App Store Google Play

Звернення СБУ до громадян-виборців

04.02.2010 18:20
З метою недопущення втягування громадян у фальсифікації під час голосування та встановлення результатів волевиявлення СБУ звертає увагу:

1. На виборчому бюлетені та контрольному талоні має бути призвіще та підпис члена Дільничої виборчої комісії. Без підпису члена ДВК бюлетень вважається не дійсним! Після пред'явлення паспорту, вимагайте наявності на виборчому бютелені печатки і відповідних підписівю

2. Кожному виборцю може бути виданий тільки один виборчий бюлетень. Якщо ви побачите, що хтось видає, або бере декілька бюлетенів, негайно повідомляйте про це за телефоном довіри СБУ та\або звертайтесь до правоохоронних органів, які чергуватимуть на дільниці, та до спостерігаців.

Кожний громадянин має голосувати лише за себе. Не користуйтесь паспортами родичів чи друзів. Голосування відбувається за власним паспортом, дійсним в момент голосування.

3. Винос виборчого бюлетеню за межі дільниці, у тому числі на прохання сторонніх осіб, є порушеенням Закону України «Про Вибори Президента» і підставою для притягнення до кримінальної відповідальності обох сторін. Якщо ви стали свідками цього незаконного діяння, просимо негайно повідомити про це оперативній групі СБУ, яка вестиме спостереження біля дільниці, або зателефонувати в СБУ.

4. Агітація за будь-якого кандидата в день голосування заборонена Законом. Якщо Ви побачите, що хтось агітує за того чи іншого кандидата, зверніть на це увагу членів комісії та спостерігачів і зателефонуйте в СБУ.

5. Друк, розповсюдження та використання наклепницьких матеріалів, які принижують честь і гідність кандидатів у Президенти україни, є правопорушенням. Особи, які це здійснюють, будуть притягнуті до відповідальності, передбаченої Законом України.

Застерігаємо, що особи, які перешкоджають здійсненню виборцем свого конституційного виборчого права, притягуються до кримінальної відповідальності, що передбачена Главою 5 Кримінального Кодексу України (злочин проти виборчих прав і свобод людини і громадянина караються тюремним ув'язненням на строк до 3 років).

Телефон довіри Дніпропетровського регіонального органу СБ України для звернень громадян з питань забезпечення законності виборів Президента України:

056 744-85-19

Теги: вибори, сбу


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...