App Store Google Play

Кожній дитині по комп'ютеру

19.02.2010 13:47
У Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за підтримки головного управління освіти і науки облдержадміністрації презентували освітню програму "1 учень - 1 комп'ютер".

За оцінками фахівців, програма дозволить не лише підвищити рівень комп'ютеризації шкіл, але й убезпечити дитину молодшого шкільного віку від шкідливих програм і сайтів.

Фінансування програми буде здійснюватись за рахунок інвестицій, а також благодійних коштів. Реалізація програми здійснюватиметься за допомогою Netbook. Програмне забезпечене спеціально для школярів і враховує вікові особливості дитячої психіки.

Головною особливістю проекту є доступ до освітнього порталу, що наразі створюється в мережі Інтернет. Доповнити освітній портал власними матеріалами зможе будь-який вчитель. Вхід до небажаних для дитини ресурсів заборонений.

Клас, що користується цією технологією, об'єднується в спільноту, адміністративне керування над якою здійснює вчитель. Це дає можливість бачити результат засвоєння матеріалу як самому вчителю, так і учню, розробляти складні тести і застосовувати нові методики навчання.

Крім цього, технологія дозволяє впроваджувати дистанційне навчання, розробляти ігрові методики засвоєння знань та здійснювати батьківський контроль за успішністю дитини.

Сьогодні до проекту вже приєдналися 14 країн Європи, США, Канада, Ізраїль. У Дніпропетровській області експериментальні класи, де використовують таку програму, діють у СШ №55 Дніпропетровська та у СШ №10 міста Марганець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...