App Store Google Play

У Дніпропетровську можуть вимкнути світлофори

21.01.2010 14:06
Найближчими днями Дніпропетровськ може залишитися без світлофорів. Про це «Сегодня» повідомив директор КУП «Дніпродорсервіс» (підприємство відповідає за обслуговування світлофорів) Василь Пивовар.

«Міськрада не виділила нам грошей, наш офіс за борги відключили від електроенергії. За допомогою сусідів ми підключили один комп'ютер - треба ж якось звіти заповнювати. На черзі відключення світлофорів», - розповів Василь Пивовар.

За його словами, першою жертвою браку коштів став світлофор на перехресті вулиць Панікахи і Паршина. Якщо грошей не дадуть, то доведеться вимкнути всі світлофори.

Більшість світлофорних об'єктів у Дніпропетровську вже давно працює в економному режимі. Деякі відключають вже о восьмій вечора, небезпечне перехрестя на вулиці Калиновій стає нерегульованим вже о дев'ятій, а в самому центрі - на проспекті К. Маркса - світлофори відключають об одинадцятій.

«Ситуація надмірно драматизується. Дійсно, така затримка оплати вперше. Але ми сподіваємося домовитися , щоб електрики не відключали електроенергію», - заспокоїв начальник управління взаємодії правоохоронних і контролюючих органів міськради. В`ячеслав Чигиринець.

Замість довідки: Сьогодні на перехрестях Дніпропетровська працюють 150 світлофорів. Кожний з них в місяць споживає електроенергії на півтори тисячі гривень. Всього на електрику для світлофорів місту потрібно 70 тисяч гривень в місяць. Саме цю суму міський бюджет не зміг перерахувати «Дніпродорсервісу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...