App Store Google Play

Дніпропетровські ділки вперше чесно стали продавати мітинги

05.04.2010 11:25
У Дніпропетровську вперше в Україні з'явилося офіційне агентство мітингів. Воно пропонує акції протесту чи підтримки на будь-який смак - від 10 людей до кількох тисяч. На бажання замовника, можуть зібрати натовп іноземців, професорів чи балерин. Серед замовників - політичні партії, підприємства і навіть приватні особи, повідомляє ТСН.

Ідеї - головне, за що готовий платити замовник, кажуть керівники агентства. Вони розробляють сценарій, пишуть гасла та підбирають кандидатури людей, що якнайкраще їх утілять. Наприклад, за спецзамовленням, на мітинг з усієї України звезли кілька сотень афроамериканців.

Розцінки на свої послуги в агентстві не розголошують.

Замовник може розмістити на плакатах будь-який заклик, навіть чоловіка до дружини. Під забороною лише расистські гасла та особисті образи. Мітингом керує режисер. За спеціальною системою жестів указує, коли підняти руки чи вигукнути вимоги.

Такі мітинги законні, визнають місцеві чиновники. Але вони дискредитують всю систему створення розвитку громадянського суспільства, вважає керівник Дніпропетровського управління внутрішньої політики Володимир Михайлишин.

Студент Михайло Тонконогий, мітингувальник із 6-річним стажем, порівнює мітинги з мережевим маркетингом. "Верхівка партії виділяє на кожну людину на мітинг мінімум гривень 100-120. Це за дві-три години. До людини, як правило, доходить, гривень 30-40", - розповів він.

80% мітингів проплачені, підрахували професійні носії транспарантів. Політологи пояснюють це тим, що розчаровані українці лише в крайньому випадку виходять на майдани з власної волі та без жодних нагород.

Напередодні виборів делегація ПАРЄ висловила свою стурбованість зростанням політичного цинізму в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...