App Store Google Play

Звернення СБУ до громадян-виборців

04.02.2010 18:20
З метою недопущення втягування громадян у фальсифікації під час голосування та встановлення результатів волевиявлення СБУ звертає увагу:

1. На виборчому бюлетені та контрольному талоні має бути призвіще та підпис члена Дільничої виборчої комісії. Без підпису члена ДВК бюлетень вважається не дійсним! Після пред'явлення паспорту, вимагайте наявності на виборчому бютелені печатки і відповідних підписівю

2. Кожному виборцю може бути виданий тільки один виборчий бюлетень. Якщо ви побачите, що хтось видає, або бере декілька бюлетенів, негайно повідомляйте про це за телефоном довіри СБУ та\або звертайтесь до правоохоронних органів, які чергуватимуть на дільниці, та до спостерігаців.

Кожний громадянин має голосувати лише за себе. Не користуйтесь паспортами родичів чи друзів. Голосування відбувається за власним паспортом, дійсним в момент голосування.

3. Винос виборчого бюлетеню за межі дільниці, у тому числі на прохання сторонніх осіб, є порушеенням Закону України «Про Вибори Президента» і підставою для притягнення до кримінальної відповідальності обох сторін. Якщо ви стали свідками цього незаконного діяння, просимо негайно повідомити про це оперативній групі СБУ, яка вестиме спостереження біля дільниці, або зателефонувати в СБУ.

4. Агітація за будь-якого кандидата в день голосування заборонена Законом. Якщо Ви побачите, що хтось агітує за того чи іншого кандидата, зверніть на це увагу членів комісії та спостерігачів і зателефонуйте в СБУ.

5. Друк, розповсюдження та використання наклепницьких матеріалів, які принижують честь і гідність кандидатів у Президенти україни, є правопорушенням. Особи, які це здійснюють, будуть притягнуті до відповідальності, передбаченої Законом України.

Застерігаємо, що особи, які перешкоджають здійсненню виборцем свого конституційного виборчого права, притягуються до кримінальної відповідальності, що передбачена Главою 5 Кримінального Кодексу України (злочин проти виборчих прав і свобод людини і громадянина караються тюремним ув'язненням на строк до 3 років).

Телефон довіри Дніпропетровського регіонального органу СБ України для звернень громадян з питань забезпечення законності виборів Президента України:

056 744-85-19

Теги: вибори, сбу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...