App Store Google Play

Тимошенко може заробити “жовту картку” від Косюти

17.01.2010 16:25
Як йдеться в офіційному повідомленні, що розміщене на сайті Служби безпеки України, регіональними органами СБУ виявлені та процесуально задокументовані порушення виборчого законодавства. Як не прикро, а неприємно відзначилася Дніпропетровщина - у нас таких випадків найбільше, а саме три.

Про внесення до Державного реєстру виборців на дільничній виборчій комісії №64 територіального виборчого округу №28 44 військовослужбовців строкової служби 121 окремого полку зв'язку, котрі у 2006 році проходили військову службу у військовій частині А1214 (дислокується в смт Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області) і на даний час звільнені із лав ЗС України, ми вже повідомляли.

Іншим порушенням, що було задокументоване працівниками СБУ, став факт підкупу виборців з боку представників одного із кандидатів у Президенти України у формі роздачі продуктових наборів на території окружної виборчої комісії №29 у місті Дніпропетровську (Ленінський район). Аналогічне порушення задокументоване й серед виборців ОВК №24 (також Дніпропетровськ, АНД район).

Таким чином, в разі підтвердження факту підкупу виборців вищезгаданий кандидат, згідно зі статтею 56 Закону про вибори Президента України, отримає офіційне попередження від Центральної виборчої комісії. Втім, зняти кандидата з перегонів може лише суд, якщо визнає того чи іншого кандидата винним в умисному карному злочині, або ж сам кандидат відкличе своє подання.

Крім зазначеного вище, СБУ задокументувала у Дніпропетровську факти розповсюдження газет "Бес Маски" та "Факт" з неправдивою інформацією щодо кандидатів на посаду Президента України.

Матеріали усіх трьох справ, як стверджує прес-служба СБУ, передані до Прокуратури Дніпропетровської області, яка ї має дати справам хід або ж відмовити у відкритті провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...