App Store Google Play

Прокуратура зупинила рішення обласної ради

04.02.2010 10:56

Прокуратура зупинила дію рішення Харківської облради про висловлення недовіри губернатору Арсену Авакову. Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, відповідний протест виніс заступник прокурора Харківської області Микола Шадура.

Нагадаємо, що учора, 3 лютого, депутати обласних рад Дніпропетровська та Харкова висловили недовіру губернаторам своїх областей.

У протесту прокуратури Харківської  області наголошується, що дане рішення було прийнято з порушеннями чинного законодавства. Зокрема, не був заслуханий звіт голови облдержадміністрації. Крім того, посилання на застосування адмінресурсу Аваковим у ході передвиборчої кампанії є безпідставними, йдеться у документі.

- Матеріали виборчих комісій про порушення законодавства по виборам президента в правоохоронні органи не надходили, - йдеться у протесті прокуратури.

Заступник прокурора просить скасувати рішення сесії Харківської облради, а також зазначає, що протест зупиняє дію цього акту і повинен бути розглянутий у десятиденний термін. Сам Аваков дії обласної ради розцінив як політичне замовлення.

- Дане рішення депутатів обласної ради ми розцінюємо як виконання політичного замовлення на дестабілізацію ситуації в суспільстві напередодні виборів президента», - сказав губернатор.

- Доказ тому - «спонтанне» рішення відразу двох сесій обласних рад про висловлення недовіри головам облдержадміністрацій, - заявив він.

Політичним замовленням та нагнітанням істерії вважає інцидент і дніпропетровський губернатор Віктор Бондар. Він також переконаний, що рішення обласної ради не має жодних юридичних наслідків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...