App Store Google Play

Корпорації ЛОГОС не дозволили узаконити “Вавілон”

24.02.2010 12:04

Найбурхливіше обговорення в ході формування порядку денного чергової LV сесії дніпропетровської міської ради п'ятого скликання викликала вимога судових виконавців, присутніх у залі засідань, укласти угоду між міськрадою та корпорацією ЛОГОС про оренду земельної ділянки під ТЦ "Вавілон".

Нагадаємо, що 14 січня цього року було відкрито провадження примусового виконання рішення №7/10-08, прийнятого Господарським судом Дніпропетровської області про зобов'язання укласти договір оренди земельної ділянки на вулиці Маліновського, 2 по фактичному розміщенню торговельно-розважального комплексу "Вавілон" між міською радою Дніпропетровська та корпорацією ЛОГОС, що збудувала та експлуатує вищезгадану будівлю.

Міський голова пояснив, що на даний момент угода не підписана через відсутність підписів начальників відповідних управлінь. Судовий виконавець заявив, що у разі непідписання угоди керівниками відповідних управлінь, це, згідно із законом про статус депутатів місцевих рад, мусить зробити міський голова. Водночас, Іван Куліченко послався на рішення міськради від 22 листопада 2007 року, яким будь-яким посадовим особам заборонено підписувати угоди, що їх зобов'язав укласти суд, без рішення міської ради.

Іван Куліченко зауважив, що в разі підписання подібної угоди за запропонованим механізмом, міська рада створить небезпечний прецедент - дозволить зобов'язувати себе приймати чи не приймати якісь договірні зобов'язання через господарські суди. Знаючи судову систему держави та Дніпропетровська зокрема, Іван Іванович прогнозував, що вже до наступної сесії під його дверима утвориться черга з судових виконавців, які зобов'язуватимуть його щось там підписувати на невигідних для міста умовах.

Натомість існуючий в порядку денному проект рішення про скасування дозволу міськради  на передачу  оренду даної земельної ділянки судовий виконавець вимагав зняти з розгляду як таке, що суперечить рішенню суду. Він зауважив, що невиконання рішення суду та перешкоджання регулюються Кримінальним Кодексом, за це передбачена відповідальність. Судовий виконавець звернувся до голови забезпечити відкрите голосування і надати списки осіб які проголосують за скасування рішення для притягнення їх до відповідальності.

В підсумку міськрада не дійшла жодного рішення: існуюче в порядку денному рішення про скасування дозволу міськради  на передачу  в оренду ТОВ "Логос" згаданої ділянки, попри вимогу судового виконавця, не було зняте з розгляду, так само, як не проголосували депутати і за рішення про укладення "договору спотикання".

Міський голова звернувся до прокуратури з проханням надати оцінку ситуації, що склалася, оскільки розв'язати юридичну колізію, що сталася, міській раді виявилося не під силу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...