітинг з усієї України звезли кілька сотень афроамериканців.

Розцінки на свої послуги в агентстві не розголошують.

Замовник може розмістити на плакатах будь-який заклик, навіть чоловіка до дружини. Під забороною лише расистські гасла та особисті образи. Мітингом керує режисер. За спеціальною системою жестів указує, коли підняти руки чи вигукнути вимоги.

Такі мітинги законні, визнають місцеві чиновники. Але вони дискредитують всю систему створення розвитку громадянського суспільства, вважає керівник Дніпропетровського управління внутрішньої політики Володимир Михайлишин.

Студент Михайло Тонконогий, мітингувальник із 6-річним стажем, порівнює мітинги з мережевим маркетингом. "Верхівка партії виділяє на кожну людину на мітинг мінімум гривень 100-120. Це за дві-три години. До людини, як правило, доходить, гривень 30-40", - розповів він.

80% мітингів проплачені, підрахували професійні носії транспарантів. Політологи пояснюють це тим, що розчаровані українці лише в крайньому випадку виходять на майдани з власної волі та без жодних нагород.

Напередодні виборів делегація ПАРЄ висловила свою стурбованість зростанням політичного цинізму в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...