App Store Google Play

Конвертаційні центри забезпечують готівку виборчим штабам

15.01.2010 16:35
Служба безпеки України у Дніпропетровській області викрила «конвертаційний» центр, середньомісячний обіг якого складав близько 20 млн. грн. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Через пункт незаконного відмивання коштів це угруповання протягом останніх місяців нібито під закупівлю сільгосппродукції, використовуючи рахунки фіктивних підприємств, незаконно перевело в готівку понад 100 млн. грн., у тому числі коштів державних підприємств.

Під час спеціальної операції у приміщенні банку в  Дніпропетровську співробітники СБУ затримали кур'єра, в якого вилучено понад 1 млн. грн. та іноземну валюту (євро, долари США).

Прокуратурою Дніпропетровської області за даним фактом порушено кримінальну справу. Проводиться перевірка щодо можливого використання цих фінансових ресурсів для підкупу виборців та  фальсифікації  результатів виборів.

Загалом з 4 по 14 січня Службою безпеки України припинено функціонування 15 «конвертаційних» центрів, діяльність яких охоплювала територію практично всіх регіонів України та активізувалась саме під час перебігу виборчих перегонів.

"Основним завданням на сьогодні є недопущення виведення коштів з легального обігу через незаконні пункти відмивання грошей та можливого потрапляння «чорної готівки» до виборчого процесу з подальшим використанням цих фінансових ресурсів для підкупу виборців на користь окремих кандидатів" - йдеться в заяві Служби безпеки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...