App Store Google Play

Кожній дитині по комп'ютеру

19.02.2010 13:47
У Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за підтримки головного управління освіти і науки облдержадміністрації презентували освітню програму "1 учень - 1 комп'ютер".

За оцінками фахівців, програма дозволить не лише підвищити рівень комп'ютеризації шкіл, але й убезпечити дитину молодшого шкільного віку від шкідливих програм і сайтів.

Фінансування програми буде здійснюватись за рахунок інвестицій, а також благодійних коштів. Реалізація програми здійснюватиметься за допомогою Netbook. Програмне забезпечене спеціально для школярів і враховує вікові особливості дитячої психіки.

Головною особливістю проекту є доступ до освітнього порталу, що наразі створюється в мережі Інтернет. Доповнити освітній портал власними матеріалами зможе будь-який вчитель. Вхід до небажаних для дитини ресурсів заборонений.

Клас, що користується цією технологією, об'єднується в спільноту, адміністративне керування над якою здійснює вчитель. Це дає можливість бачити результат засвоєння матеріалу як самому вчителю, так і учню, розробляти складні тести і застосовувати нові методики навчання.

Крім цього, технологія дозволяє впроваджувати дистанційне навчання, розробляти ігрові методики засвоєння знань та здійснювати батьківський контроль за успішністю дитини.

Сьогодні до проекту вже приєдналися 14 країн Європи, США, Канада, Ізраїль. У Дніпропетровській області експериментальні класи, де використовують таку програму, діють у СШ №55 Дніпропетровська та у СШ №10 міста Марганець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...