App Store Google Play

У день виборів у Синельниковому відбувся демографічний вибух

19.01.2010 12:46

Згідно уточненим даним реєстру виборців, кількість жителів міста Синельникове Дніпропетровської області збільшилася на 1000 осіб у порівнянні з виборами 2007 року.

Виборчі бюлетені одержало на 3000 осіб більше, ніж на попередніх виборах, що становить більше 23% від загального числа виборців міста.

Про це «Видео Новостям» повідомив народний депутат Святослав Олійник.

«Можна було б, звичайно, радіти, що населення міста з 32000 жителів за один день збільшилося більш ніж на 10%, але, на жаль, новоприбулі синельниківці поки що невідомо де провели своє дитинство і виявилися одразу повнолітніми. Відбувся дивний демографічний вибух» - заявив Олійник.

«На тлі загального падіння явки виборців по всій країні, такий різкий стрибок виборчої активності в Синельниковому очевидно є дивним демографічним феноменом, що стане предметом скрупульозного наукового дослідження» - підкреслив депутат.

Він також відзначив, що в цілому по 39 виборчому округу спостерігається ще одне дивне явище - різке погіршення здоров'я виборців. Пославшись на стан здоров'я, удома проголосували близько 10% виборців цього округу.

Як відомо, Синельникове з населенням у 32 тисячі чоловік - районний центр і місто обласного підпорядкування, розташоване у центральній частині Дніпропетровської області. Це великий залізничний вузол (лінії на Дніпропетровськ, Лозову, Чаплине, Запорожжя).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...