App Store Google Play

Вибори у Дніпропетровську

17.01.2010 13:09

Сьогодні, 17 січня, українці обирають Президента. На цей пост претендують вісімнадцятеро кандидатів, втім реальні шанси мають усього лише декілька з них. Якщо в 2004 році Україна обирала між Ющенком та Януковичем, то цього разу результати виборів, на думку експертів, можуть бути непередбачуваними.

Політична втома та зимова погода не вплинула на активність українців: станом на 11 ранку проголосували вже більше 15% виборців. Найактивніше голосують в Луганській області - за оперативними даними ЦВК там вже проголосувало 22%, а найпасивнішими є виборці Житомирщини - трохи більше 4%. Дніпропетровщина демонструє середній показник - 15%.

В числі перших проголосувала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Вона прийшла на виборчу дільницю у Дніпропетровську разом з чоловіком та донькою. За кого голосувала найамбітніша жінка України - невідомо. Втім, вона зауважила, що сьогодні народ обирає не лише Президента, а й своє майбутнє на десятки років.

Ще один кандидат-виходець з дніпропетровського регіону - Сергій Тігіпко - голосував близько 10 ранку в столиці. Як повідомляє "5-й канал", Тігіпко прийшов на дільницю сам, без родини. Свій вибір він також не афішував, лише натякнув, що голосує за демократію і сподівається на те, що вибори закінчаться ще в першому турі.

Без родини прибув голосувати і губернатор області Віктор Бондар - він заздалегідь подбав про те, щоб мати можливість голосувати "за місцем роботи" і контролювати ситуацію. А дружина Віктора Васильовича голосує в Одесі - за місцем реєстрації.

Міський голова Іван Куліченко зранку прибув на дільницю з дружиною. За словами мера, політичні погляди другої половини збігаються з його поглядами, а от діти голосують за іншого кандидата.

Наразі можна констатувати, що вибори в Дніпропетровську проходять більш-менш спокійно, втім не обійшлося без ексцессів: на одній з виборчих дільниць 24 ТВО виборець, отримавши бюлетень, не опустив його у скриньку для голосування, а забрав з собою. Попри зауваження спостерігачів, чоловік сів в авто (джип білого колору) та поїхав геть. Нагадаємо, що виборчий бюлетень є документом суворої звітності, відтак  за виніс бюлетеня за межі дільниці передбачена кримінальна відповідальність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...