App Store Google Play

У Дніпропетровську проходить кінофестиваль «моральної» документалістики

24.01.2010 16:15

У Дніпропетровську 22 січня розпочався перший міжнародний фестиваль документального кіно «Міжнародна кіноасамблея на Дніпрі».

Родзинка фестивалю в тому, що в у ньому беруть участь лише кінострічки, які пропагують найвищі ідеали людського життя, розмірковують про вічні поняття й цінності.

На дніпропетровській кіноасамблеї упродовж трьох днів глядач побачить картини сучасних майстрів-документалістів з України, Росії, Білорусі, Молдови.

Організатори стверджують, усі фільми - моральні, повчальні, такі, яких пересічний глядач часто-густо не може подивитися в телеефірі чи кінопрокаті. Причому усі презентації та перегляди - безкоштовні.

Фестиваль стартував прем'єрним показом документальної стрічки режисера Юрія Малюгіна «Список Кисельова». Завтра у рамках творчого змагання відбудеться зустріч із київським режисером Олександром Столяровим і презентація його фільму «Зрозуміти людину», а в неділю - творчий вечір московського режисера Олександра Купріна і демострація його фільму «Інше небо».

Гості фестивалю - режисер Олександр Купрін (Москва), президент міжнародного кінофестивалю «Магніфікат» режисер Юрій Горулєв (Мінськ), кінопродюсер, Лауреат державної премії Наддністрянщини в галузі культури й мистецтва, Наталя Голуб (Молдова), а також український письменник, кінодраматург, режисер Олександр Столяров, президент Міжнародного фестивалю «Кінолітопис» Лариса Єфименко й кінооператор Віктор Єфименко.

У рамках кінофестивалю пройдуть прямі телеефіри з почесними гостями форуму на регіональних телеканалах.

Проведення цього кінофоруму планують зробити щорічним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...