App Store Google Play

Корчевський в адмінсуді добиватиметься заборони критикувати себе

19.02.2010 19:08
19 лютого Дніпродзержинський міський голова Ярослав Корчевський оприлюднив заяву про звернення до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до голови Дніпродзержинської правозахисної спілки (ДПС), координатора ГРАД Віталія Купрія стосовно розповсюдження останнім нібито неправдивої інформації, що, на думку позивача, порочить гідність міського голови та негативно впливає на імідж міської влади. Про це повідомила у прес-службі міського голови Дніпродзержинська.

В прес-службі не приховують, що судовий позив пов'язаний із тим фактом, що правозахисна організація ДПС встановила на центральній площі Дніпродзержинська намет з гаслом "Весна без Корчевського" та організувала збір підписів щодо висловлення недовіри міському голові.

Особливо ж образило мера, відомого своїми численними дивацтвами, розповсюдження правозахисниками з намету агітаційних листівок, що висвітлюють діяльність міськради. У цих листівках міську владу та особисто Ярослава Корчевського звинувачують у виникненні комунальної кризи в Дніпродзержинську в 2009 році та у продажі за безцінь земельних ділянок людям, наближеним до влади.

У своїй заяві Ярослав Корчевський називає дії Дніпродзержинської правозахисної спілки "введенням городян в оману" та "маніпуляцією їх думками". При цьому мер висловлює впевненість, що "дніпродзержинці не піддадуться на такі провокування, людям вистачить здорового глузду та розуміння ситуації".

Вочевидь, Ярослав Сильвестрович зовсім нещирий у довірі до своїх виборців, адже позов до адміністративного суду має на меті прибрати з площі намет правозахисників та припинити збір підписів щодо висловлення недовіри міському голові. Тобто фактично - припинити критику міської влади, яка цій самій владі страшенно не подобається.

Нагадаємо, що два дні тому координатор ГО ГРАД Андрій Денисенко виступив із заявою про те, що докласть усіх зусиль аби у Дніпродзержинську відбулись позачергові вибори міського голови. Подібна позиція громадського діяча обумовлена як безпринципною та недолугою політикою міського голови Дніпродзержинська на своїй посаді, так і переслідуваннями незгодних із діяльністю Корчевського, до яких той вдається останнім часом.

Як повідомляв «Дніпроград», саме з подачі мера Дніпродзержинська Ярослава Корчевського, всупереч рішенню суду, комунальниим службами було демонтовано бігборд з критикою мера.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...