App Store Google Play

Тимошенко пообіцяла Дніпропетровську купу грошей та онкоцентр

01.02.2010 08:50
Кандидат у президенти прем'єр Юлія Тимошенко в черговий раз відвідала Дніпропетровщину. Її візит став чи не головною подією вихідних, що минули. Невтомна очільниця уряду, яка 30 січня відвідала Одеську та Полтавську області, провела у рідному місті низку зустрічей з представниками ділових кіл регіону та взяла участь у телемості з Новомосковськом, Дніпродзержинськом і Павлоградом.

Під час візиту Тимошенка розповіла про плани на майбутнє. Зокрема, вона заявила про намір створити державні банк розвитку та аграрний банк. Перший кредитуватиме бізнес - як малий, так і великий, а другий видаватиме кредити аграріям на термін від 5 до 10 років максимум під 5% річних.

Розповіла лідерка БЮТ і про причини підвищення цін на споживчі товари. Нагадаємо, що найбільше за останній місяць в ціні виросли цукор, олія, молоко, твердий сир, картопля та яйця. "Булі смерть" подекуди продають по 10-11 грн за кілограм!

Юлія Тимошенко впевнена, що причин для підвищення цін, зокрема на цукор і соняшникову олію, немає і все це - технології, які використовуються для того, щоб до влади прийшли олігархи.

Одразу по закінченню виборів, впевнена Прем'єрка, ціни повернуться на колишній рівень.

Серед планів Юлії Володимирівни - збудувати цього року новий онкологічний диспансер у Дніпропетровську та відкликати вето президента на Бюджетний кодекс. Останнє Юлія Тимошенко пообіцяла зробити в перший же день приходу на посаду Президента.

- Ми також за тиждень ухвалимо бюджет, який з 15 вересня минулого року знаходиться на розгляді у парламенті, - наголосила вона.

Тимошенко нагадала, що новий держбюджет-2010, згідно з новим Бюджетним кодексом, передбачає, що частина місцевих податків, зокрема, податок на прибуток і податок на доходи фізичних осіб залишатиметься на місцях.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...