App Store Google Play

Євраз програв Коломойському

02.04.2010 13:13

Російський металургійний холдинг "Євраз Груп" Романа Абрамовича програв судовий спір одному з підприємств групи "Приват" Ігоря Коломойського.

Нагадаємо, що позивач - гірничо-збагачувальний комбінат "Суха Балка", підконтрольний "Євразу", вимагав від Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК), керованого "Приватом", відшкодувати понад 21 млн. гривень.

Спірну суму грошей, як стверджують представники ГЗК, КЗРК зобов'язаний був заплатити за невиконання двостороннього контракту на відвантаження останнім залізної руди.

Проте, Господарський суд Дніпропетровської області вирішив відмовити ГЗК "Суха Балка" у задоволенні позову.

Як відомо, конфлікт між підприємствами "Євраз Груп" і "Приватом" став публічним в кінці 2009 року.

Тоді Олексій Агуреев, віце-президент зі зв'язків з громадськістю російського холдингу, заявив, що КЗРК заблокував залізничні під'їзди до "Сухої Балки", внаслідок чого ГЗК втратив можливість вивозити вироблену сировину зі своєї території.

Наслідком транспортної блокади стало призупинення виробництва на українському активі Абрамовича.

1 березня представники "Євраз Груп" повідомили про те, що "Суха Балка" припиняє видобуток залізної руди. У відпустки за свій рахунок було відправлено 1,3 тис. співробітників, що працюють на ГЗК.

На КЗРК проблеми з відвантаженням руди з "Сухої Балки" пояснювали несправністю залізничних під'їздів до ГЗК.

До 2007 року як КЗРК, так і "Суху Балку" контролювала група "Приват". Згодом Ігор Коломойський продав "Євразу" низку своїх українських металургійних активів, серед яких була і "Суха Балка". Але всі під'їзні шляхи до підприємства так і залишилися у власності Криворізького залізорудного комбінату.

Спочатку проблема відсутності власних залізничних роз'їздів "Сухої Балки" регулювалася угодою між підприємствами про їх спільне використання. Однак наприкінці 2009 року сторони перестали знаходити спільну мову.

"Дело"Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...