App Store Google Play

Денисенко не здивований тим, що “Громадська сила” порушує закон

07.02.2010 12:17
Координатор громадської організації ГРАД Андрій Денисенко не сильно здивований тим, що інцидент із застосуванням фізичної сили стосовно журналістів мав місце з боку представників "Громадской сили" - людей Загіда Краснова.

За словами Денисенка, Загід Краснов уже не вперше демонструє, м'яко кажучи, не зовсім цивілізоване поводження, тому в пристойному політичному суспільстві таких людей тримають на відстані, подалі. Взагалі людей, які не можуть належним чином, відповідно до якогось, заведеного у суспільстві політичного етикету, спілкуватися із представниками ЗМІ, представниками громадськості, їх на відстань пострілу не підпускають до влади.

Те, що відбулося в кінотеатрі «Комунар», на думку координатора ГРАДу, - грубе порушення чинного законодавства, грубе перешкоджання роботі ЗМІ з боку представників «Громадской сили». Денисенко висловив сподівання, що ця подія буде сигналом, який, нарешті, почує громадськість. І та частина дніпропетровців, які придивлялися до Загіда Краснова й були зачаровані його, так званою, "благодійною діяльністю", нарешті, побачать дійсне обличчя цього кандидата в мери, цього керівника депутатської більшості, що поводиться себе в Дніпропетровську як у своїй власній феодальній вотчині.

Андрій Денисенко також зауважив, що на сьогоднішні конфлікт, що виник - це питання честі не тільки для тих журналістів, які були грубо виставлені з відкритого заходу, що проводила громадська організація, а й для всієї громадськості. Потрібно довести Загіду Краснову та іншим "політичним ділкам", які вважають припустимим у такий спосіб поводитися із пресою, що так вчиняти у демократичному суспільстві, у сучасній Україні не дозволене нікому.

Координатор ГРАД висловив сподівання, що найближчим часом з боку прокуратури надійде адекватна реакція, і запевнив, що з свого боку, ГРАД як громадська організація, готовий підтримати журналістів у суді та у всіх інших інстанціях для того, аби нікому більше не кортіло розпускати руки щодо представників преси.

Окремо Андрій Денисенко наголосив той факт, що Загід Краснов є фактичним керівником кампанії кандидата в президенти Сергія Тігіпка. На думку ГРАДівця, те, що цей інцидент із перешкоджанням свободі слова відбувся саме під час президентських виборів - ще один сигнал Сергію Леонідовичу.

Тігіпко показав непоганий результат у Дніпропетровській області, в Україні в цілому, і сподівається на розвиток своєї подальшої політичної кар'єри. На думку Денисенка, у першу чергу цьому амбітному політику слід очистити свою політичну команду в Дніпропетровській області від випадкових людей, від людей з абсолютно не демократичними інстинктами та рефлексами, від людей, які створюють образ Тігіпка й партії "Сильна Україна", як неадекватної, нецивілізованої політичної сили.

Денисенко вважає, що найбільша проблема Тігіпка в Дніпропетровську й області - кадрова неперебірливість. Не можна підтримувати Тігіпко, він не може вважатися новою політичною силою доти, поки він не очистить свої ряди від сумнівних та кримінальних елементів, серед яких саме яскраве місце займає Загід Краснов - резюмував координатор ГРАД.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...