App Store Google Play

Звільнений губернатор Дніпропетровщини подав на Президента до суду

05.02.2010 13:51
Звільнений Указом Президента України з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар оскаржує в суді зазначений указ. Про це губернатор Дніпропетровщини заявив під час сьогоднішнього брифінгу.

«Я сьогодні подав позов до окружного адміністративного суду Дніпропетровської області. Я абсолютно не згодний з формулюванням указу Президента про моє звільнення», - зазначив Віктор Бондар.

За його словами, звільнення з посади було для нього несподіванкою. «Жодної розмови з Президентом Віктором Ющенком не відбулося, з Секретаріату Президента ніхто не цікавився, чи було законним рішення Дніпропетровської облради про висловлення мені недовіри», - наголосив Віктор Бондар.

Як зазначив звільнений губернатор, у нього склалося враження, що указ Президента підписувався на ходу, після того, як Віктор Янукович приїхав у Дніпропетровськ на зустріч з виборцями і розчарувався у кількості підтримуюючих його.

Віктор Бондар також зауважив, що вже звернувся до Окружного адміністративного суду Дніпропетровської області з позовом забезпечити розгляд оскарження про його звільнення з посади. До моменту винесення рішення він не залишить крісло губернатора.

Нагадаємо, 4 лютого ц.р. Президент України Віктор Ющенко своїм Указом звільнив Віктора Бондаря з посади голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...