App Store Google Play

Віктор Сергєєв: Дніпропетровські металурги працьовиті й багаті

15.01.2010 14:04

Показники роботи підприємств гірничо-металургійного комплексу області у 2009 році перевищили середні показники в Україні. Це відзначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Сергєєв під час балансової наради за підсумками роботи гірничо-металургійного комплексу України у 2009 році. У роботі наради також взяв участь заступник міністра промислової політики України Сергій Грищенко.

Зокрема, як відзначив Віктор Сергєєв, підприємства ГМК регіону у 2009 році виробили 11,7 млн. тон окатишів або 103,5%, 8,6 млн. тонн чавуну або 87% від рівня 2008 року, однак середній показник по Україні склав тільки 83%. Також вироблено 9,8 млн. тонн сталі, що складає 86,9% при загальноукраїнському показнику 80%. Найвищий рівень зафіксований у виробництві прокату - 8,75 млн. тонн, що складає 94,3% при показнику в Україні 83%. Високий показник зафіксований у виробництві коксу - 4,1 млн. тонн, що становить 91,1%.

За словами заступника голови облдержадміністрації провідними підприємствами ГМК у минулому році були ВАТ «ДМК ім. Дзержинського», яке збільшило показники прокату на 25%, та ВАТ «АрселорМіттал Кривий ріг», що реалізувало товарної продукції на 13 млрд. грн.

Серед основних завдань на 2010 рік, що були поставлені під час балансової наради, є збільшення виробництва на 8-10%, тобто досягнення показників роботи передкризового 2008 року.

Заступник голови облдержадміністрації також наголосив, що середньомісячна заробітна плата працівників гірничо-металургійного комплексу області у 2009 році перевищила 2,5 тис грн. За підсумками року середньомісячна заробітна плата працівників гірничорудних підприємств становила 2 тис. 513 грн., металургійних підприємств - 3 тис. 330 грн. Це відповідно складає 131,6% та 146,9% до показників попереднього року.

Найвищий рівень середньої заробітної плати зареєстрований на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - 3 тис 678,2 грн, ЗАТ «Сентравіс Продакшн Юкрейн» - 3 тис 565,4 грн,ВАТ «Північний ГЗК» - 2 тис 931 грн, ВАТ «Інгулецький ГЗК» - 2 тис 868 грн, ВАТ «ДМЗ ім. Дзержинського» - 2 тис 618 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...