App Store Google Play

Цими вихідними у Дніпропетровську PIANOБОЙ

19.02.2010 10:25
Життя Pianoбоя почалося, коли Дмитро Шуров (екс-клавішник «Океану Ельзи», соратник Земфіри та сопродюсер її останнього альбому «Спасибо», і один з трьох творців групи Esthetic Education) взявся за написання опери для шоу Олени Ахмадулліної (російський дизайнер) на Paris Fashion Week. Крім кількох десятків арій та п'єс з'явилося безліч пісень, які музикант вирішив винести в окремий сольний проект, що й отримав назву Pianoбой.

Вперше проект був показаний публіці у жовтні 2009-го на фестивалі Молоко Music Fest, який проводився в рамках "Гоголь Фесту" в "Мистецькому Арсеналі". Окрім цієї презентації, восени Pianoбой дав ще декілька коротких, але яскравих концертів.

У січні 2010 Pianoбой розпочав запис дебютного альбому, а 26 лютого, концертом в Дніпропетровську, розпочинається клубний тур Україною (Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Львів, Одеса, Чернігів, Київ), котрий завершиться концертом у Києві наприкінці березня.

Концерт Pianoбоя - музичне шаманство людини, взаємно закоханої в своє піаніно. Це живі концерти незалежного, талановитого та дуже харизматичного артиста - справжнього, а не зліпленого продюсерами. На сцені разом із Дмитром Шуровим будуть шокувати публіку його соратники - темношкіра співачка Ліда Тутуола, Ольга Шурова, гітарист Саша Друганов, а також барабанщик, відомий по роботі з Жанною Агузаровою і Звуками Му. Музиканти вільно міняються інструментами а також, крім піаніно, клавіш, гітар і барабанів, використовують масу різних підручних засобів-інструментів.

Дмитро Шуров заявив, що хотів би, щоб кожен концерт цього туру перетворювався на шабаш. Він з нетерпінням чекає початку туру, адже перша зустріч - це завжди щось.

Виступ відбудеться у Кафе ПроJazz (вул. Рогальова, 12б). Вартість квитків за попереднім замовленням - 70 грн., в день концерту - 90 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...