App Store Google Play

"Приват" отримав 18% Укртатнафти

22.02.2010 13:16

Вищий господарський суд (ВГСУ) в кінці січня підтвердив операцію з придбання ТОВ "Корсан", яке пов'язують з групою "Приват", 18,296% акцій ЗАТ "Укртатнафта".

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на постанову суду.

Згідно з повідомленням, НАК "Нафтогаз України" відмовлено в задоволенні касації, якою вона заперечувала рішення попередніх судів про визнання законності угоди з придбання акцій ЗАТ.

ВГСУ, зокрема, залишив у силі постанову Київського міжобласного апеляційного суду від 17 листопада 2009 року, яка підтверджує законність рішення Господарського суду Полтавської області.

"Нафтогаз України" у своїх вимогах до судів просив визнати недійсними рішення правління "Укртатнафти" про затвердження порядку реалізації акцій ЗАТ, створення аукціонної комісії та про затвердження звіту ТОВ "Консалтингова група "СВАН Консалтинг" про оцінку проданих 18,296% акцій.

Як повідомлялося, наприкінці червня 2009 року "Корсан" придбав на відкритому конкурсі, де він був єдиним учасником, 18,296% акцій ЗАТ "Укртатнафти" за 2,1 млрд. гривень.

Раніше 18,296% акцій НПЗ належало структурам, близьким до ВАТ "Татнєфть", ще 28,7788% - міністерству майна Татарстану. У результаті судових розглядів частка татарстанських акціонерів в ЗАТ практично обнулена.

У цілому нині "Корсан" володіє 19,449% "Укртатнафти". Ще 28,7788% "Укртатнафти" знаходиться на казначейському рахунку емітента і чекає продажу, першочергове право на яку мають діючі акціонери. НАК "Нафтогаз України" належить 43,054% акцій "Укртатнафти".

ЗАТ "Укртатнафта" створено відповідно до указів президентів України і Татарстану в 1994 році на базі Кременчуцького НПЗ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...