App Store Google Play

Мешканки Кривого Рогу продавали своїх землячок у сексуальне рабство

02.04.2010 16:18
31 березня в результаті вдало проведеної спецоперації працівники управління по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в Дніпропетровській області спільно із колегами з Харківського прикордонного загону на контрольно-перепускному пункті затримали двох зловмисниць, що намагалися переправити мешканку Кривого Рогу потягом до Росії. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Дніпропетровській області.

Розплутувати злочинний клубок дніпропетровські оперативники почали ще у листопаді 2009-го. Саме тоді були отримані дані про причетність мешканки м. Кривого Рогу до вербування та переправлення жінок до Російської Федерації, де їх продавали з метою сексуальної експлуатації.

Перевіряючи інформацію, працівники міліції вийшли на 34-річну криворіжанку Світлану. Виявилося, що раніше вона вже мала проблеми із Законом. Ще у 1993 році жінка була засуджена до 1 року позбавлення волі. Первинна інформація про її причетність до торгівлі людьми підтвердилася.

В ході подальших оперативно-розшукових заходів правоохоронці виявили злочинний зв'язок Світлани ще з однією мешканкою Кривого Рогу - 33-річною Сніжаною.

Згідно з оприлюдненою інформацією, з вересня 2009 року злочинна схема була організована наступним чином. Світлана вербувала мешканок Дніпропетровської області. Ставка робился на дівчат з неблагонадійних сімей, а також з родин зі скрутним становищем. У свою чергу, Сніжана відповідала за переправлення завербованих осіб залізницею до Москви та передачу «товару» сутенерові. Зазвичай дівчат вивозили потягами сполученням «Кривий Ріг - Москва» та «Миколаїв - Москва».

За кожну продану українку зловмисниці отримували 200 - 400 доларів США. Передача грошей була організована через провідників потягів.

У розпоряджені дніпропетровських оперативників зараз є інформація щодо трьох жінок, які були переправлені за кордон та наразі перебувають у Москві.

За даним фактом слідчим відділом ГУМВС України в Дніпропетровській області порушена кримінальна справа за ст. 149 ч. 2 Кримінального кодексу України («Торгівля людьми або інша незаконна угода про передачу людини»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...