App Store Google Play

Тимошенко пообіцяла Дніпропетровську купу грошей та онкоцентр

01.02.2010 08:50
Кандидат у президенти прем'єр Юлія Тимошенко в черговий раз відвідала Дніпропетровщину. Її візит став чи не головною подією вихідних, що минули. Невтомна очільниця уряду, яка 30 січня відвідала Одеську та Полтавську області, провела у рідному місті низку зустрічей з представниками ділових кіл регіону та взяла участь у телемості з Новомосковськом, Дніпродзержинськом і Павлоградом.

Під час візиту Тимошенка розповіла про плани на майбутнє. Зокрема, вона заявила про намір створити державні банк розвитку та аграрний банк. Перший кредитуватиме бізнес - як малий, так і великий, а другий видаватиме кредити аграріям на термін від 5 до 10 років максимум під 5% річних.

Розповіла лідерка БЮТ і про причини підвищення цін на споживчі товари. Нагадаємо, що найбільше за останній місяць в ціні виросли цукор, олія, молоко, твердий сир, картопля та яйця. "Булі смерть" подекуди продають по 10-11 грн за кілограм!

Юлія Тимошенко впевнена, що причин для підвищення цін, зокрема на цукор і соняшникову олію, немає і все це - технології, які використовуються для того, щоб до влади прийшли олігархи.

Одразу по закінченню виборів, впевнена Прем'єрка, ціни повернуться на колишній рівень.

Серед планів Юлії Володимирівни - збудувати цього року новий онкологічний диспансер у Дніпропетровську та відкликати вето президента на Бюджетний кодекс. Останнє Юлія Тимошенко пообіцяла зробити в перший же день приходу на посаду Президента.

- Ми також за тиждень ухвалимо бюджет, який з 15 вересня минулого року знаходиться на розгляді у парламенті, - наголосила вона.

Тимошенко нагадала, що новий держбюджет-2010, згідно з новим Бюджетним кодексом, передбачає, що частина місцевих податків, зокрема, податок на прибуток і податок на доходи фізичних осіб залишатиметься на місцях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...