App Store Google Play

Дніпропетровський експеримент виявився вдалим

05.02.2010 15:40

З початку року в Києві та Дніпропетровську штрафи за порушення ПДР можна сплачувати на місці через платіжні термінали в автомобілях ДАІ. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України. Причиною нововведення стали постійні нарікання водіїв, що процедура сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху недосконала.

Зручність даного способу сплати штрафів полягає в тому, що водій не витрачає час на простоювання в черзі банківської установи, а потім щоб надати квитанцію в ДАІ. Сплативши штраф на місці, водій впевнений, що його не очікуватиме неприємний "сюрприз", коли він буде звертатися до ДАІ, зокрема при проходженні техогляду або зняттю з обліку авто.

Аби розрахуватися відразу на місці водію, який порушив ПДР, необхідно мати при собі банківську картку. Щоправда, не кожен штраф може бути сплачено на місці, а лише за ті порушення ПДР, прийняття рішення відносно яких входить до компетенції ДАІ.

Водночас, слід зазначити, що сплата штрафу на місці порушення - це добровільна справа кожного порушника ПДР. Якщо водій згоден з доводами інспектора ДАІ і визнаєте свою провину в скоєні адміністративного правопорушення, то він може скористатися можливістю та сплатити штраф через банківський платіжний термінал.

У результаті такої операції з карткового рахунку гроші прямо потрапляють на потрібні рахунки держказначейства. Турбуватися про безпеку зняття коштів не варто, тому що співробітник ДАІ зобов`язаний видати вам чек з POS-терміналу про списання коштів, інший оригінал чеку прикріпляється до складено адміністративного протоколу.

За місяць використання таких платіжних терміналів стала очевидним, що подібне нововведення значно спрощує процедуру оплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху. Це ще один крок до викорінення корупції, отож незабаром такі термінали будуть встановлені в кожному патрульному автомобілі ДПС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...