App Store Google Play

Область накопичує борги по зарплаті

28.01.2010 10:26
Головне управління статистики в Дніпропетровській області оприлюднило дані стосовно підприємств, на яких недбайливі директор не виплачують зарплату. Станом на 1 січня 2010 року загальна сума нарахованої але не виплаченої зарплатні склала 87 мільйонів гривень. Левова частка заборгованості - 52 мільйони - припадає на промислові заводи.

Заборгованість у сфері діяльності готелів та ресторанів збільшилася з 5 тисяч гривень на початку року до 420 тисяч - в кінці 2009. Підприємства  по виробництву гумових та пластмасових виробів наростили борги зі 125 тисяч. до 7 мільйонів.

Керівники виробництв машин та обладнання заборгували своїм працівникам сумарно сім мільйонів гривень, в той час як на початок 2009 року заборгованість була всемеро меншою. Не виплачена зарплата і на підприємствах  торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку, а також на виробництві  електричного, електронного та оптичного обладнання - борг у цих галузях становить дев'ять та вісім мільйонів відповідно.

Майже вп'ятеро погіршилась ситуація з оплатою праці на підприємствах, що розташовані  в Царичанському районі, в чотири рази гірше сплачують зарплату у Жовтих Водах, втричі - у Нікопольському, у  Криворізькому районах та у Першотравенську.

А от з працівниками, зайнятим в економіці міст Вільногірська та Новомосковська, а також Межівського, Томаківського і Широківського районів розрахувались повністю.

Рекордсменами зі скорочення заборгованості стали підприємства целюлозно-паперового виробництва та видавничої діяльності: там борг скоротився в п'ять разів! Втричі скоротилися обсяги невиплаченої зарплатні на підприємствах рибальства, рибництва, текстильного виробництва одягу та хутра, а також транспортних засобів та устаткування. Вдвічі меншим став борг  на підприємствах з  виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

За обсягами несвоєчасних розрахунків з працівниками Дніпропетровщина продовжує посідати п'яте місце після Донецької області  (287 млн.грн.), міста Києва (159), Луганської (146) та Харківської (126 млн.грн.) областей.

Нагадаємо, що працівники бюджетної сфери, за інформацією ОДА, отримують зарплату вчасно і заборгованість перед ними відсутня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...