App Store Google Play

У Дніпропетровську проходить кінофестиваль «моральної» документалістики

24.01.2010 16:15

У Дніпропетровську 22 січня розпочався перший міжнародний фестиваль документального кіно «Міжнародна кіноасамблея на Дніпрі».

Родзинка фестивалю в тому, що в у ньому беруть участь лише кінострічки, які пропагують найвищі ідеали людського життя, розмірковують про вічні поняття й цінності.

На дніпропетровській кіноасамблеї упродовж трьох днів глядач побачить картини сучасних майстрів-документалістів з України, Росії, Білорусі, Молдови.

Організатори стверджують, усі фільми - моральні, повчальні, такі, яких пересічний глядач часто-густо не може подивитися в телеефірі чи кінопрокаті. Причому усі презентації та перегляди - безкоштовні.

Фестиваль стартував прем'єрним показом документальної стрічки режисера Юрія Малюгіна «Список Кисельова». Завтра у рамках творчого змагання відбудеться зустріч із київським режисером Олександром Столяровим і презентація його фільму «Зрозуміти людину», а в неділю - творчий вечір московського режисера Олександра Купріна і демострація його фільму «Інше небо».

Гості фестивалю - режисер Олександр Купрін (Москва), президент міжнародного кінофестивалю «Магніфікат» режисер Юрій Горулєв (Мінськ), кінопродюсер, Лауреат державної премії Наддністрянщини в галузі культури й мистецтва, Наталя Голуб (Молдова), а також український письменник, кінодраматург, режисер Олександр Столяров, президент Міжнародного фестивалю «Кінолітопис» Лариса Єфименко й кінооператор Віктор Єфименко.

У рамках кінофестивалю пройдуть прямі телеефіри з почесними гостями форуму на регіональних телеканалах.

Проведення цього кінофоруму планують зробити щорічним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...