App Store Google Play

Корпорації ЛОГОС не дозволили узаконити “Вавілон”

24.02.2010 12:04

Найбурхливіше обговорення в ході формування порядку денного чергової LV сесії дніпропетровської міської ради п'ятого скликання викликала вимога судових виконавців, присутніх у залі засідань, укласти угоду між міськрадою та корпорацією ЛОГОС про оренду земельної ділянки під ТЦ "Вавілон".

Нагадаємо, що 14 січня цього року було відкрито провадження примусового виконання рішення №7/10-08, прийнятого Господарським судом Дніпропетровської області про зобов'язання укласти договір оренди земельної ділянки на вулиці Маліновського, 2 по фактичному розміщенню торговельно-розважального комплексу "Вавілон" між міською радою Дніпропетровська та корпорацією ЛОГОС, що збудувала та експлуатує вищезгадану будівлю.

Міський голова пояснив, що на даний момент угода не підписана через відсутність підписів начальників відповідних управлінь. Судовий виконавець заявив, що у разі непідписання угоди керівниками відповідних управлінь, це, згідно із законом про статус депутатів місцевих рад, мусить зробити міський голова. Водночас, Іван Куліченко послався на рішення міськради від 22 листопада 2007 року, яким будь-яким посадовим особам заборонено підписувати угоди, що їх зобов'язав укласти суд, без рішення міської ради.

Іван Куліченко зауважив, що в разі підписання подібної угоди за запропонованим механізмом, міська рада створить небезпечний прецедент - дозволить зобов'язувати себе приймати чи не приймати якісь договірні зобов'язання через господарські суди. Знаючи судову систему держави та Дніпропетровська зокрема, Іван Іванович прогнозував, що вже до наступної сесії під його дверима утвориться черга з судових виконавців, які зобов'язуватимуть його щось там підписувати на невигідних для міста умовах.

Натомість існуючий в порядку денному проект рішення про скасування дозволу міськради  на передачу  оренду даної земельної ділянки судовий виконавець вимагав зняти з розгляду як таке, що суперечить рішенню суду. Він зауважив, що невиконання рішення суду та перешкоджання регулюються Кримінальним Кодексом, за це передбачена відповідальність. Судовий виконавець звернувся до голови забезпечити відкрите голосування і надати списки осіб які проголосують за скасування рішення для притягнення їх до відповідальності.

В підсумку міськрада не дійшла жодного рішення: існуюче в порядку денному рішення про скасування дозволу міськради  на передачу  в оренду ТОВ "Логос" згаданої ділянки, попри вимогу судового виконавця, не було зняте з розгляду, так само, як не проголосували депутати і за рішення про укладення "договору спотикання".

Міський голова звернувся до прокуратури з проханням надати оцінку ситуації, що склалася, оскільки розв'язати юридичну колізію, що сталася, міській раді виявилося не під силу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....