App Store Google Play

Дніпропетровськ змирився з втратою Євро?

25.02.2010 11:34

Депутати міської ради Дніпропетровська нарешті ліквідували непотрібне ще з травня минулого року Управління з питань підготовки та проведення ЄВРО-2012.

Відповідно до проголосованого практично одностайно рішення, управління буде ліквідоване з 30 квітня поточного року. Проти виявились лише троє зі 105 присутніх у залі депутатів.

Як йдеться в тексті рішення, ліквідувати управління вирішено і зв'язку із виключенням Дніпропетровська зі списку міст, що прийматимуть фінальну частину Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

Одинадцять працівників управління без роботи не залишаться -  усіх їх "розтикають" по інших управліннях міськради: по дві людини перейдуть до управлінь діловодства, культури та мистецтв та міжнародних зв'язків, троє перейдуть до земельного управління, ще по одному  працівнику додасться у відділи кадрової роботи та організації роботи зі зверненнями громадян.

Все майно з балансу управління - включно з калькуляторами, мобільним телефоном Nokia, комп'ютерною мишею та флеш-накопичувачем - перейде на баланс міськради.

Наразі ж до роботи стане спеціально створена ліквідаційна комісія у складі в.о. начальника управління, що ліквідовується, а також його бухгалтера та головного спеціаліста.

Вочевидь, Дніпропетровськ нарешті усвідомив свою поразку та змирився з нею у повній мірі, адже фактично цілий рік, відколи був винесений вердикт комісії УЄФА, створене 1 січня 2008 року управління з підготовки до Євро-2012 існувало, а його працівники - отримували зарплату.

Нагадаємо, що ще на початку лютого Андрій Павелко припускав існування у Дніпропетровська шансу повернути Євро-2012.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...