App Store Google Play

Вибори скасовані, але депутати готуються – фракції прийшли у рух

24.02.2010 12:50
Чергова 55 сесія міської ради Дніпропетровська п'ятого скликання, що розпочала свою роботу 24 лютого, принесла чимало сюрпризів майже з самого початку. Одним з таких сюрпризів стало кінцеве зникнення більшості у міській раді.

Про певні негаразди та міжфракційні тертя ми неодноразово повідомляли ще наприкінці минулого року, коли на останній сесії фракція "Блоку Лазаренка" голосувала "не в ногу" зі своїми постійними соратниками з Партії Регіонів. Цього разу розкол посилився.

Не краще події розгорталися й на сесії 24 лютого: під час обговорення порядку денного "старшому по землі" представнику "Блоку Лазаренко", голові постійної комісії з питань земельних відносин і охорони навколишнього середовища Олександру Лупандіну не вдалося долучити до переліку питань, що вирішуються, проект рішення щодо продажу земельної ділянки за адресою провулок Озерний 26 - частини пляжу та прилеглої території на лівому березі Дніпра в парку Воронцова. Проти виявилися депутати з партії Регіонів.

А перед самою перевою "лазаренківці", яким вже давно набридло носити прізвище опального колишнього прем'єра у якості ширми, вирішили, що вони більше не "лазаренківці". Фактично, Павло Іванович "відпрацював" на фракцію імені Загіда Краснова ще у 2006 році, і чому те що сталося, сталося лише у 2010 - величезне питання. Тим пак, що сам Краснов нещодавно похвалився, що навіть особисто не знайомий з Павлом Лазаренком. Як би там не було, але відсьогодні у міськраді з'явилася депутатська група "Громадська сила".

Як завив депутат Вадим Король, 22 лютого відбулися депутатські збори і до новоствореної групи увійшли 21 депутат, більшість з яких - представники більшості у міськраді - депутати з фракції "Блок Лазаренка" та "Блок Вітренко". Керівником групи одноголосно обраний Загід Краснов.

Коментуючи необхідність створення окремої депутатської групи, Загід Краснов пояснив, що вона лобіюватиме у міськраді інтереси та діяльність громадської організації з тою ж самою назвою. З цього приводу міськрадою вже зареєстрований цілий ряд депутатських запитів.

Водночас члени депутатської групи "Наш дім - Дніпропетровськ" вирішили вийти зі складу депутатської більшості в міській раді Дніпропетровська. Про це оголосив керівник групи Ігор Циркін на черговій сесії. Загалом більшість покинули 7 депутатів: Ігор Циркін, Костянтин Афанасьєв, Євгеній Бачев, Ігор Кучин, Олена Подольска, Андрій Циков та Станіслав Шостак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...