App Store Google Play

Денисенко не здивований тим, що “Громадська сила” порушує закон

07.02.2010 12:17
Координатор громадської організації ГРАД Андрій Денисенко не сильно здивований тим, що інцидент із застосуванням фізичної сили стосовно журналістів мав місце з боку представників "Громадской сили" - людей Загіда Краснова.

За словами Денисенка, Загід Краснов уже не вперше демонструє, м'яко кажучи, не зовсім цивілізоване поводження, тому в пристойному політичному суспільстві таких людей тримають на відстані, подалі. Взагалі людей, які не можуть належним чином, відповідно до якогось, заведеного у суспільстві політичного етикету, спілкуватися із представниками ЗМІ, представниками громадськості, їх на відстань пострілу не підпускають до влади.

Те, що відбулося в кінотеатрі «Комунар», на думку координатора ГРАДу, - грубе порушення чинного законодавства, грубе перешкоджання роботі ЗМІ з боку представників «Громадской сили». Денисенко висловив сподівання, що ця подія буде сигналом, який, нарешті, почує громадськість. І та частина дніпропетровців, які придивлялися до Загіда Краснова й були зачаровані його, так званою, "благодійною діяльністю", нарешті, побачать дійсне обличчя цього кандидата в мери, цього керівника депутатської більшості, що поводиться себе в Дніпропетровську як у своїй власній феодальній вотчині.

Андрій Денисенко також зауважив, що на сьогоднішні конфлікт, що виник - це питання честі не тільки для тих журналістів, які були грубо виставлені з відкритого заходу, що проводила громадська організація, а й для всієї громадськості. Потрібно довести Загіду Краснову та іншим "політичним ділкам", які вважають припустимим у такий спосіб поводитися із пресою, що так вчиняти у демократичному суспільстві, у сучасній Україні не дозволене нікому.

Координатор ГРАД висловив сподівання, що найближчим часом з боку прокуратури надійде адекватна реакція, і запевнив, що з свого боку, ГРАД як громадська організація, готовий підтримати журналістів у суді та у всіх інших інстанціях для того, аби нікому більше не кортіло розпускати руки щодо представників преси.

Окремо Андрій Денисенко наголосив той факт, що Загід Краснов є фактичним керівником кампанії кандидата в президенти Сергія Тігіпка. На думку ГРАДівця, те, що цей інцидент із перешкоджанням свободі слова відбувся саме під час президентських виборів - ще один сигнал Сергію Леонідовичу.

Тігіпко показав непоганий результат у Дніпропетровській області, в Україні в цілому, і сподівається на розвиток своєї подальшої політичної кар'єри. На думку Денисенка, у першу чергу цьому амбітному політику слід очистити свою політичну команду в Дніпропетровській області від випадкових людей, від людей з абсолютно не демократичними інстинктами та рефлексами, від людей, які створюють образ Тігіпка й партії "Сильна Україна", як неадекватної, нецивілізованої політичної сили.

Денисенко вважає, що найбільша проблема Тігіпка в Дніпропетровську й області - кадрова неперебірливість. Не можна підтримувати Тігіпко, він не може вважатися новою політичною силою доти, поки він не очистить свої ряди від сумнівних та кримінальних елементів, серед яких саме яскраве місце займає Загід Краснов - резюмував координатор ГРАД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...