App Store Google Play

"Львівські" відібрали у "дніпропетровських" 20 тонн какао

25.02.2010 19:23

На в'їзд в Україну на смугу руху "червоний коридор" міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення "Рава - Руська" прибув вантажний автомобіль марки  "Даф" з напівпричіпом  під керуванням 41 річного громадянина.

Як повідомила прес-секретар начальника Львівського прикордонного загону капітан Ярослава Мельник, у персоналу відділу прикордонної служи була попередня інформація від військовослужбовців оперативно - розшукового відділу про можливе переміщення через державний кордон товарів з порушенням законодавства України.

Даний транспортний засіб перевозив  вантаж згідно товаросупровідних  документів какао-паста вагою 19 500 кг на суму 59 280 доларів США,  фірма відправник м.Лондон, отримувач м. Дніпропетровськ.

На паспортний контроль було  подано товаросупровідні документи  на вантаж,   під час проходження паспортного контролю у прикордонників    виникла підозра щодо можливого заниження ціни вартості, після чого було проведенно спільний огляду транспортного засобу.  

Під час  проведення спільного  огляду транспортного засобу  було   встановлено, що згідно  маркування  на картонних коробках, вказаний товар належить до торгової марки «Unicao», країна походження Кот Дивуар.

Після чого було складено протокол  про порушення митних правил,  тобто даний товар переміщувався  з приховуванням від контролю  документів, що містять неправдиві дані щодо заниження ціни вартості, неправдиві дані фірм відправника та фірм отримувача.

Протокол про порушення  правил, сума оцінки какао-пасти вагою 19 500 кг  складає 802 080  (вісімсот дві тисячі вісімдесять) гривень.

За перевезення контрабандних товарів  вилучено  вантажний автомобіль марки «Даф» на суму 116 870 грн, напівпричіп на суму 58 981 грн.

Загальна суму контрабанди   складає: 977 931 грн. 

JeyNews

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....