App Store Google Play

Dolce Vita Океану Ельзи

29.01.2010 09:33
На початку березня «Океан Ельзи» представить новий, сьомий за рахунком, студійний альбом під назвою «Dolce Vita». Про це повідомляє прес-служба гурту.

На підтримку альбому відбудеться великий концертний «Dolce Vita тур», який охопить більше 70 міст в Україні, Росії, Європі та США. У Києві заплановано проведення двох концертів - 2 та 3 червня 2010 року в столичному Палаці спорту. Планується, що гастрольний графік найближчим часом з'явиться на оновленому сайті гурту.

За словами лідера «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, назву альбому дала пісня «Dolce Vita», яка є досить показовою.

«У ній йдеться про справжні та несправжні, штучно вигадані цінності. За суттю, це наша точка зору на те, у чому є справжня dolce vita життя та чим її можна підмінити. Ми не намагалися дати конкретне визначення, що це таке. Кожен сам обирає свою власну «дільче віту»: хтось шукає це в собі, у своїх стосунках у родині, з друзями, своєму оточенні, а дехто - у зовнішньому, показовому, шаблонному».

У роботі над новою платівкою музиканти повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових інструментів.

За словами Вакарчука, у цьому альбомі гурт менш за все хотів дивувати.

«Ми хочемо дати нашим слухачам той «Океан Ельзи», який вони люблять -  щирий і справжній» - , каже лідер гурту.

Робота над новим матеріалом проходить у київській студії «211». Саундпродюсером альбому виступив Євген Ступка, який уже співпрацював з гуртом на початку 2000-х. Зокрема, спільними роботами музикантів та Ступки стали альбоми «Янанебібув» (2000) та «Модель» (2001).

«У цій роботі ми повернулися до звуку, який був на альбомі «Янанебібув», тобто це в основному чотири інструментальні прояви та один вокальний. У більшості пісень усе зроблено музикантами О.Е.. В окремих моментах будуть лише невеличкі цікаві додаткові музичні прояви, як, наприклад, звук справжньої пилки чи стукіт кулаками по роялю», - додав Вакарчук.

Пісню «Dolce Vita» можна вільно завантажити на сторінці http://okeanelzy.com/dolce_vita/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...