App Store Google Play

Корпорації ЛОГОС не дозволили узаконити “Вавілон”

24.02.2010 12:04

Найбурхливіше обговорення в ході формування порядку денного чергової LV сесії дніпропетровської міської ради п'ятого скликання викликала вимога судових виконавців, присутніх у залі засідань, укласти угоду між міськрадою та корпорацією ЛОГОС про оренду земельної ділянки під ТЦ "Вавілон".

Нагадаємо, що 14 січня цього року було відкрито провадження примусового виконання рішення №7/10-08, прийнятого Господарським судом Дніпропетровської області про зобов'язання укласти договір оренди земельної ділянки на вулиці Маліновського, 2 по фактичному розміщенню торговельно-розважального комплексу "Вавілон" між міською радою Дніпропетровська та корпорацією ЛОГОС, що збудувала та експлуатує вищезгадану будівлю.

Міський голова пояснив, що на даний момент угода не підписана через відсутність підписів начальників відповідних управлінь. Судовий виконавець заявив, що у разі непідписання угоди керівниками відповідних управлінь, це, згідно із законом про статус депутатів місцевих рад, мусить зробити міський голова. Водночас, Іван Куліченко послався на рішення міськради від 22 листопада 2007 року, яким будь-яким посадовим особам заборонено підписувати угоди, що їх зобов'язав укласти суд, без рішення міської ради.

Іван Куліченко зауважив, що в разі підписання подібної угоди за запропонованим механізмом, міська рада створить небезпечний прецедент - дозволить зобов'язувати себе приймати чи не приймати якісь договірні зобов'язання через господарські суди. Знаючи судову систему держави та Дніпропетровська зокрема, Іван Іванович прогнозував, що вже до наступної сесії під його дверима утвориться черга з судових виконавців, які зобов'язуватимуть його щось там підписувати на невигідних для міста умовах.

Натомість існуючий в порядку денному проект рішення про скасування дозволу міськради  на передачу  оренду даної земельної ділянки судовий виконавець вимагав зняти з розгляду як таке, що суперечить рішенню суду. Він зауважив, що невиконання рішення суду та перешкоджання регулюються Кримінальним Кодексом, за це передбачена відповідальність. Судовий виконавець звернувся до голови забезпечити відкрите голосування і надати списки осіб які проголосують за скасування рішення для притягнення їх до відповідальності.

В підсумку міськрада не дійшла жодного рішення: існуюче в порядку денному рішення про скасування дозволу міськради  на передачу  в оренду ТОВ "Логос" згаданої ділянки, попри вимогу судового виконавця, не було зняте з розгляду, так само, як не проголосували депутати і за рішення про укладення "договору спотикання".

Міський голова звернувся до прокуратури з проханням надати оцінку ситуації, що склалася, оскільки розв'язати юридичну колізію, що сталася, міській раді виявилося не під силу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...