App Store Google Play

Кастинг «Суперзірка»: Дніпропетровськ розвінчує міфи!

25.01.2010 10:28
Дніпропетровськ, 9.00, студентське містечко, центральний корпус Дніпропетровського університету залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна. За бортом - мінус 18 градусів за Цельсієм, місто завалено снігом, на колесах службових машин «1+1» - спеціальні ланцюги (водії зрозуміють).

У холі універу - кілька сотень претендентів на статус «Суперзірки» нового масштабного проекту телеканалу «1 +1». Творча група проекту готує дві локації для прослуховування - у зв'язку з величезною кількістю учасників прекастинги знову ведуть дві продюсерські групи, так само, як в Одесі та Сімферополі. Знову вокалісти розспівується, репетирують на сходових прольотах, в коридорах, в холах, фойє навчального закладу. Такого ажіотажу кафедра технічної кібернетики університету ім. Академіка Лазаряна не пам'ятає вже давно - приблизно з періоду вступних іспитів.

Зараз у ролі приймальної комісії виступає команда «1+1».

Претенденти страшенно хвилюються, більше, ніж на вступних іспитах. У натовпі час від часу лунають вигуки: «кажуть, не можна співати репертуар Ані Лорак і Тіни Кароль», «так-так, і Лару Фабіан вони теж не люблять», «а я навпаки чула, що просять заспівати «Пупсик» Тіни Кароль».

«Суперзірка» в Дніпропетровську вже розвінчала як мінімум чотири міфи.

Міф 1: Дніпропетровськ - російськомовне місто. Можливо, більшість людей розмовляє тут російською, але співають здебільшого українською. Наприклад, Ольга - 19-річна студентка училища культури, навчається на відділенні хорового співу. На кастинг спеціально приїхала з Новомосковська. Готувалася дуже ретельно, на прекастинг взяла з собою дуже ефектний концертний костюм, виконуватиме українські народні пісні - «Ой, там на горі». У своїх пісенних уподобаннях вона не самотня, фольклорного репертуару досить багато.

Міф 2. На кастингу «Суперзірки» - табу на репертуар Ані Лорак, Тіни Кароль та Лари Фабіан. Продюсери проекту дуже поважають творчість цих виконавців, тим паче, що їх репертуар найбільш популярний серед претендентів, а що краще може свідчити про всенародну любов. Продюсери «Суперзірки» коментують: «Виконувати можна все, що завгодно - фольклор, оперні арії, зарубіжну і вітчизняну попсу, реп, бардівський репертуар, авторські пісні ... Головне - всебічно заявити про свої здібності, максимально розкрити вокальні дані, продемонструвати артистизм, пластику, емоції ».

Міф 3. Участь у «Суперзірці» можна купити. У кулуарах кастингів ходять всілякі чутки, фігурують різні суми. Єдиного тарифу поки не існує, але вже на сьогоднішній день продюсерам пропонували хабар у розмірі 50 тисяч гривень за можливість потрапити в топ-100 проекту. Коментує виконавчий продюсер проекту «Суперзірка» Вадим Зак: «Це повний абсурд. Купити нас неможливо. Ні за які гроші. Можу припустити, що чутки про корупцію розпускають деякі з тих учасників, яким ми відмовили - їм же важливо чимось виправдати свою невдачу ».

Міф 4. На кастингах «Суперзірки» обирають тільки сольних вокалістів. Ця чутка також не відповідає дійсності. На фінальний кастинг у Дніпропетровську вже запрошені кілька колективів. Наприклад, група «Дощ» - квартет із Запоріжжя, що підкорили журі прекастингу своєю авторською композицією. Соліста групи «Дощ» Костянтина (у звичайному житті - будівельник) підтримували його колеги - два гітариста і ударник.

1+1

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...