App Store Google Play

Вибори скасовані, але депутати готуються – фракції прийшли у рух

24.02.2010 12:50
Чергова 55 сесія міської ради Дніпропетровська п'ятого скликання, що розпочала свою роботу 24 лютого, принесла чимало сюрпризів майже з самого початку. Одним з таких сюрпризів стало кінцеве зникнення більшості у міській раді.

Про певні негаразди та міжфракційні тертя ми неодноразово повідомляли ще наприкінці минулого року, коли на останній сесії фракція "Блоку Лазаренка" голосувала "не в ногу" зі своїми постійними соратниками з Партії Регіонів. Цього разу розкол посилився.

Не краще події розгорталися й на сесії 24 лютого: під час обговорення порядку денного "старшому по землі" представнику "Блоку Лазаренко", голові постійної комісії з питань земельних відносин і охорони навколишнього середовища Олександру Лупандіну не вдалося долучити до переліку питань, що вирішуються, проект рішення щодо продажу земельної ділянки за адресою провулок Озерний 26 - частини пляжу та прилеглої території на лівому березі Дніпра в парку Воронцова. Проти виявилися депутати з партії Регіонів.

А перед самою перевою "лазаренківці", яким вже давно набридло носити прізвище опального колишнього прем'єра у якості ширми, вирішили, що вони більше не "лазаренківці". Фактично, Павло Іванович "відпрацював" на фракцію імені Загіда Краснова ще у 2006 році, і чому те що сталося, сталося лише у 2010 - величезне питання. Тим пак, що сам Краснов нещодавно похвалився, що навіть особисто не знайомий з Павлом Лазаренком. Як би там не було, але відсьогодні у міськраді з'явилася депутатська група "Громадська сила".

Як завив депутат Вадим Король, 22 лютого відбулися депутатські збори і до новоствореної групи увійшли 21 депутат, більшість з яких - представники більшості у міськраді - депутати з фракції "Блок Лазаренка" та "Блок Вітренко". Керівником групи одноголосно обраний Загід Краснов.

Коментуючи необхідність створення окремої депутатської групи, Загід Краснов пояснив, що вона лобіюватиме у міськраді інтереси та діяльність громадської організації з тою ж самою назвою. З цього приводу міськрадою вже зареєстрований цілий ряд депутатських запитів.

Водночас члени депутатської групи "Наш дім - Дніпропетровськ" вирішили вийти зі складу депутатської більшості в міській раді Дніпропетровська. Про це оголосив керівник групи Ігор Циркін на черговій сесії. Загалом більшість покинули 7 депутатів: Ігор Циркін, Костянтин Афанасьєв, Євгеній Бачев, Ігор Кучин, Олена Подольска, Андрій Циков та Станіслав Шостак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...