App Store Google Play

Прокуратура зупинила рішення обласної ради

04.02.2010 10:56

Прокуратура зупинила дію рішення Харківської облради про висловлення недовіри губернатору Арсену Авакову. Як повідомляє прес-служба Харківської ОДА, відповідний протест виніс заступник прокурора Харківської області Микола Шадура.

Нагадаємо, що учора, 3 лютого, депутати обласних рад Дніпропетровська та Харкова висловили недовіру губернаторам своїх областей.

У протесту прокуратури Харківської  області наголошується, що дане рішення було прийнято з порушеннями чинного законодавства. Зокрема, не був заслуханий звіт голови облдержадміністрації. Крім того, посилання на застосування адмінресурсу Аваковим у ході передвиборчої кампанії є безпідставними, йдеться у документі.

- Матеріали виборчих комісій про порушення законодавства по виборам президента в правоохоронні органи не надходили, - йдеться у протесті прокуратури.

Заступник прокурора просить скасувати рішення сесії Харківської облради, а також зазначає, що протест зупиняє дію цього акту і повинен бути розглянутий у десятиденний термін. Сам Аваков дії обласної ради розцінив як політичне замовлення.

- Дане рішення депутатів обласної ради ми розцінюємо як виконання політичного замовлення на дестабілізацію ситуації в суспільстві напередодні виборів президента», - сказав губернатор.

- Доказ тому - «спонтанне» рішення відразу двох сесій обласних рад про висловлення недовіри головам облдержадміністрацій, - заявив він.

Політичним замовленням та нагнітанням істерії вважає інцидент і дніпропетровський губернатор Віктор Бондар. Він також переконаний, що рішення обласної ради не має жодних юридичних наслідків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...