App Store Google Play

Прокуратура зупинила рішення обласної ради

04.02.2010 10:56

Прокуратура зупинила дію рішення Харківської облради про висловлення недовіри губернатору Арсену Авакову. Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, відповідний протест виніс заступник прокурора Харківської області Микола Шадура.

Нагадаємо, що учора, 3 лютого, депутати обласних рад Дніпропетровська та Харкова висловили недовіру губернаторам своїх областей.

У протесту прокуратури Харківської  області наголошується, що дане рішення було прийнято з порушеннями чинного законодавства. Зокрема, не був заслуханий звіт голови облдержадміністрації. Крім того, посилання на застосування адмінресурсу Аваковим у ході передвиборчої кампанії є безпідставними, йдеться у документі.

- Матеріали виборчих комісій про порушення законодавства по виборам президента в правоохоронні органи не надходили, - йдеться у протесті прокуратури.

Заступник прокурора просить скасувати рішення сесії Харківської облради, а також зазначає, що протест зупиняє дію цього акту і повинен бути розглянутий у десятиденний термін. Сам Аваков дії обласної ради розцінив як політичне замовлення.

- Дане рішення депутатів обласної ради ми розцінюємо як виконання політичного замовлення на дестабілізацію ситуації в суспільстві напередодні виборів президента», - сказав губернатор.

- Доказ тому - «спонтанне» рішення відразу двох сесій обласних рад про висловлення недовіри головам облдержадміністрацій, - заявив він.

Політичним замовленням та нагнітанням істерії вважає інцидент і дніпропетровський губернатор Віктор Бондар. Він також переконаний, що рішення обласної ради не має жодних юридичних наслідків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...