App Store Google Play

У день виборів у Синельниковому відбувся демографічний вибух

19.01.2010 12:46

Згідно уточненим даним реєстру виборців, кількість жителів міста Синельникове Дніпропетровської області збільшилася на 1000 осіб у порівнянні з виборами 2007 року.

Виборчі бюлетені одержало на 3000 осіб більше, ніж на попередніх виборах, що становить більше 23% від загального числа виборців міста.

Про це «Видео Новостям» повідомив народний депутат Святослав Олійник.

«Можна було б, звичайно, радіти, що населення міста з 32000 жителів за один день збільшилося більш ніж на 10%, але, на жаль, новоприбулі синельниківці поки що невідомо де провели своє дитинство і виявилися одразу повнолітніми. Відбувся дивний демографічний вибух» - заявив Олійник.

«На тлі загального падіння явки виборців по всій країні, такий різкий стрибок виборчої активності в Синельниковому очевидно є дивним демографічним феноменом, що стане предметом скрупульозного наукового дослідження» - підкреслив депутат.

Він також відзначив, що в цілому по 39 виборчому округу спостерігається ще одне дивне явище - різке погіршення здоров'я виборців. Пославшись на стан здоров'я, удома проголосували близько 10% виборців цього округу.

Як відомо, Синельникове з населенням у 32 тисячі чоловік - районний центр і місто обласного підпорядкування, розташоване у центральній частині Дніпропетровської області. Це великий залізничний вузол (лінії на Дніпропетровськ, Лозову, Чаплине, Запорожжя).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...