App Store Google Play

З нагоди Дня Соборності Ющенко відзначив дніпропетровський дует

29.01.2010 13:24

Як водиться, напередодні визначних дат та державних свят Президент України відзначає  кращих представників нації нагородами та почесними званнями. От і з нагоди Дня Соборності, що його відсвяткували 25 січня, глава держави підписав Указ про відзначення державними нагородами України низки українців. Серед тих, хто отримав з рук Віктор Ющенка нагороди "За вагомий особистий  внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової  держави" також і дніпропетровці.

Орден  "За заслуги" II ступеня отримав віце-президент господарської асоціації "Крани України" Сергій Коваленко;

Орден "За заслуги" III ступеня дістався Миколі Іщенку - гендиректорові акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат", а директор навчально-виховного комплексу N 57  Валентина Шипко нагороджена орденом  княгині Ольги III ступеня.

Крім того, почесні звання "Народний артист України"  отримали учасники пісенного дуету "Тетяна+Андрій" Тетяна та Андрій Бабичі.

Двоє вчителів - Світлана Лебідь  (директорка навчально-реабілітаційного центру "Горлиця") та Клавдія Черепенко (вчитель-методист цього ж закладу) стали "Заслуженими вчителями України".

Звання "Заслуженого чарівника промисловості" з нагоди Дня Соборності отримав Ігор Заліско - президент господарської асоціації "Крани України".

Заслуженим у сільському господарстві став начальник управління Криничанської райдержадміністрації Віктор Стрельцов, а заслуженим працівником сери послуг - чиновник з Дніпропетровської ОДА Андрій Білоусов.

Ще одного "заслуженого" - у сфері транспорту - Президент присвоїв директорові асоціації ТВО "Дніпроавтотранс" Юрію Драгану.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...