App Store Google Play

Цими вихідними у Дніпропетровську PIANOБОЙ

19.02.2010 10:25
Життя Pianoбоя почалося, коли Дмитро Шуров (екс-клавішник «Океану Ельзи», соратник Земфіри та сопродюсер її останнього альбому «Спасибо», і один з трьох творців групи Esthetic Education) взявся за написання опери для шоу Олени Ахмадулліної (російський дизайнер) на Paris Fashion Week. Крім кількох десятків арій та п'єс з'явилося безліч пісень, які музикант вирішив винести в окремий сольний проект, що й отримав назву Pianoбой.

Вперше проект був показаний публіці у жовтні 2009-го на фестивалі Молоко Music Fest, який проводився в рамках "Гоголь Фесту" в "Мистецькому Арсеналі". Окрім цієї презентації, восени Pianoбой дав ще декілька коротких, але яскравих концертів.

У січні 2010 Pianoбой розпочав запис дебютного альбому, а 26 лютого, концертом в Дніпропетровську, розпочинається клубний тур Україною (Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Львів, Одеса, Чернігів, Київ), котрий завершиться концертом у Києві наприкінці березня.

Концерт Pianoбоя - музичне шаманство людини, взаємно закоханої в своє піаніно. Це живі концерти незалежного, талановитого та дуже харизматичного артиста - справжнього, а не зліпленого продюсерами. На сцені разом із Дмитром Шуровим будуть шокувати публіку його соратники - темношкіра співачка Ліда Тутуола, Ольга Шурова, гітарист Саша Друганов, а також барабанщик, відомий по роботі з Жанною Агузаровою і Звуками Му. Музиканти вільно міняються інструментами а також, крім піаніно, клавіш, гітар і барабанів, використовують масу різних підручних засобів-інструментів.

Дмитро Шуров заявив, що хотів би, щоб кожен концерт цього туру перетворювався на шабаш. Він з нетерпінням чекає початку туру, адже перша зустріч - це завжди щось.

Виступ відбудеться у Кафе ПроJazz (вул. Рогальова, 12б). Вартість квитків за попереднім замовленням - 70 грн., в день концерту - 90 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...