App Store Google Play

Криворізькі собаки отримають паспорти

20.01.2010 16:48

За прийнятими наприкінці минулого року рішенням міської ради Кривого Рогу Правилами утримання домашніх тварин, їх власники повинні реєструвати домашніх улюбленців. Тварина при цьому отримує спеціальний паспорт, а хазяїн - низку прав та обов'язків. Тож не дивуйтесь, якщо під час прогулянки з любимим Барсі ком, до вас підійде дільничний інспектор міліції і попросить показати документи.

Відповідно до Правил, власник тварин мають забезпечувати чотирилапим відповідні умови, своєчасно надавати ветеринарну допомогу та дотримуватись санітарних норм.

Аби не завдавати шкоди та проблем оточуючим, кожен власник повинен прибирати  екскременти  за своїми тваринами в дворі та на вулиці  і не допускати забруднення ними приміщень, сходових клітин та інших місць загального користування.

Сторожові собаки мусять утримуватись на прив'язі, а спускати їх з неї хазяїн може лише у закритих дворах з високим парканом, щоб тварина не могла втекти. Якщо ж собака живе в квартирі - вигулювати її можна лише за наявності намордника та на повідці.

До осіб, які виводять собаку на прогулянку, також встановлені певні вимоги. Суворо заборонено вигулювати тварин у стані алкогольного сп'яніння, а також доручати цю процедуру дітям молодше 14 років або психічно хворим особам.

Крім того, Правилами суворо заборонено жорстоко поводитись з тваринами, завдавати їм травми, залишати бездоглядними, проводити над ними генетичні досліди тощо.

Якщо з'ясується, що власник тварини порушує встановлені правила - правоохоронець може скласти відповідний протокол про адміністративне правопорушення, тож порушнику доведеться сплатити штраф.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...