App Store Google Play

Ведмідь запевнив, що лісистість на Дніпропетровщині - в порядку

29.01.2010 16:40
Чи стало Вам легше дихатись за останній рік?  Якщо вірити бадьоро-оптимістичним звітам обласних чиновників - обов'язково! А судячи зі змальованих ними райдужних планів, скоро дихатиметься ще легше!

Адже в 2009 році в області було висаджено рекордну кількість зелених насаджень - 2200 га! Такий обсяг висадки лісів, стверджують в ОДА, є найбільшим за останні 20 років.

Та й взагалі: як запевнив заступник голови держкомітету лісового господарства Микола Ведмідь, з лісами у нас, на Дніпропетровщині, все гаразд! Так само, як і з рятувальною службою: інформаційні випуски пресової служби обладміністрації схожі, немов брати-близнюки.

оловне управління МНС України у Дніпропетровській області визнане Міністерством з питань надзвичайних ситуацій одним з найбільш технічно підготовлених підрозділів в країні", - заявляє губернатор.

"Ситуація в лісовому господарстві області і його забезпеченість технікою одна з найкращих в Україні", - підспівує йому Ведмідь.

А начальник Дніпропетровського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Клешня "добиває" інформацією про те, що в 2010 році заплановано придбати ще 7 лісопатрульних машин на суму 1,5 млн грн. і збільшити лісистість регіону щонайменше на 10%.

Все це, зрозуміло, стало можливим і буде здійснене лише за умови, що головуватиме в області губернатор Віктор Бондар, а Президентом, відповідно, стане його колишня політична суперниця а нині - надія області Юлія Тимошенко.

А ще на Дніпропетровщині будуються лікарні, дитсадки, спортивні комплекси і найбільший в світі Ізраїльський культурний центр.

От тільки за рівнем життя наш регіон дедалі більше віддалюється від менш заможних сусідів, ми бездарно втрачаємо право приймати у себе Євро-2012, а Дніпропетровськ є лише тринадцятим у рейтингу найкращих міст для проживання.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...