App Store Google Play

Область накопичує борги по зарплаті

28.01.2010 10:26
Головне управління статистики в Дніпропетровській області оприлюднило дані стосовно підприємств, на яких недбайливі директор не виплачують зарплату. Станом на 1 січня 2010 року загальна сума нарахованої але не виплаченої зарплатні склала 87 мільйонів гривень. Левова частка заборгованості - 52 мільйони - припадає на промислові заводи.

Заборгованість у сфері діяльності готелів та ресторанів збільшилася з 5 тисяч гривень на початку року до 420 тисяч - в кінці 2009. Підприємства  по виробництву гумових та пластмасових виробів наростили борги зі 125 тисяч. до 7 мільйонів.

Керівники виробництв машин та обладнання заборгували своїм працівникам сумарно сім мільйонів гривень, в той час як на початок 2009 року заборгованість була всемеро меншою. Не виплачена зарплата і на підприємствах  торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, а також на виробництві  електричного, електронного та оптичного обладнання - борг у цих галузях становить дев'ять та вісім мільйонів відповідно.

Майже вп'ятеро погіршилась ситуація з оплатою праці на підприємствах, що розташовані  в Царичанському районі, в чотири рази гірше сплачують зарплату у Жовтих Водах, втричі - у Нікопольському, у  Криворізькому районах та у Першотравенську.

А от з працівниками, зайнятим в економіці міст Вільногірська та Новомосковська, а також Межівського, Томаківського і Широківського районів розрахувались повністю.

Рекордсменами зі скорочення заборгованості стали підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності: там борг скоротився в п'ять разів! Втричі скоротилися обсяги невиплаченої зарплатні на підприємствах рибальства, рибництва, текстильного виробництва одягу та хутра, а також транспортних засобів та устаткування. Вдвічі меншим став борг  на підприємствах з  виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

За обсягами несвоєчасних розрахунків з працівниками Дніпропетровщина продовжує посідати п'яте місце після Донецької області  (287 млн.грн.), міста Києва (159), Луганської (146) та Харківської (126 млн.грн.) областей.

Нагадаємо, що працівники бюджетної сфери, за інформацією ОДА, отримують зарплату вчасно і заборгованість перед ними відсутня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...