App Store Google Play

"Приват" отримав 18% Укртатнафти

22.02.2010 13:16

Вищий господарський суд (ВГСУ) в кінці січня підтвердив операцію з придбання ТОВ "Корсан", яке пов'язують з групою "Приват", 18,296% акцій ЗАТ "Укртатнафта".

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на постанову суду.

Згідно з повідомленням, НАК "Нафтогаз України" відмовлено в задоволенні касації, якою вона заперечувала рішення попередніх судів про визнання законності угоди з придбання акцій ЗАТ.

ВГСУ, зокрема, залишив у силі постанову Київського міжобласного апеляційного суду від 17 листопада 2009 року, яка підтверджує законність рішення Господарського суду Полтавської області.

"Нафтогаз України" у своїх вимогах до судів просив визнати недійсними рішення правління "Укртатнафти" про затвердження порядку реалізації акцій ЗАТ, створення аукціонної комісії та про затвердження звіту ТОВ "Консалтингова група "СВАН Консалтинг" про оцінку проданих 18,296% акцій.

Як повідомлялося, наприкінці червня 2009 року "Корсан" придбав на відкритому конкурсі, де він був єдиним учасником, 18,296% акцій ЗАТ "Укртатнафти" за 2,1 млрд. гривень.

Раніше 18,296% акцій НПЗ належало структурам, близьким до ВАТ "Татнєфть", ще 28,7788% - міністерству майна Татарстану. У результаті судових розглядів частка татарстанських акціонерів в ЗАТ практично обнулена.

У цілому нині "Корсан" володіє 19,449% "Укртатнафти". Ще 28,7788% "Укртатнафти" знаходиться на казначейському рахунку емітента і чекає продажу, першочергове право на яку мають діючі акціонери. НАК "Нафтогаз України" належить 43,054% акцій "Укртатнафти".

ЗАТ "Укртатнафта" створено відповідно до указів президентів України і Татарстану в 1994 році на базі Кременчуцького НПЗ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....