App Store Google Play

"Вірність" готується відсвяткувати день народження

29.01.2010 12:21
Незабаром Дніпропетровське товариство захисту тварин "Вірність" відсвяткує перший День народження - у березні 2009 року захисники тварин об'єднались у громадську організацію.

Незважаючи на такий короткий термін, активістам "Вірності" вдалося зробити чимало добрих справ. Завдяки зусиллям волонтерів, яких на сьогодні офіційно вже майже півсотні, збудувати притулок для покинутих кицьок та собак не вдалося, однак торік новий дім знайшли 795 покинутих тварин. 60 тварин силами волонтерів були врятовані від загибелі, вчасно отримавши ветеринарну допомогу.

Повільно, але вірно просуваються справи і зі стерилізацією безхатніх тварин. Звичайно, що можливості у товариства, яке не має підтримки влади, невеликі, втім результат все ж є: стерилізовано 76 собак та 45 кішок. На перший погляд це - небагато, однак можна зробити висновок, що в 2010 році у Дніпропетровську не з'явиться щонайменше 1,5 тисячі нікому не потрібних цуценят та кошенят.

Якщо спочатку "Вірність" складалася з декількох самовідданих активістів, то на сьогодні офіційними волонтерами стали вже майже 50 дніпропетровців. Ще стільки ж -  в процесі оформлення. А загалом в базі волонтерів "Вірності" налічується вже 415 осіб, які готові допомагати і активно діють.

Найбільш відомим проектом "Вірності" стали акція "Знайди собі друга" в "Дафі". Завдяки їй вдалося прилаштувати сотню тварин та зібрати понад 11 тисяч гривень, а також корм, медикаменти та іншу потрібну чотирилапим "гуманітарку". В рамках проекту відбувся також конкурс дитячого малюнку та перший чемпіонат серед безпородних собак "Кубок Вірності".

Тож сьогодні можна з впевненістю стверджувати, що завдяки своїм активним діям "Вірність" завоювала в місті певні авторитет та повагу. Тепер справа лише за реакцією владних структур. Любителі та захисники тварин сподіваються на плідний діалог з міською владою. Втім, наразі чиновникам не до чотирилапих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...