App Store Google Play

Виборці на дільницях їдять бюлетені

07.02.2010 12:40

Сьогодні, 7 лютого, українці роблять остаточний вибір хто, на їх думку, керуватиме країною в наступні п'ять років. На Дніпропетровщині голосування відбувається цілком спокійно. Наразі жодних серйозних порушень не зафіксовано. Явка виборців, за даними комісій станом на 11 ранку, є навіть вищою, ніж 17 січня: 19,28% проти 17,82 станом на ту ж годину в першом турі.

По Україні загалом без інцидентів не обійшлося: кілька дільниць на Львівщині знеструмлено через обрив ліній електропередач, робота трьох дільниць в Луганській області паралізована через повідомлення про замінування.

У Києві на виборчій дільниці № 20, де мав голосувати лідер Партії регіонів Віктор Янукович, кілька активісток радикального феміністичного руху оголилися по пояс. О 9-й годині ранку п'ятеро дівчат зайшли на територію виборчої дільниці, зняли одяг і почали вигукувати свої вимоги, суть яких полягала у тому, що «політики не повинні гвалтувати країну». Як повідомляє УНІАН, дівчат вивели з території виборчої дільниці працівники міліції та склали протокол за ч. 1 ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення (непокора працівникові міліції), що передбачає штраф або адміністративний арешт до 15 діб.

Кандидат на пост президента, Юлія Тимошенко проголосувала без інцидентів: вранці, 7 лютого, разом зі своєю сім'єю вона прибула на виборчу дільницю в будівлі Медакадемії на Жовтневій площі.

Після голосування вона привітала весь народ України зі святом демократії і пообіцяла, що служитиме Україні всією душею.

За інформацією Gazeta.ua, на дільниці N15 у мікрорайоні Левада в Полтаві виборець, вийшовши з кабінки для голосування, запхнув виборчого бюлетеня до рота та почав жувати. Виплюнув його лише за межами дільниці.

"Чоловікові років 50 на вигляд, - розповіла секретар дільничної комісії Оксана Лозов'ягіна. - Прийшов зовсім п'яний. Показав паспорт та узяв бюлетеня. Просив аби хтось зі членів дільничної комісії зайшли з ним до кабінки та допомогли голосувати, усі відмовилися".

Працівниця дільничної комісії додала, що зрештою чоловік пішов до кабінки сам. За кілька секунд вийшов та почав жувати бюлетень. Кричав, аби його знімали на камери. Довкола хулігана зібрався натовп.

Потому він швидко вийшов з приміщення та виплюнув бюлетень надворі. Члени дільничної комісії його підібрали та запакували у файл. Склали протокол про псування бюлетеня. Зауважили, що чоловік не проголосував за жодного з кандидатів. Пояснити свій вчинок він не зміг.

Фото Reuters

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...