App Store Google Play

Дніпро не зміг вдома переграти Зарю

28.02.2010 20:27
Перший матч весняної частини Епіцентр-чемпіонату України з футболу сезону 2009-2010 років, якого так чекали вболівальники, залишив двоїсте враження. З одного боку до Дніпропетровська повернувся великий футбол, з іншого - наші хлопці не змогли впоратися з більш ніж середньою Зарею з Луганська, не показавши при цьому й змістовної та впевненої гри.

Стартовий склад, виставлений Володимиром Безсоновим, добре нагадував склади осінньої частини. Наприклад, у порівнянні з матчем із Ворсклою 28 листопада зміни мінімальні: Ротаня, Денисова та Назаренка замінили Мандзюк, Кравченко та Коноплянка. Як показала гра, зміна місць складових суми не змінює - ті ж самі 2:2.

Не краще після зимової перерви у Дніпра й з грою, причому як у нападі, так і у захисті. Першу небезпеку біля воріт Шуста дніпряни створили на 15-16 хвилинах, коли спочатку Калиниченко фірмово виконував штрафний під поперечку, але голкіпер відбив м'яча на кутовий, а потім навіс з кутового Гоменюк переправив у штангу. Все це відбувалося на тлі неспішної академічної гри, де одні (Дніпро) грали "господарів" - катали м'яча, час від часу запускаючи його до штрафного Зарі - нехай нападники поборються, а інші (луганчани), які були "гостями", намагалися втекти у контратаку і не надто притискатися до своїх воріт.

Гол стався швидше неочікувано, ніж логічно. Феррейра навісив з флангу в натовп, після серії рикошетів м'яч попав до Коноплянки, який в дотик пробив між ногами Шуста. Втім, хвилиною раніше забивати могли гості, що після обрізки Калиниченка вибігали 3-в-1 на Чеберячка й Боровика. Дніпру пощастило - Лазарович не влучив у порожній кут.

На тому перший тайм і завершився, а у другому Дніпро просто став, іноді не в змозі вийти зі своєї половини поля. Результатом цього відрізку став гол Скоби, що вийшов на заміну перед самою перервою. Епізод також показовий для теперішнього Дніпра - м'яч після навісу летів метрів 30, а сам Скоба бив без завад головою з 11 метрів. М'яч полетів парашутом над руками Боровика, що залишився статистом.

Після цього Дніпро почав намагатися щось зробити, втім без особливої надії на успіх, аж поки не спрацювала награна комбінація з кутовим на ближню стійку і ударом Гоменюка в ближній же кут.

Гра котилася до логічного завершення, темп упав зовсім, аж ось на 87 хвилині Дніпро мав дві чудові нагоди зніти питання про переможця матчу: спочатку Самодін, що тільки-но вийшов на заміну попав головою у Шуста, а потім активний Коноплянка пробивав без завад метрів з 16, але не влучив у кут.

Як зазвичай буває в таких випадках, у доданий час господарі поплатилися за недбальство - сумбурна атака Зарі закінчилася пасом Єзерського на Лазаровича, що в оточенні Назаренка та Русола бив з 7 метрів у ближній кут. Влучив.

Залишається чекати на якісне оновлення Дніпра, причому у всіх лініях. Особливо прикро за захист.

Дніпро - Заря 2:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Коноплянка (34), 1:1 - Скоба (52), 2:1 - Гоменюк (65), Лазарович (90+3)

"Дніпро": Боровик, Мандзюк, Чеберячко, Русол, Пашаєв, Кравченко, Осмар Феррейра (Назаренко, 59), Калиниченко, Гоменюк (Самодін, 87), Селезньов, Коноплянка (Шахов, 68)

"Заря": Шуст, Єзерський, Полянський (Картушов, 78), Ковальов, Каменюка, Семененко (Скоба, 43), Чайковський, Шевчук, Білий, Лазарович, Силюк (Рудика, 90+4) 

Попередження: Чайковський (45), Назаренко (82)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...