App Store Google Play

Тимошенко може заробити “жовту картку” від Косюти

17.01.2010 16:25
Як йдеться в офіційному повідомленні, що розміщене на сайті Служби безпеки України, регіональними органами СБУ виявлені та процесуально задокументовані порушення виборчого законодавства. Як не прикро, а неприємно відзначилася Дніпропетровщина - у нас таких випадків найбільше, а саме три.

Про внесення до Державного реєстру виборців на дільничній виборчій комісії №64 територіального виборчого округу №28 44 військовослужбовців строкової служби 121 окремого полку зв'язку, котрі у 2006 році проходили військову службу у військовій частині А1214 (дислокується в смт Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області) і на даний час звільнені із лав ЗС України, ми вже повідомляли.

Іншим порушенням, що було задокументоване працівниками СБУ, став факт підкупу виборців з боку представників одного із кандидатів у Президенти України у формі роздачі продуктових наборів на території окружної виборчої комісії №29 у місті Дніпропетровську (Ленінський район). Аналогічне порушення задокументоване й серед виборців ОВК №24 (також Дніпропетровськ, АНД район).

Таким чином, в разі підтвердження факту підкупу виборців вищезгаданий кандидат, згідно зі статтею 56 Закону про вибори Президента України, отримає офіційне попередження від Центральної виборчої комісії. Втім, зняти кандидата з перегонів може лише суд, якщо визнає того чи іншого кандидата винним в умисному карному злочині, або ж сам кандидат відкличе своє подання.

Крім зазначеного вище, СБУ задокументувала у Дніпропетровську факти розповсюдження газет "Бес Маски" та "Факт" з неправдивою інформацією щодо кандидатів на посаду Президента України.

Матеріали усіх трьох справ, як стверджує прес-служба СБУ, передані до Прокуратури Дніпропетровської області, яка ї має дати справам хід або ж відмовити у відкритті провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...