App Store Google Play

Дніпропетровські ділки вперше чесно стали продавати мітинги

05.04.2010 11:25
У Дніпропетровську вперше в Україні з'явилося офіційне агентство мітингів. Воно пропонує акції протесту чи підтримки на будь-який смак - від 10 людей до кількох тисяч. На бажання замовника, можуть зібрати натовп іноземців, професорів чи балерин. Серед замовників - політичні партії, підприємства і навіть приватні особи, повідомляє ТСН.

Ідеї - головне, за що готовий платити замовник, кажуть керівники агентства. Вони розробляють сценарій, пишуть гасла та підбирають кандидатури людей, що якнайкраще їх утілять. Наприклад, за спецзамовленням, на мітинг з усієї України звезли кілька сотень афроамериканців.

Розцінки на свої послуги в агентстві не розголошують.

Замовник може розмістити на плакатах будь-який заклик, навіть чоловіка до дружини. Під забороною лише расистські гасла та особисті образи. Мітингом керує режисер. За спеціальною системою жестів указує, коли підняти руки чи вигукнути вимоги.

Такі мітинги законні, визнають місцеві чиновники. Але вони дискредитують всю систему створення розвитку громадянського суспільства, вважає керівник Дніпропетровського управління внутрішньої політики Володимир Михайлишин.

Студент Михайло Тонконогий, мітингувальник із 6-річним стажем, порівнює мітинги з мережевим маркетингом. "Верхівка партії виділяє на кожну людину на мітинг мінімум гривень 100-120. Це за дві-три години. До людини, як правило, доходить, гривень 30-40", - розповів він.

80% мітингів проплачені, підрахували професійні носії транспарантів. Політологи пояснюють це тим, що розчаровані українці лише в крайньому випадку виходять на майдани з власної волі та без жодних нагород.

Напередодні виборів делегація ПАРЄ висловила свою стурбованість зростанням політичного цинізму в Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...