App Store Google Play

Бондар визнав, що при Януковичі Дніпропетровську прийдеться недобре

26.01.2010 08:42

Дива патріотизму продемонстрував учора, 25 січня голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар під час наради з питань виплати зарплати бюджетникам. Губернатор, що так і не пересилився з Києва до Дніпропетровська і мешкає тут у найманому житлі, заявив, що „не хотів би, щоб батьківщина Генеральних секретарів та Президентів стала передмістям Донецька".

Відповідаючи на запитання про вплив президентської компанії на подальший розвиток Дніпропетровської області, Віктор Бондар наголосив, що концентрація великих коштів та важелів їх розподілу в представників одного регіону призведе до утиску інтересів інших областей.

„Не слід плекати ілюзій, що при Президенті з Донецька колосальний бюджет Дніпропетровщини працюватиме на жителів нашої області. Концентрація двох найбільших бюджетів України, насамперед, працюватиме на рішення завдань донецької команди. Жителі країни на найближчі 10-15 років можуть забути про рівноцінність областей", - зазначив дніпропетровський губернатор.

За його словами, зараз "триває змагання між двома групами - донецькою і групою "Вся Україна". Якщо переможе Донецьк, спрогнозував Віктор Васильович, для нього буде "великою фінансовою здобиччю потенціал Дніпропетровська, Харкова, Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя".

"Ми розуміємо, що протистояти активній команді з Донецька на політичному Олімпі може тільки Дніпропетровськ при підтримці цих великих міст, де є гроші і багато виборців. Це головне", - підкреслив губернатор.

За його словами, "перемога Донецька" призведе до того, що „років на 10 ми можемо забути про шанс обрати ще когось Президентом".

"При їхньому вмінні виживати та зосередженому фінансовому ресурсі в одних руках навіть Тігіпку та Яценюку на наступних парламентських виборах нічого буде робити. Їх туди не пустять. Я не кажу про президентські вибори", - констатував Віктор Бондар.

Губернатор Дніпропетровщини вважає, що концентрація всієї влади та бюджетів в руках однієї політичної сили призведуть до авторитаризму. За його словами, поки не пізно, „треба всім одуматися і залишити собі шанс на майбутній вибір".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...