App Store Google Play

Виступ Шилової на 34-му каналі перервали через тушонку?

15.01.2010 15:23
Колишній генеральний директор Дніпропетровської ОДТРК та депутат обласної ради Вікторія Шилова заявляє про те, що вчора, 14 січня, був перерваний її виступ у прямому ефірі 34-го каналу (Дніпропетровськ). Про це вона повідомила "Телекритиці".

За словами Вікторії Шилової, її запросили на програму «Актуальне інтерв'ю», однак із запланованих 20 хвилин, вона була в ефірі лише 6 хвилин.

«За цей час я показала продуктові набори, які роздаються в штабах офіційно від БЮТ та розповсюджуються через мережі лікарень. Мене в цьому наборі найбільше злякала прострочена тушонка з держрезерву, виготовлена 2005-го року. А люди ж голодні, вони це їстимуть і потруять і дітей, і себе. Також там була чорна свиняча ратиця та згущене молоко, яке взагалі не можна вживати. Там ще був рис, гречка, соняшникова олію, але їх можна вживати», - зазначила пані Шилова.

Вимкнення відбулося ордазу після того, як вона зазначила, що у випадку перемоги Юлії Тимошенко на цих виборах губернатором Дніпропетровщини можливо стане депутат від партії БЮТ Гарегін Арутюнов.

«Коли я спитала людей в центральній апаратній, чому мене відімкнули від ефіру, мені відповіли, що це розпорядження зробив голова наглядової ради 34-го каналу Михайло Соколов», - сказала вона.

У коментарях ТК Михайло Соколов заперечив цю інформацію, назвавши її недостовірною: «Який я можу мати вплив на діяльність телекомпанії? До того ж таке грубе втручання. Я взагалі не розумію про що мова. Це мій коментар».

ТК звернулась в приймальню голови правління 34-го каналу Ігоря Горобця і чекає на його відповідь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...