App Store Google Play

Ведмідь запевнив, що лісистість на Дніпропетровщині - в порядку

29.01.2010 16:40
Чи стало Вам легше дихатись за останній рік?  Якщо вірити бадьоро-оптимістичним звітам обласних чиновників - обов'язково! А судячи зі змальованих ними райдужних планів, скоро дихатиметься ще легше!

Адже в 2009 році в області було висаджено рекордну кількість зелених насаджень - 2200 га! Такий обсяг висадки лісів, стверджують в ОДА, є найбільшим за останні 20 років.

Та й взагалі: як запевнив заступник голови держкомітету лісового господарства Микола Ведмідь, з лісами у нас, на Дніпропетровщині, все гаразд! Так само, як і з рятувальною службою: інформаційні випуски пресової служби обладміністрації схожі, немов брати-близнюки.

оловне управління МНС України у Дніпропетровській області визнане Міністерством з питань надзвичайних ситуацій одним з найбільш технічно підготовлених підрозділів в країні", - заявляє губернатор.

"Ситуація в лісовому господарстві області і його забезпеченість технікою одна з найкращих в Україні", - підспівує йому Ведмідь.

А начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Клешня "добиває" інформацією про те, що в 2010 році заплановано придбати ще 7 лісопатрульних машин на суму 1,5 млн грн. і збільшити лісистість регіону щонайменше на 10%.

Все це, зрозуміло, стало можливим і буде здійснене лише за умови, що головуватиме в області губернатор Віктор Бондар, а Президентом, відповідно, стане його колишня політична суперниця а нині - надія області Юлія Тимошенко.

А ще на Дніпропетровщині будуються лікарні, дитсадки, спортивні комплекси і найбільший в світі Ізраїльський культурний центр.

От тільки за рівнем життя наш регіон дедалі більше віддалюється від менш заможних сусідів, ми бездарно втрачаємо право приймати у себе Євро-2012, а Дніпропетровськ є лише тринадцятим у рейтингу найкращих міст для проживання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...