App Store Google Play

Криворізькі міліціонери розкрили жорстоке замовне вбивство

29.01.2010 18:13

Криворізькі міліціонери розкрили жорстоке замовне вбивство. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

20 січня до Дзержинського райвідділу міліції м. Кривого Рогу надійшов дзвінок від 39-річної місцевої мешканки. Жінка схвильовано повідомила, що її 45-річний чоловік поїхав на невстановленому автомобілі з невідомими особами й до цього часу не повернувся. Заявниця благала правоохоронців допомогти, тож вартові порядку одразу взялися до справи. У ході оперативно-розшукових заходів працівники Криворізького міського управління міліції вийшли на раніше судимого 49-річного громадянина, який мав до постраждалого боргові претензії.

Щоб «зняти питання» з порядку денного кредитор вирішив вбити боржника, причому чужими руками. Вбивство він замовив 53-річному чоловікові, пообіцявши винагороду у 20 тисяч доларів. Дав він і чотири тисячі гривень застави.

Але виявилося, що цей чолов'яга теж не поспішав стати кілером. Він підшукав виконавців, молодших і спритніших за себе - двох 27-річних молодиків та одного 20-річного. Вдень 20 січня просто на вулиці трійця силоміць заштовхнула жертву до автомобіля. Вже всередині автівки зловмисники зв'язали липкою стрічкою руки та задушили ременем потерпілого.

Намагаючись приховати сліди злочину, зловмисники перевезли тіло до іншого місця, роздягли, загорнули у поліетилен та прив'язали дві металеві гирі. Ввечері тіло вбитого скинули у воду затопленого гранітного кар'єру.

Та, не дивлячись на цей кримінальний клубок, криворізьким міліціонерам вдалося розкрити зухвалий злочин. Наразі порушено кримінальну справу за ч. 2 п.п. 11, 12 ст. 115 «Навмисне вбивство, скоєне на замовлення за попередньою змовою групою осіб» Кримінального кодексу України. За цією статтею Закон обіцяє зловмисникам позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років або довічне ув'язнення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...