App Store Google Play

Конвертаційні центри забезпечують готівку виборчим штабам

15.01.2010 16:35
Служба безпеки України у Дніпропетровській області викрила «конвертаційний» центр, середньомісячний обіг якого складав близько 20 млн. грн. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Через пункт незаконного відмивання коштів це угруповання протягом останніх місяців нібито під закупівлю сільгосппродукції, використовуючи рахунки фіктивних підприємств, незаконно перевело в готівку понад 100 млн. грн., у тому числі коштів державних підприємств.

Під час спеціальної операції у приміщенні банку в  Дніпропетровську співробітники СБУ затримали кур'єра, в якого вилучено понад 1 млн. грн. та іноземну валюту (євро, долари США).

Прокуратурою Дніпропетровської області за даним фактом порушено кримінальну справу. Проводиться перевірка щодо можливого використання цих фінансових ресурсів для підкупу виборців та  фальсифікації  результатів виборів.

Загалом з 4 по 14 січня Службою безпеки України припинено функціонування 15 «конвертаційних» центрів, діяльність яких охоплювала територію практично всіх регіонів України та активізувалась саме під час перебігу виборчих перегонів.

"Основним завданням на сьогодні є недопущення виведення коштів з легального обігу через незаконні пункти відмивання грошей та можливого потрапляння «чорної готівки» до виборчого процесу з подальшим використанням цих фінансових ресурсів для підкупу виборців на користь окремих кандидатів" - йдеться в заяві Служби безпеки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...