App Store Google Play

Звернення СБУ до громадян-виборців

04.02.2010 18:20
З метою недопущення втягування громадян у фальсифікації під час голосування та встановлення результатів волевиявлення СБУ звертає увагу:

1. На виборчому бюлетені та контрольному талоні має бути призвіще та підпис члена Дільничої виборчої комісії. Без підпису члена ДВК бюлетень вважається не дійсним! Після пред'явлення паспорту, вимагайте наявності на виборчому бютелені печатки і відповідних підписівю

2. Кожному виборцю може бути виданий тільки один виборчий бюлетень. Якщо ви побачите, що хтось видає, або бере декілька бюлетенів, негайно повідомляйте про це за телефоном довіри СБУ та\або звертайтесь до правоохоронних органів, які чергуватимуть на дільниці, та до спостерігаців.

Кожний громадянин має голосувати лише за себе. Не користуйтесь паспортами родичів чи друзів. Голосування відбувається за власним паспортом, дійсним в момент голосування.

3. Винос виборчого бюлетеню за межі дільниці, у тому числі на прохання сторонніх осіб, є порушеенням Закону України «Про Вибори Президента» і підставою для притягнення до кримінальної відповідальності обох сторін. Якщо ви стали свідками цього незаконного діяння, просимо негайно повідомити про це оперативній групі СБУ, яка вестиме спостереження біля дільниці, або зателефонувати в СБУ.

4. Агітація за будь-якого кандидата в день голосування заборонена Законом. Якщо Ви побачите, що хтось агітує за того чи іншого кандидата, зверніть на це увагу членів комісії та спостерігачів і зателефонуйте в СБУ.

5. Друк, розповсюдження та використання наклепницьких матеріалів, які принижують честь і гідність кандидатів у Президенти україни, є правопорушенням. Особи, які це здійснюють, будуть притягнуті до відповідальності, передбаченої Законом України.

Застерігаємо, що особи, які перешкоджають здійсненню виборцем свого конституційного виборчого права, притягуються до кримінальної відповідальності, що передбачена Главою 5 Кримінального Кодексу України (злочин проти виборчих прав і свобод людини і громадянина караються тюремним ув'язненням на строк до 3 років).

Телефон довіри Дніпропетровського регіонального органу СБ України для звернень громадян з питань забезпечення законності виборів Президента України:

056 744-85-19

Теги: вибори, сбу

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...