App Store Google Play

Криворізькі собаки отримають паспорти

20.01.2010 16:48

За прийнятими наприкінці минулого року рішенням міської ради Кривого Рогу Правилами утримання домашніх тварин, їх власники повинні реєструвати домашніх улюбленців. Тварина при цьому отримує спеціальний паспорт, а хазяїн - низку прав та обов'язків. Тож не дивуйтесь, якщо під час прогулянки з любимим Барсі ком, до вас підійде дільничний інспектор міліції і попросить показати документи.

Відповідно до Правил, власник тварин мають забезпечувати чотирилапим відповідні умови, своєчасно надавати ветеринарну допомогу та дотримуватись санітарних норм.

Аби не завдавати шкоди та проблем оточуючим, кожен власник повинен прибирати  екскременти  за своїми тваринами в дворі та на вулиці  і не допускати забруднення ними приміщень, сходових клітин та інших місць загального користування.

Сторожові собаки мусять утримуватись на прив'язі, а спускати їх з неї хазяїн може лише у закритих дворах з високим парканом, щоб тварина не могла втекти. Якщо ж собака живе в квартирі - вигулювати її можна лише за наявності намордника та на повідці.

До осіб, які виводять собаку на прогулянку, також встановлені певні вимоги. Суворо заборонено вигулювати тварин у стані алкогольного сп'яніння, а також доручати цю процедуру дітям молодше 14 років або психічно хворим особам.

Крім того, Правилами суворо заборонено жорстоко поводитись з тваринами, завдавати їм травми, залишати бездоглядними, проводити над ними генетичні досліди тощо.

Якщо з'ясується, що власник тварини порушує встановлені правила - правоохоронець може скласти відповідний протокол про адміністративне правопорушення, тож порушнику доведеться сплатити штраф.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...