App Store Google Play

Коломойський псує бізнес росіянам

18.02.2010 09:24
Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат "Суха Балка", що входить у російську Evraz Group, з 1 березня 2010 року може зупинити видобуток залізної руди. Про це повідомив віце-президент "Євраз Груп" у зв'язках з громадськістю Олексій Аґурєєв.

Названа ним причина - переповнені склади і труднощі з відвантаженням продукції, спричинені суперечкою з ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат" (КЗРК). За словами представника "Євраз Груп", КЗРК блокує відвантаження продукції "Сухої балки" за експортними контрактами в Європу.

При цьому відвантаження нібито припинили без попередження, а телеграми та листи на адресу КЗРК з вимогою відновити виконання договірних відносин залишені без відповіді.

Аґурєєв уточнив, що приводом для припинення відвантаження продукції "Сухої балки" є зламана залізнична стрілка, хоча дуже сумнівається, що її неможливо полагодити так довго.

"Євраз" готова полагодити стрілку за 12 годин, однак ця пропозиція також залишилася без відповіді з боку адміністрації КЗРК, скаржиться Аґурєєв.

"З проханням посприяти у вирішенні цієї ситуації ми звернулися до мера Кривого Рогу, прокурора і в СБУ, однак жодної змістовної відповіді так і не отримали", - констатує віце-президент.

Як повідомляє агентство, з 4 до 15 лютого "Суха балка" недовидобула близько 100 тис. тонн руди, зірвала контракти з постачання в Європу, зазнала 20 млн. грн. збитків і недоплатила в бюджет Кривого Рогу 1 млн. грн. 

Аґуреев відзначив, що "Євраз" надіслав до Антимонопольного комітету скаргу на використання КЗРК монопольного становища і перешкоджання діяльності. При цьому він нагадав, що при придбанні групою ГЗК "Суха Балка" у групи "Приват" під'їзні шляхи до ГЗК так і лишилися за колишнім власником, який разом  з "Метінвестом" володіє залізорудним комбінатом.

Як відомо, наприкінці 2007 року "Євраз Груп" у групи "Приват" придбала українські ГЗК "Суха Балка", Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського, коксохімзаводи "Баглейкокс", "Дніпрококс" і Дніпродзержинський.

"Інтерфакс-Україна"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...