App Store Google Play

Дороги Дніпропетровщини потрапили у снігову облогу

15.02.2010 15:56
Стан державних та місцевих автошляхів Дніпропетровщини за добу 14 лютого характеризується як задовільний, основні автодороги відкриті для руху автотранспорту, за винятком Синельниківського району, де він оцінюється як ускладнений, непроїзними або важкопроїзними залишаються 67 ділянок автошляхів до населених пунктів. Про це повідомили в центрі пропаганди Головного управління МНС України в Дніпропетровській області.

Як повідомляє Центр, для ліквідації наслідків снігових заметів та ожеледиці на дорогах залучаються сили та засоби ДП «Дніпропетровський облавтодор», ДМКП «УРЕА», управління комунального господарства, підприємств та організацій. Усього протягом останньої доби працювало 54 одиниці техніки та 60 чоловік.

12 лютого на автошляху Кіровоград - Кривий Ріг - Запоріжжя, у районі Тернівки, у напрямку Кіровоградської області о 04.00 утворився затор приблизно зі 100 автомобілів. Були розчищені замети, зроблено два розворотні майданчики, розгорнута робота двох пунктів для обігріву та надання гарячого чаю. Станом на 13.30 автошлях повністю розчищений, рух транспорту відкритий в обох напрямках.

У Синельниківському районі, на автошляху Синельникове - Павлоград (поблизу села Зайцеве), у снігових заметах заввишки 1,5 м застрягли 20 легкових автомобілів та 11 вантажівок. У місцях скупчення машин було розгорнуто роботу трьох пунктів для обігріву та харчування для водіїв і пасажирів. Ввечері дорогу було повністю відкрито для руху.

У Солонянському районі області снігові замети утворилися на автошляхах до 10 селищ загальною довжиною 130 км. У снігу застрягли два вантажних та два легкових автомобілі. Упродовж доби було розчищено автошляхи до п'яти селищ (близько 80 км), наступного дня роботи по розчищенню були продовжені.

12 лютого працювала й важка інженерна техніка МНС (МТЗ-3, МРІФ, БАТ-М, МТЗ-82 «Борєкс»), яка протягом доби очистила від снігових заметів близько 200 км автошляхів.

13 лютого техніка й особовий склад МНС допомагали в розчищенні доріг та надавали допомогу автомобілях, що застрягли на засніжених автошляхах області: на автодорозі Синельникове-Славгород очистили від снігових заметів 5 км дороги; на трасі Запоріжжя - Дніпропетровськ тросами витягли з замету три автомобілі; Запоріжжя - Українське - ще два.

Ускладнення руху спостерігалося й на ділянці шляху смт. Солоне - с. Дальнє у Солонянському районі області, а також Магдалинівка - Котовка у Магдалинівському. Тут працювали сили й техніка Дніпропетровського облавтодору, які посипали шляхи протиожеледною сумішшю й очищали їх від снігу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

None conformisme по Дніпрянському.Вілкул мріє проїхати танками по Дніпру, планує звезти тітушню до міста, з метою повторити свій успіх минулого року, коли тітушня з «беркутами» побила атов...
Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...