App Store Google Play

Звільнений губернатор Дніпропетровщини подав на Президента до суду

05.02.2010 13:51
Звільнений Указом Президента України з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар оскаржує в суді зазначений указ. Про це губернатор Дніпропетровщини заявив під час сьогоднішнього брифінгу.

«Я сьогодні подав позов до окружного адміністративного суду Дніпропетровської області. Я абсолютно не згодний з формулюванням указу Президента про моє звільнення», - зазначив Віктор Бондар.

За його словами, звільнення з посади було для нього несподіванкою. «Жодної розмови з Президентом Віктором Ющенком не відбулося, з Секретаріату Президента ніхто не цікавився, чи було законним рішення Дніпропетровської облради про висловлення мені недовіри», - наголосив Віктор Бондар.

Як зазначив звільнений губернатор, у нього склалося враження, що указ Президента підписувався на ходу, після того, як Віктор Янукович приїхав у Дніпропетровськ на зустріч з виборцями і розчарувався у кількості підтримуюючих його.

Віктор Бондар також зауважив, що вже звернувся до Окружного адміністративного суду Дніпропетровської області з позовом забезпечити розгляд оскарження про його звільнення з посади. До моменту винесення рішення він не залишить крісло губернатора.

Нагадаємо, 4 лютого ц.р. Президент України Віктор Ющенко своїм Указом звільнив Віктора Бондаря з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...