App Store Google Play

У Дніпропетровську можуть вимкнути світлофори

21.01.2010 14:06
Найближчими днями Дніпропетровськ може залишитися без світлофорів. Про це «Сегодня» повідомив директор КУП «Дніпродорсервіс» (підприємство відповідає за обслуговування світлофорів) Василь Пивовар.

«Міськрада не виділила нам грошей, наш офіс за борги відключили від електроенергії. За допомогою сусідів ми підключили один комп'ютер - треба ж якось звіти заповнювати. На черзі відключення світлофорів», - розповів Василь Пивовар.

За його словами, першою жертвою браку коштів став світлофор на перехресті вулиць Панікахи і Паршина. Якщо грошей не дадуть, то доведеться вимкнути всі світлофори.

Більшість світлофорних об'єктів у Дніпропетровську вже давно працює в економному режимі. Деякі відключають вже о восьмій вечора, небезпечне перехрестя на вулиці Калиновій стає нерегульованим вже о дев'ятій, а в самому центрі - на проспекті К. Маркса - світлофори відключають об одинадцятій.

«Ситуація надмірно драматизується. Дійсно, така затримка оплати вперше. Але ми сподіваємося домовитися , щоб електрики не відключали електроенергію», - заспокоїв начальник управління взаємодії правоохоронних і контролюючих органів міськради. В`ячеслав Чигиринець.

Замість довідки: Сьогодні на перехрестях Дніпропетровська працюють 150 світлофорів. Кожний з них в місяць споживає електроенергії на півтори тисячі гривень. Всього на електрику для світлофорів місту потрібно 70 тисяч гривень в місяць. Саме цю суму міський бюджет не зміг перерахувати «Дніпродорсервісу».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...