App Store Google Play

Дніпропетровськ змирився з втратою Євро?

25.02.2010 11:34

Депутати міської ради Дніпропетровська нарешті ліквідували непотрібне ще з травня минулого року Управління з питань підготовки та проведення ЄВРО-2012.

Відповідно до проголосованого практично одностайно рішення, управління буде ліквідоване з 30 квітня поточного року. Проти виявились лише троє зі 105 присутніх у залі депутатів.

Як йдеться в тексті рішення, ліквідувати управління вирішено і зв'язку із виключенням Дніпропетровська зі списку міст, що прийматимуть фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Одинадцять працівників управління без роботи не залишаться -  усіх їх "розтикають" по інших управліннях міськради: по дві людини перейдуть до управлінь діловодства, культури та мистецтв та міжнародних зв'язків, троє перейдуть до земельного управління, ще по одному  працівнику додасться у відділи кадрової роботи та організації роботи зі зверненнями громадян.

Все майно з балансу управління - включно з калькуляторами, мобільним телефоном Nokia, комп'ютерною мишею та флеш-накопичувачем - перейде на баланс міськради.

Наразі ж до роботи стане спеціально створена ліквідаційна комісія у складі в.о. начальника управління, що ліквідовується, а також його бухгалтера та головного спеціаліста.

Вочевидь, Дніпропетровськ нарешті усвідомив свою поразку та змирився з нею у повній мірі, адже фактично цілий рік, відколи був винесений вердикт комісії УЄФА, створене 1 січня 2008 року управління з підготовки до Євро-2012 існувало, а його працівники - отримували зарплату.

Нагадаємо, що ще на початку лютого Андрій Павелко припускав існування у Дніпропетровська шансу повернути Євро-2012.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...