App Store Google Play

Дніпропетровськ змирився з втратою Євро?

25.02.2010 11:34

Депутати міської ради Дніпропетровська нарешті ліквідували непотрібне ще з травня минулого року Управління з питань підготовки та проведення ЄВРО-2012.

Відповідно до проголосованого практично одностайно рішення, управління буде ліквідоване з 30 квітня поточного року. Проти виявились лише троє зі 105 присутніх у залі депутатів.

Як йдеться в тексті рішення, ліквідувати управління вирішено і зв'язку із виключенням Дніпропетровська зі списку міст, що прийматимуть фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Одинадцять працівників управління без роботи не залишаться -  усіх їх "розтикають" по інших управліннях міськради: по дві людини перейдуть до управлінь діловодства, культури та мистецтв та міжнародних зв'язків, троє перейдуть до земельного управління, ще по одному  працівнику додасться у відділи кадрової роботи та організації роботи зі зверненнями громадян.

Все майно з балансу управління - включно з калькуляторами, мобільним телефоном Nokia, комп'ютерною мишею та флеш-накопичувачем - перейде на баланс міськради.

Наразі ж до роботи стане спеціально створена ліквідаційна комісія у складі в.о. начальника управління, що ліквідовується, а також його бухгалтера та головного спеціаліста.

Вочевидь, Дніпропетровськ нарешті усвідомив свою поразку та змирився з нею у повній мірі, адже фактично цілий рік, відколи був винесений вердикт комісії УЄФА, створене 1 січня 2008 року управління з підготовки до Євро-2012 існувало, а його працівники - отримували зарплату.

Нагадаємо, що ще на початку лютого Андрій Павелко припускав існування у Дніпропетровська шансу повернути Євро-2012.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...