App Store Google Play

Дніпропетровський експеримент виявився вдалим

05.02.2010 15:40

З початку року в Києві та Дніпропетровську штрафи за порушення ПДР можна сплачувати на місці через платіжні термінали в автомобілях ДАІ. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України. Причиною нововведення стали постійні нарікання водіїв, що процедура сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху недосконала.

Зручність даного способу сплати штрафів полягає в тому, що водій не витрачає час на простоювання в черзі банківської установи, а потім щоб надати квитанцію в ДАІ. Сплативши штраф на місці, водій впевнений, що його не очікуватиме неприємний "сюрприз", коли він буде звертатися до ДАІ, зокрема при проходженні техогляду або зняттю з обліку авто.

Аби розрахуватися відразу на місці водію, який порушив ПДР, необхідно мати при собі банківську картку. Щоправда, не кожен штраф може бути сплачено на місці, а лише за ті порушення ПДР, прийняття рішення відносно яких входить до компетенції ДАІ.

Водночас, слід зазначити, що сплата штрафу на місці порушення - це добровільна справа кожного порушника ПДР. Якщо водій згоден з доводами інспектора ДАІ і визнаєте свою провину в скоєні адміністративного правопорушення, то він може скористатися можливістю та сплатити штраф через банківський платіжний термінал.

У результаті такої операції з карткового рахунку гроші прямо потрапляють на потрібні рахунки держказначейства. Турбуватися про безпеку зняття коштів не варто, тому що співробітник ДАІ зобов`язаний видати вам чек з POS-терміналу про списання коштів, інший оригінал чеку прикріпляється до складено адміністративного протоколу.

За місяць використання таких платіжних терміналів стала очевидним, що подібне нововведення значно спрощує процедуру оплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху. Це ще один крок до викорінення корупції, отож незабаром такі термінали будуть встановлені в кожному патрульному автомобілі ДПС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...