App Store Google Play

Кастинг «Суперзірка»: Дніпропетровськ розвінчує міфи!

25.01.2010 10:28
Дніпропетровськ, 9.00, студентське містечко, центральний корпус Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна. За бортом - мінус 18 градусів за Цельсієм, місто завалено снігом, на колесах службових машин «1+1» - спеціальні ланцюги (водії зрозуміють).

У холі універу - кілька сотень претендентів на статус «Суперзірки» нового масштабного проекту телеканалу «1 +1». Творча група проекту готує дві локації для прослуховування - у зв'язку з величезною кількістю учасників прекастинги знову ведуть дві продюсерські групи, так само, як в Одесі та Сімферополі. Знову вокалісти розспівується, репетирують на сходових прольотах, в коридорах, в холах, фойє навчального закладу. Такого ажіотажу кафедра технічної кібернетики університету ім. Академіка Лазаряна не пам'ятає вже давно - приблизно з періоду вступних іспитів.

Зараз у ролі приймальної комісії виступає команда «1+1».

Претенденти страшенно хвилюються, більше, ніж на вступних іспитах. У натовпі час від часу лунають вигуки: «кажуть, не можна співати репертуар Ані Лорак і Тіни Кароль», «так-так, і Лару Фабіан вони теж не люблять», «а я навпаки чула, що просять заспівати «Пупсик» Тіни Кароль».

«Суперзірка» в Дніпропетровську вже розвінчала як мінімум чотири міфи.

Міф 1: Дніпропетровськ - російськомовне місто. Можливо, більшість людей розмовляє тут російською, але співають здебільшого українською. Наприклад, Ольга - 19-річна студентка училища культури, навчається на відділенні хорового співу. На кастинг спеціально приїхала з Новомосковська. Готувалася дуже ретельно, на прекастинг взяла з собою дуже ефектний концертний костюм, виконуватиме українські народні пісні - «Ой, там на горі». У своїх пісенних уподобаннях вона не самотня, фольклорного репертуару досить багато.

Міф 2. На кастингу «Суперзірки» - табу на репертуар Ані Лорак, Тіни Кароль та Лари Фабіан. Продюсери проекту дуже поважають творчість цих виконавців, тим паче, що їх репертуар найбільш популярний серед претендентів, а що краще може свідчити про всенародну любов. Продюсери «Суперзірки» коментують: «Виконувати можна все, що завгодно - фольклор, оперні арії, зарубіжну і вітчизняну попсу, реп, бардівський репертуар, авторські пісні ... Головне - всебічно заявити про свої здібності, максимально розкрити вокальні дані, продемонструвати артистизм, пластику, емоції ».

Міф 3. Участь у «Суперзірці» можна купити. У кулуарах кастингів ходять всілякі чутки, фігурують різні суми. Єдиного тарифу поки не існує, але вже на сьогоднішній день продюсерам пропонували хабар у розмірі 50 тисяч гривень за можливість потрапити в топ-100 проекту. Коментує виконавчий продюсер проекту «Суперзірка» Вадим Зак: «Це повний абсурд. Купити нас неможливо. Ні за які гроші. Можу припустити, що чутки про корупцію розпускають деякі з тих учасників, яким ми відмовили - їм же важливо чимось виправдати свою невдачу ».

Міф 4. На кастингах «Суперзірки» обирають тільки сольних вокалістів. Ця чутка також не відповідає дійсності. На фінальний кастинг у Дніпропетровську вже запрошені кілька колективів. Наприклад, група «Дощ» - квартет із Запоріжжя, що підкорили журі прекастингу своєю авторською композицією. Соліста групи «Дощ» Костянтина (у звичайному житті - будівельник) підтримували його колеги - два гітариста і ударник.

1+1

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...