App Store Google Play

Кожній дитині по комп'ютеру

19.02.2010 13:47
У Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за підтримки головного управління освіти і науки облдержадміністрації презентували освітню програму "1 учень - 1 комп'ютер".

За оцінками фахівців, програма дозволить не лише підвищити рівень комп'ютеризації шкіл, але й убезпечити дитину молодшого шкільного віку від шкідливих програм і сайтів.

Фінансування програми буде здійснюватись за рахунок інвестицій, а також благодійних коштів. Реалізація програми здійснюватиметься за допомогою Netbook. Програмне забезпечене спеціально для школярів і враховує вікові особливості дитячої психіки.

Головною особливістю проекту є доступ до освітнього порталу, що наразі створюється в мережі Інтернет. Доповнити освітній портал власними матеріалами зможе будь-який вчитель. Вхід до небажаних для дитини ресурсів заборонений.

Клас, що користується цією технологією, об'єднується в спільноту, адміністративне керування над якою здійснює вчитель. Це дає можливість бачити результат засвоєння матеріалу як самому вчителю, так і учню, розробляти складні тести і застосовувати нові методики навчання.

Крім цього, технологія дозволяє впроваджувати дистанційне навчання, розробляти ігрові методики засвоєння знань та здійснювати батьківський контроль за успішністю дитини.

Сьогодні до проекту вже приєдналися 14 країн Європи, США, Канада, Ізраїль. У Дніпропетровській області експериментальні класи, де використовують таку програму, діють у СШ №55 Дніпропетровська та у СШ №10 міста Марганець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...