App Store Google Play

Янукович змінить мера Дніпродзержинська?

11.02.2010 10:04

Якщо Віктор Янукович стане президентом - регіонали мають намір добиватись дострокових виборів міського голови у  Дніпродзержинську. Про це на зустрічі з городянами заявив народний депутат Нестор Шуфрич.

Як повідомляє газета "Событие", відповідаючи в кінотеатрі імені Шевченка на запитання городян про незадовільний стан міського господарства та знищення зелених насаджень, Нестор Іванович, не змигнувши оком, пообіцяв, що вирішать питання з достроковими мерськими виборами у Дніпродзержинську щойно Віктор Янукович стане президентом.

Нагадаємо, що за час свого перебування на посаді Ярослав Сильвестрович встиг пресваритися мало не з усіма партіями та громадськими організаціями. І це вже не кажучи про не надто високий власний рейтинг, на який не в останню чергу вплинули і кількаразове підвищення тарифів, і тяганина з міським водоканалом.

Втім, говорячи про відставку Корчевського, навряд чи нардеп-регіонал переймався думкою городян. Відомо, що міський голова Дніпродзержинська неодноразово давав зрозуміти, що на президентських виборах підтримає Юлію Тимошенко. В першому турі Віктор Федорович набрав у Дніпродзержинську трохи більше 30%, в той час як середній по області результат склав 41,67%. За результатами другого туру Дніпродзержинськ продемонстрував чи не найвищий результат "за Юлю" - 35,45%. Янукович же набрав лише 55,95% - і це найнижчий показник в області.

Втім, вважати Якослава Корчевського аж надто палким прихильником БЮТ було б теж помилкою. Він фактично зірвав приїзд Тимошенко у рамках її передвиборчого туру Україною, не зібравши потрібну кількість людей на протокольні зустрічі, а ще "прокотив" депутата міськради від БЮТ Олександра Галкіна з посадою начальника управління ЖКГ, на яку той мав усі підстави сподіватися.

Нагадаємо, що дострокове припинення повноважень міського голови може бути здійснене на підставі рішень суду про визнання розпоряджень чи дій міського голови незаконними, висновків відповідного комітету Верховної ради. Верховна Рада України може призначити позачергові вибори міського голови. Питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів міського голови може також порушуватись перед Верховною Радою України відповідною міською радою.

Який саме механізм буде задіяно для призначення позачергових виборів - залишається тільки вгадувати: чи то регіонали ініціюють переобрання дніпродзержинського мера у Верховній Раді, чи міська рада, в якій більшість складають представники тих самих Партії Регіонів та БЮТ, висловить Корчевському недовіру. Не виключено, що дійде до суду й одна з кримінальних справ, порушених проти дивакуватого мера як дніпродзержинською, так і обласною прокуратурою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...