App Store Google Play

Виступ Шилової на 34-му каналі перервали через тушонку?

15.01.2010 15:23
Колишній генеральний директор Дніпропетровської ОДТРК та депутат обласної ради Вікторія Шилова заявляє про те, що вчора, 14 січня, був перерваний її виступ у прямому ефірі 34-го каналу (Дніпропетровськ). Про це вона повідомила "Телекритиці".

За словами Вікторії Шилової, її запросили на програму «Актуальне інтерв'ю», однак із запланованих 20 хвилин, вона була в ефірі лише 6 хвилин.

«За цей час я показала продуктові набори, які роздаються в штабах офіційно від БЮТ та розповсюджуються через мережі лікарень. Мене в цьому наборі найбільше злякала прострочена тушонка з держрезерву, виготовлена 2005-го року. А люди ж голодні, вони це їстимуть і потруять і дітей, і себе. Також там була чорна свиняча ратиця та згущене молоко, яке взагалі не можна вживати. Там ще був рис, гречка, соняшникова олію, але їх можна вживати», - зазначила пані Шилова.

Вимкнення відбулося ордазу після того, як вона зазначила, що у випадку перемоги Юлії Тимошенко на цих виборах губернатором Дніпропетровщини можливо стане депутат від партії БЮТ Гарегін Арутюнов.

«Коли я спитала людей в центральній апаратній, чому мене відімкнули від ефіру, мені відповіли, що це розпорядження зробив голова наглядової ради 34-го каналу Михайло Соколов», - сказала вона.

У коментарях ТК Михайло Соколов заперечив цю інформацію, назвавши її недостовірною: «Який я можу мати вплив на діяльність телекомпанії? До того ж таке грубе втручання. Я взагалі не розумію про що мова. Це мій коментар».

ТК звернулась в приймальню голови правління 34-го каналу Ігоря Горобця і чекає на його відповідь.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...