App Store Google Play

"Вірність" готується відсвяткувати день народження

29.01.2010 12:21
Незабаром Дніпропетровське товариство захисту тварин "Вірність" відсвяткує перший День народження - у березні 2009 року захисники тварин об'єднались у громадську організацію.

Незважаючи на такий короткий термін, активістам "Вірності" вдалося зробити чимало добрих справ. Завдяки зусиллям волонтерів, яких на сьогодні офіційно вже майже півсотні, збудувати притулок для покинутих кицьок та собак не вдалося, однак торік новий дім знайшли 795 покинутих тварин. 60 тварин силами волонтерів були врятовані від загибелі, вчасно отримавши ветеринарну допомогу.

Повільно, але вірно просуваються справи і зі стерилізацією безхатніх тварин. Звичайно, що можливості у товариства, яке не має підтримки влади, невеликі, втім результат все ж є: стерилізовано 76 собак та 45 кішок. На перший погляд це - небагато, однак можна зробити висновок, що в 2010 році у Дніпропетровську не з'явиться щонайменше 1,5 тисячі нікому не потрібних цуценят та кошенят.

Якщо спочатку "Вірність" складалася з декількох самовідданих активістів, то на сьогодні офіційними волонтерами стали вже майже 50 дніпропетровців. Ще стільки ж -  в процесі оформлення. А загалом в базі волонтерів "Вірності" налічується вже 415 осіб, які готові допомагати і активно діють.

Найбільш відомим проектом "Вірності" стали акція "Знайди собі друга" в "Дафі". Завдяки їй вдалося прилаштувати сотню тварин та зібрати понад 11 тисяч гривень, а також корм, медикаменти та іншу потрібну чотирилапим "гуманітарку". В рамках проекту відбувся також конкурс дитячого малюнку та перший чемпіонат серед безпородних собак "Кубок Вірності".

Тож сьогодні можна з впевненістю стверджувати, що завдяки своїм активним діям "Вірність" завоювала в місті певні авторитет та повагу. Тепер справа лише за реакцією владних структур. Любителі та захисники тварин сподіваються на плідний діалог з міською владою. Втім, наразі чиновникам не до чотирилапих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...